Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Lorenzo. Haha.

Za zmago pa Dani vs Rossi. Hehe

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitna Yamahina steza, tako da je ob "odsotnosti" najboljšega lahko brez truda pripeljal v cilj :) kar se vidi tudi po 3. uvrščenem.

 

Marquez pa totalni limit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Rossiju za zmago, čisto zaslužena zmaga, čeprav je vredna lih tolk kot pa spiesova 2 leti nazaj... Sreča, ker ni Lorenza in nekonkurenčnost Honde... Ne zmanjšujem vrednosti Rossijeve zmage, ampak tko pac je, sej se ne pričakovalo, da bo zmagal :-)

Kdor me bo zdej spet pljuval naj pa zraven še pripiše zakaj je Cal nadoknadil zaostanek in je bil skoraj drugi in bi tudi bil, če nebi spet zajebal...

Zdej pa stiskati pesti, da me na 24ur izzrebajo in grem v Nemčijo xP.

Končno me Rossi ni razočaral xP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes si zasluži Lorenzo miljon pohval!!!  :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes si zasluži Lorenzo miljon pohval!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

A kdo lohk nardi 10 sklec z zlomljeno ključnico. Marsikdo še z ne zlomljeno ne. Hahaha.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi zasluženo zmagal, svaka čast pa seveda Lorenzu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo lohk nardi 10 sklec z zlomljeno ključnico. Marsikdo še z ne zlomljeno ne. Hahaha.

 

Hahaha... Ampak res je presenetu Lorenzo,še posebno v prvih krogih... na koncu pa 5 mesto v takem stanju :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa bom še jaz povedal.

 

Prvič: BRAVO Rossi, vsa čast, danes si dokazal, da še nisi za v penzijo! :OK:

Drugič: BRAVO Lorenzo, danes si dokazal, da si najboljši in VELIIIIIIIKKKK BOREC! :OK:

Tretjič: BRAVO Mark!!!! VSA ČAST za borbenost, hitrost, za CELO DIRKO!!! Tudi ti si danes dokazal, da si VELIIIIIKKKK BOREC! :OK:

Četrtič: BRAVO Cal, vsa čast za zadnji del dirke, čeprav si skoraj Marka pa sebe torpediral!  :nono:

Petič: PEDROSA je vedno bil, ta trenutek je in vedno bo DREKAČ!!!! :grim 

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa bom še jaz povedal.

 

Prvič: BRAVO Rossi, vsa čast, danes si dokazal, da še nisi za v penzijo! :OK:

Drugič: BRAVO Lorenzo, danes si dokazal, da si najboljši in VELIIIIIIIKKKK BOREC! :OK:

Tretjič: BRAVO Mark!!!! VSA ČAST za borbenost, hitrost, za CELO DIRKO!!! Tudi ti si danes dokazal, da si VELIIIIIKKKK BOREC! :OK:

Četrtič: BRAVO Cal, vsa čast za zadnji del dirke, čeprav si skoraj Marka pa sebe torpediral!  :nono:

Petič: PEDROSA je vedno bil, ta trenutek je in vedno bo DREKAČ!!!! :grim 

 

Se strinjam :) ampak brez tistega Petič..........   :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj pomembna točka je PETIČ! :grim

Hehe Demonči. A si le pršu na svoj račun. Hehe... Ampak drekač še vedno vodi v skupnem xP. Zdej pa pridejo njegove proge. Hehe.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Holeee Valeee..zaslužena zmaga!!!...#46 4eva!!,..zdaj pa samo tak naprej vsako dirko in bo to to!!!!:...pa vsaka čaast tudi Lorenzu ki je tako dobro vozil z zlomljeno ključnico :)



#46
101232110151678033187356.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

kot pravijo tastari: živi bili pa vidjeli ;) danes sem doživel dve stvari, ki jih še nisem: da bo Tastar še kdaj zmagal sicer nisem dvomil  :hooray:  da pa bo nekdo zlomil ključnico v četrtek, imel operacijo v petek in v soboto na dirki dosegel peto mesto, si pa nisem mislil - JLo mi sicer ni všeč, ampak to kar je pokazal danes pa lahko rečem samo: respect!!

 

aja, tadruga stvar je pa, da nisem pričakoval da bo Aprilia "povozila" Ducatija tud v MotoGPju, potem ko so ga v WSBKju; svaka čast, Aleš je faca!! upam da bosta z Lepim 2015 vozila Suzukije :)

 

sicer pa res zanimive vse tri dirke, ne pomnim kdaj se je to nazadnje zgodilo :OK:

 

PS da ima nekdo malega Pedrota (ki še vedno vodi v skupni razvrstitvi) za drekača, pa več pove o njem samem, kot o malem Pedrotu ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pise se zgodovina...Rossi po dolgem, susnem obdobju zmagal, Lorenzo z zlomljeno kljucnico herojsko odpeljal dirko in CRO gre v EU... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!