Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Sva že dva. Tudi jaz veliko bolj navijam za samo moštvo - Yamaho. Kar pomeni da sem vedno vesel dobre uvrstitve tovarniških in poltovarniških Yamah. Vesel sem da imamo Lorenza, ker drugače bi gledali samo honde v ospredju. Če nebi bila Honda zaradi menjalnika al karkoli majo pač boljše bila malce hitrejša, Lorenzotu nebi bil noben do kolen... 

 

torej neveš niti kaj, ampak honda ima ziher nekaj hitrejšega? če šibne tiste 2km/h na ravnini hitreje še ne pomeni, da je kakorkoli boljša... poglej kako se pelje lorenzo, kako pa pedrosa in marquez...

kaj pa če bi se kdaj vprašal,alo sta tisto, kar ima honda pač boljše od yamahe enostavno Pedrosa in Marquez? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej neveš niti kaj, ampak honda ima ziher nekaj hitrejšega? če šibne tiste 2km/h na ravnini hitreje še ne pomeni, da je kakorkoli boljša... poglej kako se pelje lorenzo, kako pa pedrosa in marquez...

kaj pa če bi se kdaj vprašal,alo sta tisto, kar ima honda pač boljše od yamahe enostavno Pedrosa in Marquez? :D

 

ni važno a ve al ne kaj ima Honda boljše... povedal je tako, kot stvari izgledajo, če pogledaš vrstni red prejšnjih dirk... brez Lorenza v temu trenutku, bi gledali v osprednju le in zgolj Honde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če nimaš argumenta pa ni važno... jst vidm le tovarniški hondi trenutno konkurenčni, ker na njih sedita najboljša dirkača ta hip... pri yamahi je dober lorenzo, medtem ko rossi ne dosega pričakovanih rezultatov... cal je blizu že celo sezono...

sepravi če lahko jaz rečem, da če nebi bilo pedrose im marqueza bi gledali v ospredju zgolj yamahe... lol :D

kje je bradl s tovarniško podporo??

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj zato ni Moto GP več kar je bil... :whistle:  Ga je pa vseeno zanimivo spremljat in navijat (vsak za svojega)...  :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če nimaš argumenta pa ni važno... jst vidm le tovarniški hondi trenutno konkurenčni, ker na njih sedita najboljša dirkača ta hip... pri yamahi je dober lorenzo, medtem ko rossi ne dosega pričakovanih rezultatov... cal je blizu že celo sezono...

sepravi če lahko jaz rečem, da če nebi bilo pedrose im marqueza bi gledali v ospredju zgolj yamahe... lol :D

kje je bradl s tovarniško podporo??

 

:lol1:

 

stari, a svoje argumente v tem postu si pogledu?  :slap:  najbolj konkurenčni sta Hondi-ker je tako TVOJE MNENJE zaradi, po tebi sodeč, dveh "najboljših" dirkačev ta trenutek?  :lol1:   ej, dej predno napišeš tako neumnost, preberi svoj post :P

 

ne nebi gledali samo Yamahe v ospredju, ker so še drugi dirkači vrinjeni med Horheta in Rosija... medtem ko med Pedroso in Markom je pa samo Jorge... po temu sodeč, bi gledali več ali manj Honde v ospredju... sej si velik fant pa veš kaj mislim ;) 

 

ps. po mojih podatkih (ne mojem MNENJU), sta najboljša  letošnja dirkača Pedrosa in Lorenzo???  :blink:

Popravljeno . Popravil motozajebant
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje videnje včerajšnje dirke:

 

Sila dolgočasna, Lorenzo opravil z odliko, mali Marquez - vsaka mu čast, po tolikih padcih, da se je peljal tako noro, kot se je. Ampak, fant je mlad, talentiran do amena, prvo leto v MOTOGP, se še vedno uči. In do konca leta bo to tisti Marquez, ki ga bo naslednje leto težko premagat. Kar se Pedrose tiče, je vozil pametno, če je imel težave z zadnjo gumno, je bilo brez potrebe reskirati padec, no na koncu je izgubil "le" 5 pik proti Lorenzu. Crutchlowa mi je škoda, če ga bodo res vrgl iz Tech3, je že večkrat dokazal da mu manjka le pika na i in je lahko vedno med prvimi tremi.Glede Rossija in Bautiste pa je vsakemu laiku lahko jasno, da je bila pač to klasična dirkaška nesreča. Enga odnese, drug pa je na nepravem mestu ob nepravem času in sile naredijo svoje po pesku.

 

Navijači in Rossi: dejstvo je, da je Rossi že nekaj let to, kot je bil nekoč Agostini, kot so bili nekoč Rainey, Gardener Doohan, morda tudi Schwantz. Rossi je karizma Motogp (pa ne navijam zanj, saj je svoje kvalitete dokazal že davno zato pri svojem navijanju dajem "priložnost" tudi drugim). Rossi je faca, tako na dirkališču, kot izven. Imam zeloooo lepo izkušnjo iz dirke v Sachsenringu lani: vsi "junaki", kot so Stoner, Hayden, Pedrosa, Lorenzo,.... vsi so kar se da hitro vedno po treningu ali dirki s svojimi skuterji odpeketali v svoje bivalnike. Rossi se je vedno ustavil in vedno bil pripravljen na avtogram, slikanje. Je bil zvečer s svojo ekipo na večerji, ko so pred bivalnikom začeli vzklikati Rossi Rossi, je vstal sredi večerje, prišel ven, se slikal, podpisal, rekel besedo ali dve in odšel nazaj na večerjo. In tudi zato je Rossi to kar je in ima toliko privržencev. Evo slikce kot dokaz :))

 

PS: pa nimam samo Rossija, so tudi drugi, sam noben se ni hotu ustavt pa slikat. Tiste dve z dolgimi lasmi, pa nista Rossi :)

to je to!!!...evo jaz tudi že od malih nog navijam za Rossija..ker je pač najboljši in najbolj pošteno dirkač!...vsi govorijo da dirka samo za denar..ni res..dirka z Srcem.ok no zasluži lepo al vseeno!!! =)...p.s da me nebo spet kdo NAPADEL..vsak naj navija za koga hoče ..in pika na i :D

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo :smoke:

 

http://motomatters.com/news/2013/06/04/max_biaggi_to_test_ben_spies_ducati_at_m.html

 

Neki se celo govori, da bi naj lahko celo nastopil v Barceloni kot Wild Card ( Pirro namesto Spiesa, Biaggi pa bi vozil prototip ,ki ga sedaj Pirro ) :)

 

Pol že vem za vsaj enga iz Postojne k bi spet naviju zanga :P:D

Popravljeno . Popravil RVT
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

 

stari, a svoje argumente v tem postu si pogledu?  :slap:  najbolj konkurenčni sta Hondi-ker je tako TVOJE MNENJE zaradi, po tebi sodeč, dveh "najboljših" dirkačev ta trenutek?  :lol1:   ej, dej predno napišeš tako neumnost, preberi svoj post :P

 

ne nebi gledali samo Yamahe v ospredju, ker so še drugi dirkači vrinjeni med Horheta in Rosija... medtem ko med Pedroso in Markom je pa samo Jorge... po temu sodeč, bi gledali več ali manj Honde v ospredju... sej si velik fant pa veš kaj mislim ;)

 

ps. po mojih podatkih (ne mojem MNENJU), sta najboljša  letošnja dirkača Pedrosa in Lorenzo???  :blink:

 

nisem rekel, da tako je, ampak da jaz tako vidim... nobenega mojega mnenja, nobenega mojega vsiljevanja mnenja... nič... samo to, da jaz tako vidim... in še to samo to, da jaz vidim, da sta konkurenčni samo dve tovarniški hondi... če ti vidiš drugače in še kakega bradla, bautisto ali starringa, potem obišči strokovno pomoč...

če si hotel povedati kaj drugega si najmanj citiral napačen post...

 

a da nebi gledali samo Yamah v ospredju (ja ponesrečeno si sklanjal in mi dal še bol prav, pa sem te v tvoje dobro popravil), nisem vedel, da cal vozi suzukija... glede na to, da sedaj ko gledamo dve hondi v ospredju, pravite da gledamo honde v ospredju, bi potem moralo to držati tudi za yamahi, če bi se res dve peljali na prvih dveh mestih... in kolikor vem, bi se samo v austinu bradl uspel vriniti pred rossija, kar pomeni, da če izbrišemo danija in marca bi gledali na vseh dirkah razen v austinu yamahe na prvih treh mestih, če predpostavimo, da bi rossi končal zadnji dve dirki, ker je bil v obeh zanesljivo postavljen pred ostale, ki niso yamahe in repsol hondi...

 

če bi marc končal dirko bi bil 2 točki za pedroso in 6 pred lorenzom... čuden padec mu je vzel točke... glede na to, da je šele začetek sezone se vsaka ničla še bolj pozna... je pa premagal lorenza na treh od petih dirk... bomo videli kako bo v prihodnje...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo :smoke:

 

http://motomatters.com/news/2013/06/04/max_biaggi_to_test_ben_spies_ducati_at_m.html

 

Neki se celo govori, da bi naj lahko celo nastopil v Barceloni kot Wild Card ( Pirro namesto Spiesa, Biaggi pa bi vozil prototip ,ki ga sedaj Pirro ) :)

 

Pol že vem za vsaj enga iz Postojne k bi spet naviju zanga :P:D

U bistvu upam da v Barci ne bo vozu. Stric je ipak 40+, dirkal ni vec kot pol leta. in ze v WSBK je mel polne roke dela z ostalimi "odpisi" iz GPja.

Sm pa upal lani, de bo odpelal kak WildCard z ART.

kar se prepucavanja med hondo in Yamaho tice, IMO so prva 4 mesta oddana.tu pa tam se zgodi anomalija, da kdo odstopi, ali ima nepredvidene tezave.

Mene cudi, kako se desetinkice sestejejo, in na prvi pogled nenormalno favorizirajo en ali drug dirkalnik. Na prvi dirki in v Mugellu Honde niso mele sans, zal je Rossi koncal kakor je. v Austinu in Jerezu so pa Yamahe cist pogorele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem rekel, da tako je, ampak da jaz tako vidim... nobenega mojega mnenja, nobenega mojega vsiljevanja mnenja... nič... samo to, da jaz tako vidim... in še to samo to, da jaz vidim, da sta konkurenčni samo dve tovarniški hondi... če ti vidiš drugače in še kakega bradla, bautisto ali starringa, potem obišči strokovno pomoč...

če si hotel povedati kaj drugega si najmanj citiral napačen post...

 

a da nebi gledali samo Yamah v ospredju (ja ponesrečeno si sklanjal in mi dal še bol prav, pa sem te v tvoje dobro popravil), nisem vedel, da cal vozi suzukija... glede na to, da sedaj ko gledamo dve hondi v ospredju, pravite da gledamo honde v ospredju, bi potem moralo to držati tudi za yamahi, če bi se res dve peljali na prvih dveh mestih... in kolikor vem, bi se samo v austinu bradl uspel vriniti pred rossija, kar pomeni, da če izbrišemo danija in marca bi gledali na vseh dirkah razen v austinu yamahe na prvih treh mestih, če predpostavimo, da bi rossi končal zadnji dve dirki, ker je bil v obeh zanesljivo postavljen pred ostale, ki niso yamahe in repsol hondi...

 

če bi marc končal dirko bi bil 2 točki za pedroso in 6 pred lorenzom... čuden padec mu je vzel točke... glede na to, da je šele začetek sezone se vsaka ničla še bolj pozna... je pa premagal lorenza na treh od petih dirk... bomo videli kako bo v prihodnje...

 

ja bravo Kenny :notworthy:  saj pa si si sam odgovoril.... spotaknil sem se ob tebe zgolj zaradi tega, ker nekomu očitaš, da nima tehtnih argumentov, ti pa podajaš identične argumente (po mojem mnenju...), to pač ni to :P

 

 

drugače... če bi še bolj podrobno prebral moj post, in prejšnjega, bi videl, da sem dvakrat različno napisal... v enem da bi zgolj in le gledali Honde, v drugem pa po vsej verjetnosti.... tako da si me premalo popravil :P

 

:lol1:  če bi Mark končal zadnjo dirko... če bi Vale ne padel na zadnjih dveh dirkah.... Če Bautista nebi odnesel Valeta.... Če.... če.... če.... :)  sej veš kaj ti hočem povedat??? :P  ne glede na vse, sta po točkovanju trenutno najboljša Pedrosa in Jorge, seveda pa ima vsak posameznik svoj pogled na to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi lahko z dirko samo izgubi....Samo si ti pravi dirkači ne morejo pomagat, da ne bi izokristili ponujeno priložnost in ponovno uživali na najvišjem nivoju...treba ga je spoštovat...ker ljudje ga bodo tako razstrgali z raznimi pametnimi izjavami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bravo Kenny :notworthy:  saj pa si si sam odgovoril.... spotaknil sem se ob tebe zgolj zaradi tega, ker nekomu očitaš, da nima tehtnih argumentov, ti pa podajaš identične argumente (po mojem mnenju.. .), to pač ni to  :P

 

 

drugače... če bi še bolj podrobno prebral moj post, in prejšnjega, bi videl, da sem dvakrat različno napisal... v enem da bi zgolj in le gledali Honde, v drugem pa po vsej verjetnosti.... tako da si me premalo popravil :P

 

:lol1:  če bi Mark končal zadnjo dirko... če bi Vale ne padel na zadnjih dveh dirkah.... Če Bautista nebi odnesel Valeta.... Če.... če.... če.... :)  sej veš kaj ti hočem povedat??? :P  ne glede na vse, sta po točkovanju trenutno najboljša Pedrosa in Jorge, seveda pa ima vsak posameznik svoj pogled na to....

 

 

ja sej ravno to... jst napišem po mojem mnenju... ne pa honda je boljša in pika... :D

 

glede če če če... v teoriji kateri motor je boljši itd bolj šteje pace ne pa dejanske uvrstitve... sej veš kaj ti hočem povedat? če jnekoga vsako dirko kaj hitro vn nesejo še ne pomeni, da je slab :D (to je mišljeno kot čisto splošen primer, da nebo nejasnosti) :)

 

 

 

kar se tiče maxa... verjetno če bi že peljal kot WC nebi zato, da zmaga dirko, ampak da pomaga ducatiju pri razvoju... tako da kaj lahko izgubi in pridobi tle sploh ni smiselno debatirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CAT.jpg?version=2013-06-11.r0041abcec2

Španija - Katalonija

Petek, 14.6.2013
1. prosti trening 9.55 - 10.40
2. prosti trening 14.05 - 14.50

Sobota, 15.6.2013
3. prosti trening 9.55 - 10.40
4. prosti trening 13.30 - 14.00
1. kvalifikacije 14.10 - 14.25
2. kvalifikacije 14.35 - 14.50


Nedelja, 16.6.2013
Warm up 9.40 - 10.00
Dirka 14.00



katalonija2.jpg

Rezultati 2012
1. Lorenzo
2. Pedrosa
3. Dovizioso


Rekord dirkališča
2008 Dani PEDROSA (SPA) Honda 1'42.358
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi le jutri bil isti vrstni red :OK:

 

hehe jutri naj kar bo, sam da v nedeljo ne bo :P :P

 

drugač pa rossi kr leti... bomo vidl, kako bo v prihodnjih dneh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedrosa je prau popizdu.. :grim narediu novi rekord piste.. :OK:  Zanimivo bo jutri.

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo sedaj kdo rekel, da ce nebi bilo danija bi pa gledali yamahe v ospredju? Haha...

Dobr jih je dani... Ocitno bo letos res zaprl usta tistim, ki ga imajo za drekaca... Calvin pred Lorenzom...

Dobro tudi alvaro in Nicky...

Marc je kr malo razočaral...

Rossi po starem...

Tudi iannone samo 4 tisočinke ta Rossijem...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda da bo :P   Po moje,če nebo kakega kiksa,bo letos prvak Pedrosa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja na donšnem warm upu pa razmerje moči kr mal drugačno :D

 

honda v zadnjem sektorju izgubljala proti yamahi lih ene pol sekunde v povprečju... tudi pedrosa 3-4 desetinke... zanimivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!