Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

Bilo je ekstremno nepozabno...končno prišla po dolgem cajtu med nas tud anči-anja37 :friend2: ...Fotke pridejo drug let :whistle:

Sash u Franciju nikol niso bila važna leta :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duma. Sm šu s Črtico še mau v Međuvode pogledat na winter party... pa vidu tam Thumpija pa Stuhca... Poj pa damu. Fajno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....no no no...kličem pa obračam telefon na glavo....nakonc pa u51 najdem pa še ta je zginla da sploh ne vem če sm jo vidu...ccc.....jo vprašam nej mi kmeta pokaže....pa je rekla da je šou dam....alooo....no tud prov....pol pa slike kle gledam kolk ste se mel fajn... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zdele zaključu...

Lahko rečem le, da vam še precej manjka... Sej bo, če ne zdej, pa drugič...

Hvala Bini za prevoz in Umetnici za družbo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej bunny000 ti vedno neki mutiš da se zgubiš na poti do fešte....pol sm pa jest kriva če zgrešiš vse kmete na poti :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravim, ena Yamaha (trebor :notworthy: ) zadostuje za 10 BMW-jev. Če bi bil še jst tm, bi bila prevlada preveč očitna in ne bi bilo fer :D

Kako lepo vas je bilo videt zbrane ... Upam da se kmalu spet vidimo v taki in razširjeni zasedbi

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, to si dobr organiziral, prijetna , glasna , vesela družba ste.Men se v balanco ni dalo, sem že parkrat bil, pa sem šel raje Tanjo pogledat.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: blo :hooray: Kmeta za predsednika :notworthy: :notworthy: :notworthy: Človk ve koko se dela!!! :bounce:

Pišuka če že Kmet2 tolk dobr organizera kaj šele NO1?? :lol1:

Drgač pa podavljeni vsi prisotni!! Za imena pa nicke pa rabim de sprocesiram .... pol bom itak podabu hhhh!! :kva1:

Sam mal uvajanja rabim he he! Mal zarustan ratu! :ninja:

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehhehehe modeli!

Klepetala s Cedevito, bladzo je spet pametoval, kmet je itak totaln kmet :P gasperX gotoF, motorizem postaja ženska domena, jakob bo kupu BMWjevga skutrja takoj u pondelk (salon je do 13h odprt, se bo treba pomujat!), živnorc pa - jst ne vem kje so tebe naredl!

Rezultat je polit pulover ( :bum: bladzo! :alko: ) in prijetno druženje z zvestimi všečkarji.

Hvala organizatorju za trud in kulturnim BMWjašem za prijetno druženje. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš feltne, ti jo jaz posodim...

Glede zmešanosti sem pa prepričan, da si šoloobvezen napram nekaterim motosvetovkam... :boobies::alien1::010:devil::yea2:

pa res rad uporabljas smajlije :grim :kva2::kva1: vcer en mal nism verjela.. sam pazi, da jih nous prevec uporabu, ker nous mogu post-at :D;)

... ja mi se ne vdajamo v alkohol ... :krneki:

ampak se alko vdaja vam a ne :D

Samo zdaj ne vem, a bo to tiste vrste žurka, kjer je bolje, da vzamem ključe od službe s seboj ali kako? :hmm: IN grem zjutri nato kar direkt tja. :D

in in? kaj si pol nardila? :D

....no no no...kličem pa obračam telefon na glavo....nakonc pa u51 najdem pa še ta je zginla da sploh ne vem če sm jo vidu...ccc.....jo vprašam nej mi kmeta pokaže....pa je rekla da je šou dam....alooo....no tud prov....pol pa slike kle gledam kolk ste se mel fajn... :worship:

ok, kdaj se ti pa zdi, da si U51 vidu? mislm uro.. :P ker ce si nas pa na kongrescu zgresil, pol rabis OKULISTA!! in to zlo hitr :D

Se pravim, ena Yamaha (trebor :notworthy: ) zadostuje za 10 BMW-jev. Če bi bil še jst tm, bi bila prevlada preveč očitna in ne bi bilo fer :D

Kako lepo vas je bilo videt zbrane ... Upam da se kmalu spet vidimo v taki in razširjeni zasedbi

Igor

ja ja igor, res si nas pa VIDU :P(btw- upam, da je vse OK)

sicer je blo pa lustn!!

za vse tiste k pa ne veste- takih dogodkov je blo ze cez poletje kr precej, samo pac al ne berete dovolj al pa mate kup izgovorov, da vas ni..

uzivite, pa se vidmo naslednje leto!! :D:kva2::bounce::drunk:

piska bladzo- spet so me zafrknl tvoji smajliji.. sm mogla post popravljat, da sm ga lahko objavla.. dejte neki narest okol tega!! barabe

Popravljeno . Popravil BinaBana
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao družba

Tudi jaz se vam zahvaljujem za prijetno druženje :OK: bilo je luštno in nepozabno.Kmet in kmetica kapo dol :worship: organizacija u nulo ,pa tudi vse ostalo je bilo top

Posebej se pa zahvaljujem dr.Jakobu za začetni kapital pri šparanju za nov moped.Upam, da kmalu ponovimo zadevo,mogoče bovling - pikado ali kj podobnega

Lp janez :beer2::grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posebej se pa zahvaljujem dr.Jakobu za začetni kapital pri šparanju za nov moped.

Boš vidu, k boš moral vračat! In to z obrestmi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da ste se mel luštn. Jst sem na žalost v petek ornk preveč spiu :alko: . včeri sem bil cel dan mrtu :P. Še dons se sestavlam. Kurc pa drugič ne?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!