Skoči na vsebino

Pi....ija 2012


molotov

Priporočene objave

Dober si da si tako tvegal. :kva1:

Tudi sam sem moto avanturist, ampak tako kot si ti to naredil, jaz z mojo CBF-ko ne bi naredil. Vseeno imam rajši da se vozim nekje do najkasneje 18h zvečer, pa dnevno tam max. do 500km. Ker telo postane izčrpano,koncentracija pade, čeprav adrenalin hoče da čim več prepeljemo. Ampak nekje se je potrebno ustaviti, popiti cedevito, nekaj pojesti (pa četudi sendvič),.... :OK:

Pot ki si jo naredil je zavidanja vredna. Sam sem bil letos s punco najdlje do Istanbula. Do tja je bilo 1600 km in tri in pol dni vožnje. Skupaj sma v 16 dneh naredila 4100km in prevozila 9 držav (Hrvaška, Srbija, Bolgarija, Turčija, Grčija, Makedonija, Albanija, Črna gora, Bih). Če bi bil sam na poti bi ta čas bil krajši, vendar sma se preudarno ustavljala, pila tekočino, jedla, itd....

Grčija je vsaj meni bila najlepši del poti. Lepi otoki, plaže, ljudje govorijo angleško, itd....

Morda se v naslednjem letu spet odpravima v Grčijo z motorjem, vendar po eni drugi poti.

Še naprej varno na poti, predvsem pa z glavo! :yea1: Vsi moramo računati na to da se potovanje/avanture začnejo in končajo v dnevni sobi našega doma. Tam kjer smo resnično doma. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka ti čast!! Malo si nor :D , vendar :notworthy: ! V bodoče se le večkrat ustavi, je bolj "zdravo".

Lepe in varne km še naprej!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej čez 20 let se boš smeju sam seb k norc in nebi na tak način in s takim motorjem ponovu za noben denar, sam zdele k si pa tkole mlad in poln energije je pa hud filing za popizdit po takem podvigu :OK: :OK:

K si mlad kdaj sploh ne veš kaj te lohk vse prčaka, in gre ponavad gre "vse skoz", k si pa starejši pa veš kaj te lahko prčaka in te ponavad tut :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo in noro, oz. komentar za tebe, mlad in nor.

Sam jih sestavim več kot 1000 na dan, tudi do 5 dni zapored, več še nisem probal.

Zadeva je precej enostavna, s časom boš moral začeti voziti pametno - varno (tujki v očesu in kolapsi niso ravno dobra popotnica za starost na motorju, pravzaprav za nobeno starost). Torej, treba je pit - vodo, občasno počivat in pa predvsem voziti s pametjo, razna razmišljanja o heroizmu in podvigih, na motorju nimajo mesta, mogoče kasneje, ko zadevo preživiš in premisliš, nikakor pa ne med samim podvigom.

Integriteto boš pridobil drugje, skozi drugačne izkušnje ne na takšnih potovanjih in ob stvareh ki si jih opisal.

Drugače pa nadaljuj in nas še naprej razveseljuj s poročanji.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Bravo fante!

Kar te ne ubije, te ojača...pravijo. Uspešen študij, pa uživaj življenje še naprej!

Ta stari smo že bolj previdni, ti pa o tem še ne razmišljaš...in prav je tako....srečno, kamorkoli te že ponese "nos" !

Lp :notworthy:

Popravljeno . Popravil ForU2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Molotov, to pa je norišnica. Eno tako pi....ijo sem napravil leta 1990. Sedaj boš imel dovolj časa za primerjat nord&south. Uživaj na Danskem, nikar jim ne omenjaj Švedov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!