Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

Tole pride z menoj v nedeljo :D

Moj kos dej BMWriderki ker žal moram počivat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker predvidevam, da bo med nami tudi kdo k ma go-pro, pa mal boljše fotkiče, pa kaka sovoznica vešča fotkanja, bom vesel, če bodo fotke in filmi tudi tu objavljeni :D

p.s. mau me je strah, očitno bo yu3 25 GSov, pa en kwak, ena jamaha in en cucuki :(

Bomo zrihtali :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pride z menoj v nedeljo :D

HOHOHO!! Damy!!!!To špica zgleda!! Da je več kot dobr,pa sploh ne dvomim!! Tud jest en paket prnesem!Lih ga finishiram!! Hej,družba to bo kalorij in pogona,da lohk do Dubrovnika pičmo!! MNJAMI!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker predvidevam, da bo med nami tudi kdo k ma go-pro, pa mal boljše fotkiče, pa kaka sovoznica vešča fotkanja, bom vesel, če bodo fotke in filmi tudi tu objavljeni :D

p.s. mau me je strah, očitno bo yu3 25 GSov, pa en kwak, ena jamaha in en cucuki :(

mislim, da bo boljš da kdo garmina prnese :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker predvidevam, da bo med nami tudi kdo k ma go-pro, pa mal boljše fotkiče, pa kaka sovoznica vešča fotkanja, bom vesel, če bodo fotke in filmi tudi tu objavljeni :D

p.s. mau me je strah, očitno bo yu3 25 GSov, pa en kwak, ena jamaha in en cucuki :(

Pa ja nam sam jest z motorjem pršu??? HAHAHAHAHAHAHAHA

Da me nebote zgubli kje k bom tako neopazen :D

Če gre kdo iz kranja se lahko kje dobimo in gremo skupaj proti postojni.. no al pa iz kje drugje pa se v Lj dobimo pa naprej skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se nekateri dobimo 10:15 pri Paviljonu na Brezovici, če kdo želi, se nam lahko pridruži že tam in gremo skupaj naprej :)

uu pridem jest na dozo kufeta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu pridem jest na dozo kufeta :D

No sm vedu da bomo bmflarji dobl svojga sponzorja :OK: se vidimo 10.15 Paviljon ,Brezovica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sm vedu da bomo bmflarji dobl svojga sponzorja :OK: se vidimo 10.15 Paviljon ,Brezovica

Nono lej jest bom v manjšini to ne vela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno pa nikar se piškotov preveč ne najejte ker pol bo pa težko na gas pritiskat

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno pa nikar se piškotov preveč ne najejte ker pol bo pa težko na gas pritiskat

Pritiskali smo že doma :grim
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A NE NE. Nič zabušavanja in kofetkanja :grrr . Tam se samo dobimo in šibamo naprej. :grim

Ja itak,sej če se tam ustavmo se mormo slečt pa potem oblečt....in bi bla ura 15h,sam gaaaas :OK:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A NE NE. Nič zabušavanja in kofetkanja :grrr . Tam se samo dobimo in šibamo naprej. :grim

Žlehtnobe bemflarske pol pa kr grem da kufe spijem v miru :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da bo boljš da kdo garmina prnese :whistle:

bomo teb prepustili vodenje, sej si že potovala do Pirana na toltice
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...ni piknik v Postojni, da vam bo jasno, plan je POTOVAT do Pirana :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm skregana z usemi totalno!!!

U tork sm zarad teh neučakanih BMWjašev zbolela, itak, topšit! :bum: Sm rekla, da bom do nedelje zihr okej. JA VALDA! U petk sm rekla, da bom usaj z avtom pa s tahudim fotičem pršla. :slap:

Dons ne morm niti do skreta. SKREGANA!!! :headbang::wallbash:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm skregana z usemi totalno!!!

U tork sm zarad teh neučakanih BMWjašev zbolela, itak, topšit! :bum: Sm rekla, da bom do nedelje zihr okej. JA VALDA! U petk sm rekla, da bom usaj z avtom pa s tahudim fotičem pršla. :slap:

Dons ne morm niti do skreta. SKREGANA!!! :headbang::wallbash:

no,no,no .......

... zdej bo pa zadost teh cenenih izgovorov .... :BUA:

... raj reč, da ti je lepš doma pod koutrom, kt pa na cest pr dveh stopinjah .... :grim

.........jest sem pa zdele sam zarad firbca tle gor na MS-ju, da vidm, kdo vse je dons doma ..... :ninja:

lp,

pussy

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso ceneni izgovori, sm skregana tut s tabo!!! :bum:

Če povem po pravic, nč ne vem kko je zuni, ker že od srede nism niti nosa skoz okn pomolila :blush: Vem sam, da bo na primorskem sonček in, da bi usaj z avtom lahko šla dol. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooooooooooo fuck, kok mam jest dons vroče tle u sobi .... :blush:

....... grem peč prestavt mal nazaj .... :lol1:

Niso ceneni izgovori, sm skregana tut s tabo!!! :bum:

Če povem po pravic, nč ne vem kko je zuni, ker že od srede nism niti nosa skoz okn pomolila :blush: Vem sam, da bo na primorskem sonček in, da bi usaj z avtom lahko šla dol. :closedeyes:

..... M R Z L O ..... Z L O .... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!