Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

Sej drzimo peeestii skooos! :OK:

 

... jest ne skoz, k morm učas še kej z rokcam narest u službi ....  :kva2:

 

.... spomnm se pa kar velikrat ....  :OK:

Popravljeno . Popravil pik1
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest ne skoz, k morm učas še kej z rokcam narest u službi ....  :kva2:

 

.... spomnm se pa kar velikrat ....  :OK:

jah eni delate z rokami, drugi mormo pa z glavo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:Zdej mam že dva papučarska prjatla

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

.

... a mene pa čist noben noče nč pozdravt ?????  :(

ena te je včeraj SMSala, pa si se kr skriu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navaden papučar,se ne upa pogovarjat z babo :kva1:

 

 

... stari, sem pa odkril, da sta terier in tajaa bratranc in sestrična .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nekaterim je pa ta cas se boljsi

 

 

Pa kje si ti ta mau... pogrešam tvoje izjemne in dobro premišljene izjave... :yes: :lol:

...včasih sem mela konkurenco...zdj je nimam več k tebe ni niti v sanjah... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje si ti ta mau... pogrešam tvoje izjemne in dobro premišljene izjave... :yes: :lol:

...včasih sem mela konkurenco...zdj je nimam več k tebe ni niti v sanjah... :unsure:

 

kuha mehiško obaro....

 

... to je tista, k jo je že januarja začel...  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuha mehiško obaro....

 

... to je tista, k jo je že januarja začel...  :lol1:

 

Dobro da si me spomnil :lol: ... kje je stuhec tvoja neusojena mehiška obara :? 

 

... in moja kuharska knjiga sestre Vendoline ... kmal bodo prazniki, jest rabm recept za potico :xx:

 

....čeprav mi ženska intuicija pravi da si se mogu stuhec vsaj na pol neki zaljubit... k drgač tip ne potihne kr tko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stuhec je zaljubljen je prišel k men na obisk z novo ljubico,ki jo tud jaz poznam že 5-6let :OK:bravo stuhec samo kleplji hudiča :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglaunem  no... bo treba mal kak zbor z-mešančkov... Sam precednik je neki poškodvan.... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsednikl je svaki dan sve jači i jači :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z-mešanci :eek: :eek: :eek:

 

... predlagam, da našo prisotnost v soboto na MNZ-ju v Rollbaru izkoristimo tud za en "občni zbor" Z-mešane sekcije"  :010  , in sicer ob ene 20.30 v Rollbaru, to pa zato, ker bomo takrat lahko še v miru predebatiral naše "uspehe" v preteklem letu, zment se mormo tud mal za naprej, kaj bomo še kej ušpičl, predvsem pa rabimo eno mizco in klopco tam spodej na levi strani lokala zasest, da bo v času "zasedanja" sekcije naš Jadranski gonič lahko mel svojo "Jadransko nogco" dvignjeno na klopci, ker nam bo brez klopce sicer prehitr ušou domov ....  :?

 

Zaradi morebitne prostorske stiske prosim, če se tuki pofočkate, kdo bo prisoten na "občnem zboru" Z-sekcije ob 8.30 ....   :P

 

 

Z-mešan pozdrav  :yea1:

Popravljeno . Popravil pik1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

drage (z)mešančke, dragi (z)mešančki, sej veste da se imam rad fajn ;) in od nekdaj zagovarjam stališče da dobrih stvari ne more bit nikoli preveč, zato si drznem tule predlagat (čeprav je MNZ sicer čist OK zadeva), da se najdemo na čisto svoji prednovoletni (z)mešani žurki, če vam ne bo prehudo zdržat še enga fajn žura :P

 

ker nič ne delam na pol, predlagam tudi lokacijo (ki je seveda stvar dogovora, vaše ideje so dobrodošle, če vam tale ni všeč): mam prjatla ki ma barčico na Ljubljanici za izlete in žurke za zaključene skupine, tko da se lahko vozimo gor in dol po praznično okrašeni Ljubljani, se režimo hropcem na obali in se imamo nasploh prav fletno :D placa je za (do) 32 oseb

 

lahko najamemo barčico na uro (dve, tri... ) in prinesemo svojo hrano in pijačo, ali pa imamo cel večer "all-you-can-eat & all-you can-drink" varianto... po želji :D

 

kaj pravite?? sej vem, sej vem... ne bo nam lahko... ampak imejte pozitivne misli: "when the going gets tough, the tough get going" ;) a smo (z)mešanci al nismo?? :P

 

 

PS nimamo pa glih veliko časa za premlevat, ma že veliko rezervacij, zato bi bil fajn bolj moški pristop ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z-mešanci :eek: :eek: :eek:

 

... predlagam, da našo prisotnost v soboto na MNZ-ju v Rollbaru izkoristimo tud za en "občni zbor" Z-mešane sekcije"  :010  , in sicer ob ene 20.30 v Rollbaru, to pa zato, ker bomo takrat lahko še v miru predebatiral naše "uspehe" v preteklem letu, zment se mormo tud mal za naprej, kaj bomo še kej ušpičl, predvsem pa rabimo eno mizco in klopco tam spodej na levi strani lokala zasest, da bo v času "zasedanja" sekcije naš Jadranski gonič lahko mel svojo "Jadransko nogco" dvignjeno na klopci, ker nam bo brez klopce sicer prehitr ušou domov ....  :?

 

Zaradi morebitne prostorske stiske prosim, če se tuki pofočkate, kdo bo prisoten na "občnem zboru" Z-sekcije ob 8.30 ....   :P

A jaz 1x popoldne v soboto k eni mizi posadim našega pesjanarja? Bomo imeli še mize zraven frej  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki men je všeč predlog,ne všeč,fantastičen je..........no za Barčico se prijavljava jaz in Kmetica,no ajdi ostali gremo.... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!