Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

Jaz pa bulim v temo Hribolazenje...oni pa...finta v desno. Ej...kolk kaže "snegometer" na sedlu??? (mal naprej od zgornje postaje žičnice).

če se prav spomnem je kazala tam nekje 30 cm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se prav spomnem je kazala tam nekje 30 cm

Smo fotkali snegometer, samo slikovno gradivo sledi jutri, za danes kapituliram na MS :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še odgovor kmetu, da ne bo potrebno posebej spraševat. Ja šla sem tečt, dobro uro sem matrala svoje zverine :grim , nisem našla druge žrtve :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še odgovor kmetu, da ne bo potrebno posebej spraševat. Ja šla sem tečt, dobro uro sem matrala svoje zverine :grim , nisem našla druge žrtve :P

jao svaka čast men se riti ne da več danes dvignit kaj šele da bi šel še laufat

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAAAAA!!! :D :D :D

:lol1:

Trma Kmetovska!! Zdej bi te najraj čez kolena,da bi ti tud tazadna žarela!!!! STRECHING EXERCISES!!! Jih nisi hotu delat!!! Nej ti jih ženka pokaže..

Lepe slikce. In zihr še kdaj!! Lepo je met tako družbo..Je do cilja dost lažje pridet... .

... men je pa kmetica rekla, da jo je pol fejst dobr raztegnu.... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj banda z-mešana a gre kdo namest mene delat teli hribi.... sej ni muskelfibra ampak gležni me pa trgajo ko ...

sej vem ne prava obutev :( tut to si bom kupil obljubim!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tiga jaz prilimam.........DSC03721.JPGsicer snegomer kazi strašilo,ampak sej se vidi :OK: pa da še jaz prilimam necenzurirane :grim

Tko so pred vzponom na Krnska jezera zgledal knedli :D

DSC03709.JPG

In naš osebni šofer :) Corser,sicer gleda bolj na tenko,a ob 3h zjutraj bi marsikdo :P

DSC03711.JPG

Kofetkarji....v akciji...

DSC03712.JPG

No ko smo se v Bovcu ob 6h zadrogiral z kofeinom je sledila pot proti Lepeni do vznožja Krnskih Jezer......

Na sliki dve manjkajo....zakaj......slikajo in beležijo kordinate :P

DSC03714.JPG

No tok sem jih skoz čaku :P ....in potem svizec zavije čokolado :lol:

DSC03717.JPG

To smo pa na Krnskem jezeru po 2in pol urnem vzponu na 20 do 30 cm debelem ledu,ne bi blo švoh imet še drsalke sabo :010

DSC03730.JPG

In težko pričakovani ljudski Petrol,vsaj jz sem poganjal že na razervo :P ampak hudiča Primorskega nisi mogu odtrgat od mize :lol:

DSC03731.JPG

IgorKr je z svojim življenjem branil hrano Corser pa domač šnops :D

DSC03736.JPG

Rombon obsijan z jutranjimi žarki :)

DSC03742.JPG

In nebesa za tiste ,ki to veste kje je ^_^ edin problem teh Nebes je ,da so angeli podobni raznim Bavčarjem in Zidarjem :huh:

DSC03743.JPG

Je blo pa res lepo,štert ob 3h zjutraj in prihod 19h,super družba in hvala BMWRIDERKI za dober predlog in povabilo na turno hojco :OK:

Naslednjo mormo vklopt še savno,saj me tok bolijo tačke,da sem jutranjo veliko potebo opravil stoje :kva2:

Zmešanci lp do naslednjič :smoke:

Z- mešanci zelo lep izlet ste si naredili. Vse pohvale in kapo dol. Res ste super družba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr zgleda tale izlet, bi se z veseljem pridružu naslednjič...ko boste šli z endurami gor...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ, Z-MEŠANCI A GREMO V NEDELJO DO KREDARICE ZDEJ K STE KONDICIJO DOBILI :grim :grim ............

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ, Z-MEŠANCI A GREMO V NEDELJO DO KREDARICE ZDEJ K STE KONDICIJO DOBILI :grim :grim ............

hm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ, Z-MEŠANCI A GREMO V NEDELJO DO KREDARICE ZDEJ K STE KONDICIJO DOBILI :grim :grim ............

Khmm, mislim, da je čas, da počasi na sceno ena trezna glava pride, k tale naš podmladek je dobil kriila....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kredarca??? kaj bi vi res radi da crknem do vrha al kaj???? čak grem pogledat za kaksno primerno obutev... a kej lazjega zame ni??? hahahaha

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a kej lazjega zame ni??? hahahaha

Šmarna gora :grim , bo prehudo?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!