Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Vem da ni se konc treninga ampak tole pa... zame je majhno presenecenje.

Tako na prvem kot na drugem mestu.

post-1354-0-48052500-1360044890_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto sem jast ostal  :eek: ko sem vidu tele prve rezultate.. Ma itak se bodo še premešale karte tle... SAMO DA SE JE ZAČELO :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bodo se še premešale karte, sigurno, ampak jaz sem prepričan, da na Marka lahko računamo, da bo med prvimi štirimi najhitrejšimi. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, da bo Dovizioso ista zgodba k Rossi na Ducatiju, za Spiesa pa mislm, da je naslednja štenga spet SBK, če se še pravi čas ne vrne Suzuki v GP.

 

Čeprou Sepang morjo jet tm prva dva oziroma trije okol 2.00,000 do 2.00,500 da bo merodajno

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CRTji pa še korak nazaj?!?! Barbera je lani pelal 2:02 prvi dan, in zadnji dan 2:00. Na crtju je zmogu 2:05:47

 

na twiterju pa sm prebral: Rossi:"I understood today that Marquez will try to win the title this year"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednje kar me ludo zabava ke Kats nakasuga. Možak je lani precej vozil YART Yam,aho z Igorjem Jermanom, in ni bil svetlobna leta hitrejši. Tuki pa ga mixa pred vsemi CRTji. in večino Ducatijev. Vem da je še zgodaj, ampak...očitno so stopničke oddane in bo večina tekmovala za 5 mesto.

 

 

@Demon: Vsaj uro na printscreenu poglej. Sepang je PRED nami. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednje kar me ludo zabava ke Kats nakasuga. Možak je lani precej vozil YART Yam,aho z Igorjem Jermanom, in ni bil svetlobna leta hitrejši. Tuki pa ga mixa pred vsemi CRTji. in večino Ducatijev. Vem da je še zgodaj, ampak...očitno so stopničke oddane in bo večina tekmovala za 5 mesto.

 

 

@Demon: Vsaj uro na printscreenu poglej. Sepang je PRED nami. 

 

 

UPS...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednje kar me ludo zabava ke Kats nakasuga. Možak je lani precej vozil YART Yam,aho z Igorjem Jermanom, in ni bil svetlobna leta hitrejši. Tuki pa ga mixa pred vsemi CRTji. in večino Ducatijev. Vem da je še zgodaj, ampak...očitno so stopničke oddane in bo večina tekmovala za 5 mesto.

 

 

@Demon: Vsaj uro na printscreenu poglej. Sepang je PRED nami. 

 

nakasuga je na zadnji gp dirki osvojil drugo mesto ;) ;) haha :D

 

drugač pa... marquez je očitno že zraven... upajmo, da nebo še napredoval, ker pol bo že preveč spredaj :P :P :P

lorenzo in pedrosa čist skupaj in vsi trije praktično enako hitri...

rossi zaostaja tiste pol sekunde... ni slabo... zraven je, ampak vprašanje, če bo zaostanek kdaj manjši kot pol sekunde...

ostali očitno nimajo materiala za konkurirat najboljšim...

ducati izgleda čist bogi... ampak je povsem možno, da je motor še v plenicah in da bo zelo hitro rastel, s tem pa tudi časi...

crt-ji so pa itak tam kjer so bili lani... itak je po mojem mnenju že sam domet crtjev tuki kjer so... že lani so verjetno dosegli max... najslabše je to, da je crt najhitrejši na tistih pistah, kjer se pokaže ravno njihov največji primankljaj... in sicer na hitrih pistah z dolgimi ravninami... crt največ izgublja na pospeševanju in dokler ne bodo priredil pravil v to smer, da bodo tu konkurenčnejši jim ostalo čisto nič ne pomaga... tako da nima smisla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nakasuga je na zadnji gp dirki osvojil drugo mesto ;) ;) haha :D

 

drugač pa... marquez je očitno že zraven... upajmo, da nebo še napredoval, ker pol bo že preveč spredaj :P :P :P

lorenzo in pedrosa čist skupaj in vsi trije praktično enako hitri...

rossi zaostaja tiste pol sekunde... ni slabo... zraven je, ampak vprašanje, če bo zaostanek kdaj manjši kot pol sekunde...

ostali očitno nimajo materiala za konkurirat najboljšim...

ducati izgleda čist bogi... ampak je povsem možno, da je motor še v plenicah in da bo zelo hitro rastel, s tem pa tudi časi...

crt-ji so pa itak tam kjer so bili lani... itak je po mojem mnenju že sam domet crtjev tuki kjer so... že lani so verjetno dosegli max... najslabše je to, da je crt najhitrejši na tistih pistah, kjer se pokaže ravno njihov največji primankljaj... in sicer na hitrih pistah z dolgimi ravninami... crt največ izgublja na pospeševanju in dokler ne bodo priredil pravil v to smer, da bodo tu konkurenčnejši jim ostalo čisto nič ne pomaga... tako da nima smisla...

 

Si pogledal tudi koliko krogov je kdo odpeljal? Rossi jih je odpeljal samo 30, medtem ko jih je Marquez 60, Lorenzo 57, Pedrosa pa 48... Tako da če bi tudi Rossi odpeljal toliko krogov kot so jih oni bi verjetno bil že malo bližje njihovim časom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wtf?

dani 49

jorge 58

marquez 62

rossi 56

???

 

Hm...pol se pa opravičujem, sem očitno videl napačne podatke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je za danes to..

 

 

Izidi, prvi dan testiranj v Sepangu:

1. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda (RC213V) 2m 1.157s (Lap 48/49)
2. Jorge Lorenzo ESP Yamaha Factory (YZR-M1) 2m 1.165s (57/58)
3. Marc Marquez ESP Repsol Honda (RC213V) 2m 1.201s (60/62)
4. Valentino Rossi ITA Yamaha Factory (YZR-M1) 2m 1.584s (30/56)
5. Stefan Bradl GER LCR Honda MotoGP (RC213V) 2m 1.789s (43/59)
6. Cal Crutchlow GBR Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 1.881s (46/64)
7. Alvaro Bautista ESP Honda Gresini (RC213V) 2m 1.981s (52/59)
8. Katsayuki Nakasuga JPN Yamaha Test Rider (YZR-M1) 2m 2.968s (50/58)
9. Kosuke Akiyoshi JPN Honda Test Rider (RC213V) 2m 2.972s (46/69)
10. Nicky Hayden USA Ducati Team (GP13) 2m 3.336s (22/62)
11. Wataru Yoshikawa JPN Yamaha Test Rider (YZR-M1) 2m 3.456s (14/46)
12. Bradley Smith GBR Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 3.460s (53/56)
13. Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (GP13) 2m 3.535s (35/48)
14. Aleix Espargaro ESP Aspar (ART CRT) 2m 3.782s (54/58)
15. Randy De Puniet FRA Aspar (ART CRT) 2m 4.283s (42/56)
16. Andrea Iannone ITA Pramac Racing (GP13) 2m 4.500s (53/57)
17. Ben Spies USA Pramac Racing (GP13) 2m 5.086s (19/21)
18. Takumi Takahashi JPN Honda Test Rider (RC213V) 2m 5.154s (68/70)
19. Hector Barbera ESP Avintia (FTR-Kawasaki CRT)* 2m 5.469s (37/41)
20. Yonny Hernandez COL Paul Bird Motorsport (ART CRT) 2m 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej so ze lani celo jesen na 24ur trobili, da ga bo prvic mel.. Prvic uradno seveda.. Mel ga je itaq ze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole zna bit pestra sezona, komi cakam! Upam, da Rossi najde se une pol sekunde, pa da bojo boji do zanjega kroga... :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja upam da rossiju se uspe izboljsat cas....kar se pa marqueza tice pa mislim da bo mocna konkurenca cisto pri vrhu videt je zelo motiviran in bo pomoje kar dost pri vrhu seveda ce bo ostal na dveh kolesih, cisto drugo vprasanje pa je koliko dirk bo sploh koncal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!