Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Danes pa mal drugače ... Ljubljana - Litija - Hrastnik - Rimske Toplice - Senovo - Podsreda - Štore - Prebold - Marija Reka - Prebold - Trojane - Domžale - Ljubljana ... cca 270 km ... sonce, lepo vreme ... yuhuuuu :010

 

ne in nism se zgubu :P

 

Slik ni ... trpte :krneki:

Maus pol smo se pa srecal bliz Senovga, za enim potovalcem al kva je bil si vozil... :D

 

Drgac pa ta vikend 830km....g Vreme hvala ti za hud oktober! :notworthy:  Zdej pa kot kaze je bl konc.... :boobies:

Popravljeno . Popravil DIN
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus pol smo se pa srecal bliz Senovga, za enim potovalcem al kva je bil si vozil... :D

 

Drgac pa ta vikend 830km....g Vreme hvala ti za hud oktober! :notworthy:  Zdej pa kot kaze je bl konc.... :boobies:

 

 

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstal ob pol petih zjutri. Roštilj v hladilniku prazen, tistih kosmiču se mi pa ni dal jest. Zuni 18 stopinj.... grem jst kr z motorjem. Ob petih že tankam v Krškem. Čez dobro uro sem že v Vrhniki pa čeprav delam v Lj. Končam v eni Pečjakovi pekarni in jem navihančke :smoke:

:notworthy:  :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstal ob pol petih zjutri. Roštilj v hladilniku prazen, tistih kosmiču se mi pa ni dal jest. Zuni 18 stopinj.... grem jst kr z motorjem. Ob petih že tankam v Krškem. Čez dobro uro sem že v Vrhniki pa čeprav delam v Lj. Končam v eni Pečjakovi pekarni in jem navihančke :smoke:

 

Dj .. po pravic povej .. v LJ si začel bremzat in se na Vrhniki šele ustavu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebiga Kawasaki pač. Še dobr, da nism bil z Švistom, bi se šele v Postojni ustavu.

 

:lol1: ... bi mel vsaj bolj popestrene vtise dnevne vožnje in črtico več na gatah  :lol1:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet eden tistih dni, ko se megla zjutraj ne razkadi. Vsaj ne takoj. Nato objavi gasperx post na FB in ne morem, da ne bi komentirala. Nekje vmes se zmenim s treborjem za sladkor, da bo lažje oddelal šiht.

 

 

Iz Domžal skočim na Bokalce kjer s treborjem malo zamenjava prevozna sredstva:

attachicon.gifDSC_0295.JPG    attachicon.gifDSC_0296.JPG

 

... sledi čaj v Svetilniku z motozajebantom:

attachicon.gifDSC_0297.JPG    attachicon.gifDSC_0301.JPG

 

Nato pa se odpeljem naprej na OMW Postojna, kjer me že čakata gasperx in Din. Povem, da bi šla rada pogledat grad Socerb in poiskati ruj...

attachicon.gifDSC_0302.JPG

 

Več glav, več ve. Za nas ne drži  :P Smo pa našli grad Socerb, gasperx pa še novo prijateljico

attachicon.gifDSC_0310.JPG    attachicon.gifDSC_0312.JPG

 

Trst

attachicon.gifDSC_0314.JPG

 

Ne vem kaj je natakarji pri Vikiju dogajalo ob mojem Fišburgerju  :glare:

attachicon.gifDSC_0318.JPG

 

In pa obvezen fočk na ridah

attachicon.gifDSC_0322.JPG

 

Glede na to, da sem zjutraj razmišljala a bi šla na motor ali ne, mi res ni bilo nič žal. Super vreme, dobra družba. :hooray:

 

Edino tale ruj, tega pa še vedno nisem našla.  :hmm:

 

Se pa lahko končno pohvalim, da je fura minila brez horizontalnega parkiranja  ^_^ . Niti doma pred garžo ga ni bilo.  :010

 

Drugič, (beri v zelo kratkem času se zapelji - JUTRI če maš čas) iz Senožeč pred Štorjami zavi v smeri Kazlje, Ponikve, Kobdilj. Barve čudovite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem je Keiko vse pravilno napisala, tud sam zelo uzival v fajni druzbi. Pa po celi vecnosti sva z Norcem vendarle skupno kopitala. Drgac je pa Keiko res fejst punca. Pa se nove ljudi sem spoznal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič, (beri v zelo kratkem času se zapelji - JUTRI če maš čas) iz Senožeč pred Štorjami zavi v smeri Kazlje, Ponikve, Kobdilj. Barve čudovite

Ja, :yes:

najlepši ruj, vsaj kolikor sem sam videl, je od Štorji do Kazlje. V štorjah se zavije v smer proti Štanjelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekle, lepo vas je bilo vidt v takem številu, kljub slabšemu vremenu :OK:

 

In vidim, da ste res cel dan sam po kofetkih hodil :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!