Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Saj ne bi bil pameten, če bi se mu to zgodilo prvič..... pač hoče v prvih par ovinkih dobit dirko....glede na njegov staž v motogp bi pričakoval kaj več od njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedrosa je spet dokazal, da ni material za Šampiona. Še Marqueza je zadrževal. če bi Marku uspelo dovolj hitro prehiteti drekača Pedroso, bi morda videli celo kak boj Marquez Lorenzo... Žal, zaradi drekača Pedrose, bo šel letošnji naslov Lorenzu, ki pa dejansko tudi je letos daleč najboljši!

 

Demon ti prau ne maraš Pedrose... :D :D :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, na kvalifikacijah odpeljati en fantastičen krog, še ni dobljena dirka. Da je odličen in trenutno najboljši dokazuje Lorenzo. Tako konstantno hitro kot on odpelje dirko je ne zmore nihče, žal niti najboljši po točkovanju Pedrosa. Zato je on zame nikoli nebo dirkač, ki si zasluži prvo mesto.

Sam res, dobr da vem, da je zmagal jerez in le mans zato, ker je dobr krog na kvalifikacijah postavil...

Dobro sej vem, da bl kot ne jebes v glavo...

Ker ce si pa tolk zabit, pol pa res nevem...

Saj ne bi bil pameten, če bi se mu to zgodilo prvič..... pač hoče v prvih par ovinkih dobit dirko....glede na njegov staž v motogp bi pričakoval kaj več od njega.

Jah no, da pa zna it po tleh sploh zaradi traparij, pa itaq vsi vemo :-).

V 2015 pa res nočem Rossija na suzukiju, ker ne rabi se njih na kant spravit... Skoda ker pridejo šele 2015... Randy jih nebo čakal, ostali tudi ne... Bomo vidl :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bravooo!!!!!

ni dokončal ene dirke, pa še to bolj po naklučju, kot pa da bi šel kej z glavo skozi zid in ti kr neki kritiziraš... sej ti pravim, da je dani še vedno pač številka ena v gp, ampak mm ni kaj dosti slabši, pa je še rookie...

 

 

nekaj debatirate o rossiju...

jst sm razmišljal... rossiju tale yamaha očitno ne ustreza... kako ironično... ampak ja... motor se je razvijal po lorenzovem okusu ti dve leti, ko rossija ni bilo... motor je dober, hitrer, lorenzo na njem izgleda hud... ampak pomislimo na spiesa lani... z yamaho ni naredil nič... povsem možno bi bilo, da pač takega motorja ni mogel voziti tako hitro, kot pa bi lahko katerega drugega...

letos pa rossi tudi ne dosega kakšnih posebnih rezultatov... jst dvomim, da je kar na 1x tolk slab... tud če ni več za zmage, bi se lahko vsaj malce bolj spodobno peljal...

moja teorija je taka, da se tale yamaha pač pelje bol v stilu manjših motorjev, povdarek na corner speedu pa gasa skoz ovinke... ni tolk dela na zaviranju, tudi lorenzo ni bil nikoli neki extra na zaviranju...

rossi pa je bil vedno poseben ravno na zaviranju in na tem motorju rossi očitno ne more iztisniti svojega potenciala, ker ga je potrebno peljati kot vlakec... sej yamaha se je vedno peljala kot vlakec, samo to še ni pomenilo, da je bil stil vožnje tak kot pa je trenutno... tudi spies je denimo v wsbk bil tisti, ki je najmočneje zaviral, sepravi je situacija podobna, kot pri rossiju....

malce mi kvari teorijo edino calvin, ki je bil v wsbk tudi zelo močan na zaviranju... ampak dobro, se je očitno že precej dobro prilagodil na motocikel...

 

Kenny na kateri drogi si ti? Malce zmanjšaj dozo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny na kateri drogi si ti? Malce zmanjšaj dozo...

krJrja imam ignoriranga, in vidim samo citirane poste, pa se mi zdi, da zadnje case precej dobro dozira medikamente. Pomaga tudi Stonerjeva upokojitev. Tale post se meni zdi precej realen.

M1 je vedno bila stroj za enega dirkaca. Nikoli ni bila stroj za zmage. najprej je par zmag pobral Biaggi, po tem je sledila Rossijeva doba in 46 le teh, in zdaj je tu Lorenzo. Ce si gledal gp dirke se ko sta se dajala Biaggi in Rossi, ti je jasno, da sta mozaka dirkala zelo razlicno. Lorenzov stil je Biaggi na steroidih. Strasno nezen, brez agresije, kolesa nikoli posrek...smooth. Rossi je napram Biaggiju zgledal skoraj kot Stoner napram ostalim. Brezkompromisno agresiven, grob pristop k dirkanju. Lorenzo je razvoj motorja vodil dve leti in pol. njemu sede perfektno. vsem ostalim precej manj. Rossiju manjka malo malo, ampak ravno dovolj, da prvih treh ne dohaja. Ce zgublja desetinko tam kjer je bil najmocnejsi, na vhodih v ovinke, Lorenzo pa s svojimi ultra mirnimi reakcijami prav tam konkurentom bezi, bi rekel, ja, tale M1 ni vec Rossijeva baby.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny na kateri drogi si ti? Malce zmanjšaj dozo...

Ma dej šuti s takimi... Kot sem že miljonkrat povedu če se ne strinjaš napiši argumentiran komentar nazaj, ne pa kr neki bit pametn, k sam glupo izpades... Nevem, kako si sploh lahko dovoliš neki spodbijati s tako primitivnim komentarjem... Ocitno nimas res nič v glavi... V vrtcu smo se šli tkole.... Ne pa ne, glup si, moj oči ma večjega... Ocitno si se vedno na stopnji ličinke, ki ne spravi enega argumenta skupaj... Žal

Bo zdej kej bolje, ker ti je cartman isto povedal?

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, še zdaj mi gre na smeh, "kako smo" Honde peljali hcat!

Yamaha je končno, ponavljam končno postala močna tudi na ravninah, tako da, bravo Lorenzu in Yamahi!

 

Da mladič (MM) ni ravno nek skriti talet, kot ga večina vas poimenuje, se je izkazalo danes, ko ni segnil Pedrosi niti do nohta, ko pa je hotel, pa ga je skoraj vrglo iz sedla.

Talenti prehitevajo brezmadežno in iz ozadja presenetijo.

 

Bravo Lorenzo, super za Yamaho!!

 

@Kennyaj Jr. zdaj pa tvoj veleumni komentarji in pogledi na dirko. Se že veselim branja, daj si duška!

Ti to resno :?. Naj te spomnim, če si mogoče pozabu http://www.motogp.com/en/news/2013/texas+marquez+race+motogp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu za ignore listo. Edino žal mi da te nisem dal gor prej in sem prebral teh nekaj tvojih glupih ozkoglednih poostov. Lahko ti čestitam za najbolj mongloidnega člana motosveta, saj si EDINI ki ga je dejansko treba dati na ignore. Pacient.

 

Kar se tiče Yamahe in Rossija.... Bolj kot neke ornk teorije o razvoju motorja in oh in sploh je treba pač pomisliti da je Rossi malce v letih. Sicer je še vedno odličen dirkač in vsa čast za dosežke, ampak mislim da proti mlajšim ne more več parirati. Sezona je še dolga in želim si da najde tisto malo kar mu manjka za rednih top 3, ampak trenutno vse kaže da so njegova zlata leta minila.  Jebiga motogp ni neka bedna formula ena....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

najbrž se tole ne bo več spreminjalo, kar je, je ;)

 

post-163-0-70480500-1371481011_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny na kateri drogi si ti? Malce zmanjšaj dozo...

 

On je na Hondainu!

 

 

Ti to resno :?. Naj te spomnim, če si mogoče pozabu http://www.motogp.com/en/news/2013/texas+marquez+race+motogp.

 

Glej, fant ni nič kaj večji talent, kot vsi ostali dirkači v tem razredu oziroma v vseh treh razredih.

Ko si 1x tu noter si zgolj zaradi svojega talenta in MM  tukaj ni nič posebnega.

 

Da je bolj v ospredju so krivi mediji in pa njegova mladostniška razposajenost in mladostniški ego, ki bi rad "starcem" dokazal, da so za staro šaro in da jih lahko "nahčije" mimogrede.

Upam samo, da svoj trmast značaj ne bo plačal z kakšnim padcem, ki se bo končal tragično.

 

Da pa naše debate tečejo v to smer je pa itak normalno, ker vsak za "svojega" navija in normalno, da se mnenja krešejo in ne daste veljat en drugemu, kot da vam je izpodbijanje drugega mnenja, bistvo in življenski pomen.

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoda, da vec ne dirka...

repsol-honda-wallpaper-2011-13.jpg

...bi bilo bolj zanimivo, ko bi se 50 metrov pred vsemi vozil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On je na Hondainu!

 

 

 

Glej, fant ni nič kaj večji talent, kot vsi ostali dirkači v tem razredu oziroma v vseh treh razredih.

Ko si 1x tu noter si zgolj zaradi svojega talenta in MM  tukaj ni nič posebnega.

 

Ok, s to izjavo si pa kiksnu na celi črti, on se pele na nivoju k ga nekateri tud če bi jim v rooki sezoni dal tovarniške bicikle nebi pelal pou tok dobr...Elias je meu lepo šanso se dokazat sicer ne na tovarniškem, je pa bil prvak v moto2 pa glej kje je zdej, poraz totalni... ;)

 

Kenny, teb tud če daš konstruktivn ogovor kr neki gonš svoje naprej tud če maš narobe, tolk o ozkoglednosti ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny, teb tud če daš konstruktivn ogovor kr neki gonš svoje naprej tud če maš narobe, tolk o ozkoglednosti ;)

Pa jade... Ce mi kdo da odgovor, ki ni v skladu z mojim in temelji na nekih dejstvih, mu zagotovo ne bom oporekal... Kje je tle smisel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny lepo argumentira, ostali pa zakljucite, da je Rossi star in nej gre dam. :lol1: Specialci. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

De Puniet s Suzukijem na 8. mestu samo 0,7 s zaostanka za Horhejem! Tole pa je obetavno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

De Puniet s Suzukijem na 8. mestu samo 0,7 s zaostanka za Horhejem! Tole pa je obetavno.

To je tud mene lepo presenetlo...ampak....Sepang 4 leta nazaj mi ne gre z glave. Dirko so skajsali za krog, in Bautista se je klal z Hondami in Yamahami kot nikoli u sezoni. Ce je Randy ta cas postavu z mapingom za celo dirko, je to faking amazing. GSR-V je mel problem odpelat dirko z 21l, zdaj majo se liter manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa ta ART ni jasen.... ali to razliko naredijo drugačne gume, več dovoljenega bencina ali pa je enostavno ciklistika tako dobra, da pomanjkanje moči ni tako evidentno. Ali pa je tudi Espargaro postal en hud vesoljec. 

 

Počasi bi lahko še Aprilia uradno noter prišla, če jim že tak ratuje   

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Kar se tiče Yamahe in Rossija.... Bolj kot neke ornk teorije o razvoju motorja in oh in sploh je treba pač pomisliti da je Rossi malce v letih. Sicer je še vedno odličen dirkač in vsa čast za dosežke, ampak mislim da proti mlajšim ne more več parirati. Sezona je še dolga in želim si da najde tisto malo kar mu manjka za rednih top 3, ampak trenutno vse kaže da so njegova zlata leta minila.  Jebiga motogp ni neka bedna formula ena....

 

Jp. Tiste konstantne 2-3 desetinke na krog bi skoraj zagotovo polovil v svoji življenski formi, zdaj pač (kot kaže) ne zmore več. Škoda zaradi zanimivosti prvenstva.

Naj pride še za par let v WSBK.

 

Me zanima, če bi Cal kaj več iztržil na tovarniškem materialu. Espargaro pa navdušuje na vsaki dirki znova.

Popravljeno . Popravil Shinobi70
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krJrja imam ignoriranga, in vidim samo citirane poste, pa se mi zdi, da zadnje case precej dobro dozira medikamente. Pomaga tudi Stonerjeva upokojitev. Tale post se meni zdi precej realen.

M1 je vedno bila stroj za enega dirkaca. Nikoli ni bila stroj za zmage. najprej je par zmag pobral Biaggi, po tem je sledila Rossijeva doba in 46 le teh, in zdaj je tu Lorenzo. Ce si gledal gp dirke se ko sta se dajala Biaggi in Rossi, ti je jasno, da sta mozaka dirkala zelo razlicno. Lorenzov stil je Biaggi na steroidih. Strasno nezen, brez agresije, kolesa nikoli posrek...smooth. Rossi je napram Biaggiju zgledal skoraj kot Stoner napram ostalim. Brezkompromisno agresiven, grob pristop k dirkanju. Lorenzo je razvoj motorja vodil dve leti in pol. njemu sede perfektno. vsem ostalim precej manj. Rossiju manjka malo malo, ampak ravno dovolj, da prvih treh ne dohaja. Ce zgublja desetinko tam kjer je bil najmocnejsi, na vhodih v ovinke, Lorenzo pa s svojimi ultra mirnimi reakcijami prav tam konkurentom bezi, bi rekel, ja, tale M1 ni vec Rossijeva baby.

 

 Enostavno za resit: zid nej se postavi, da nau rossi skilu k Lorenzu, pa nej ga nastavi po svoje... rab kakih 80 sekund... No, mogoce minut, ur... al dni... nevem!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!