Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

...fine babe na vzvn TIP-TOP,da pa greš v njihov brlog itd,pa KOKOŠI..... :SS:whistle:

.... ja pa sej se ne mislm žent z njimi ...... :O

.... po moje bi ble čist uredu ....

........ predvsem tazadna se mi dopade, k rada je iz roke .... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ja pa sej se ne mislm žent z njimi ...... :O

.... po moje bi ble čist uredu ....

........ predvsem tazadna se mi dopade, k rada je iz roke .... :lol1: :lol1: :lol1:

men se zadnja dopade, ker jo jem iz roke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr včasih ste pa res ornk žleht :jezen

ene par šamrov okol betice ne bi škodilo.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči men bo dal tist šamr...k mu bom jest rekla :glare: :wub:

Pa po moje se splača stalež dat malo v kot in pridt na kuhančka...ker bo besedni dvoboj spet zanimiv....

Anči pa da ne boš zatajila...prid po vseh 4...če jest lohk mislm pridt boš tud ti :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči men bo dal tist šamr...k mu bom jest rekla :glare: :wub:

Pa po moje se splača stalež dat malo v kot in pridt na kuhančka...ker bo besedni dvoboj spet zanimiv....

Anči pa da ne boš zatajila...prid po vseh 4...če jest lohk mislm pridt boš tud ti :lol:

.... se mal bojim, da bomo odšli po vseh štirih ..... :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dejte nooooo....zakaj je vedno vse na isti dan :BUA: z največjim veseljem bi se vm prdružla...pa ne bo znesl :( spijte kšnga kuhančka še u mojmu imenu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr včasih ste pa res ornk žleht :jezen

ene par šamrov okol betice ne bi škodilo.... :slap:

dokler bo okol betice bo še v redu ... sam de ne bo po betici ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima kako kozlaš anči na vseh 4 :lol:

uboge tvoje melone k se morajo takrat nagibat navzdol....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa so.Konc debate.

In če bi mene pa tebe dal vkup...bi tebe rešile moje skor dolge noge, mene pa tvoje melone :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: Na kongrescu v soboto bom ziher, zmešan sem zadnje cajte :blink: spet dovolj, trenutno sem še v iskanju BMW znakca (mogoč si bom za vrat kr 19" BMW feltno obesu-da bom lažje po lublan pilotiru), neki cekinčku mi je še ostal za kako rundico, ne poznamo se itak ne :ninja: , sam nism sigurn če dolence tud sprejemate,k eni pravjo da vse kar vidmo po... (požremo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...u51 jst sem na vseh 4 edin ko kozlam.... :smoke:

Hmmmmm :hmm: sam ko :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: Na kongrescu v soboto bom ziher, zmešan sem zadnje cajte :blink: spet dovolj, trenutno sem še v iskanju BMW znakca (mogoč si bom za vrat kr 19" BMW feltno obesu-da bom lažje po lublan pilotiru), neki cekinčku mi je še ostal za kako rundico, ne poznamo se itak ne :ninja: , sam nism sigurn če dolence tud sprejemate,k eni pravjo da vse kar vidmo po... (požremo).

Če nimaš feltne, ti jo jaz posodim...

Glede zmešanosti sem pa prepričan, da si šoloobvezen napram nekaterim motosvetovkam... :boobies: :boobies: :boobies::alien1: :alien1: :alien1::010 :010 :010:devil: :devil: :devil::yea2: :yea2: :yea2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj boste hodili delati gužvo na naš konec..granitne kocke sem že pripravil...bemu mast..od vas se še živeti ne more..a ni zadosti da vas celo leto gledam na cesti..zdaj mi boste še te praznike zagrenili...Peite v Maribor :D :D :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj boste hodili delati gužvo na naš konec..granitne kocke sem že pripravil...bemu mast..od vas se še živeti ne more..a ni zadosti da vas celo leto gledam na cesti..zdaj mi boste še te praznike zagrenili...Peite v Maribor :D :D :D

Dej dej gorenc,sej ne rabš sam državi une radarske meritve plačevat,narež pršut pa nam ga prnes dol,ne nas gledat.Ti bomo bolj hvaležni kot Postonjsko mestno redarstvo :yes:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!