Skoči na vsebino

Priporočene objave

bi ga prenašal tut na druge, če nebi bli vsi tolk naduti in zadrti, pa če bi bli sposobni vse skup nabrat in it odpelat celo sezono rally raid še za priprave na dakar

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nisem slišal, da bi koga kaj novega naučil in podučil. Da bi kakšnega mladega perspektivnega nadobudneža predstavil sponzorjem, je sajnsfikšn. Roko na srce, vozil, ne dirkal, se je samo zase in svoj imidž. Sem prepričan, da bi na MS našli uspešnejšega "lisjaka", kot je neperspektivni Stanovnik.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nisem slišal, da bi koga kaj novega naučil in podučil. Da bi kakšnega mladega perspektivnega nadobudneža predstavil sponzorjem, je sajnsfikšn. Roko na srce, vozil, ne dirkal, se je samo zase in svoj imidž. Sem prepričan, da bi na MS našli uspešnejšega "lisjaka", kot je neperspektivni Stanovnik.

kakšna sreča za ostale udeležence dakarja, da se stanovniku ni dalo dirkati ampak se je samo turistično vozil in to do celo 13. mesta v skupni razvrstitvi! kaj šele če bi dirkal, bi imel na koncu 2 uri prednosti pred drugo uvrščenim! :kva2:

Popravljeno . Popravil nekdo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nisem slišal, da bi koga kaj novega naučil in podučil. Da bi kakšnega mladega perspektivnega nadobudneža predstavil sponzorjem, je sajnsfikšn. Roko na srce, vozil, ne dirkal, se je samo zase in svoj imidž. Sem prepričan, da bi na MS našli uspešnejšega "lisjaka", kot je neperspektivni Stanovnik.

Jap on je znan športni egoist, tud zato je jemal svoj dopust da je hodil z Robičem na Raame, kjer mu je za đabe vodil ekipo......

Drugač pa glede 2013 edicije, mi je kr všeč Casteu v vodstvu, Despres je še 15min penalty-ja dobil....prihaja čas za novega zmagovalca Dakarja?

No je deleč je še ;).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanovnik in Robič sta bila zaposlena skupaj v vojski. Delala nista. Stanovnik se je celo enkrat preizkusil na DOS in ga zvozil. Sem pred dvemi leti naredil primerjalno tabelo rezultatov nekaj posameznikov z Dakarja. Lep primer je bil en Čeh. Bil je parkrat med 5, je tudi močno zaostajal, ... na koncu odstopil. Od daleč se je videlo, da je možak prišel dirkat in ne pozirat. Od izkušenega "tekmovalca" s skoraj 20 nastopi, bi pričakoval precej več. Ne pa samo to, da se po olimpijsko pripelje do cilja. Ni nobene tragedije, ker pač imamo različne kriterije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, yamahe imajo agregate od tanove YZ....

pa še obstajata pri motorjih 2 klasi? sport production in še ena, bolj amaterska?

kolikor vem, v amaterski klasi je bil stanovnik špica.

pa, ti, whiskey, a si videl kdaj v živo tale offroad ralye, mogoče? nekoč je bilo prvenstvo v okolici pordenona. in zagotavljam ti, da so fantje tja do 100-te štartne številke vozili na polno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še zmeraj je ta dirka pri Pordenoneju, sam udeležba ni več tolk zvezdniška in dosti bolj skromna, je pa glih tko za pogledat k je blizu :)

http://www.italianbaja.com/

Kakršnokoli kritiziranje Stanovnika iz strani forumašov, ki večina tud povohala še ni takih terenov se mi pa zdi totalno idiotsko :sleep2:

Letos stavim na zmago Chaleca Lopeza :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, samo hvalit je treba, po možnosti tudi donirati in potem ob kokicah spremljati nastop.

Ta izjava, kot odgovor na moj komentar ni cinična, kot bi si avtor želel.

Je kar nekaj...

Mislim, da podrobna analiza ni potrebna lahko pa tudi sledi, če je taka želja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda ste eni gnili... on pač dela kar hoče, ker pač je to čist njegova odločitev, al se bo gonil do smrti al se bo pa turistično peljal... pa ne pravim, da počne slednje... kaj je to vaš biznis? sponzorje in denar si je zrihtal sam.. vse ostalo si je zrihtal sam... in tako tudi sam lahko dela kar pač hoče... če kdo misli da je boljši ali pa pozna koga, ki bi bil lahko boljši, pa kao nima možnosti, ker ni denarja itd... naj si zrihta denar sam, kot ga je stanovnik "sam" in naj potem dirka, pa dokaže da je boljši... a je mogoče miranova dolžnost, da drugim rihta, ker so kao boljši od njega? prav tako je čisto njegova stvar ali bo prenašal znanje na druge ali ne... pa ne pravim, da tega ne počne, ampak to je čisto njegova stvar in čist nobena dolžnost do kogarkoli... tako da mu nihče ničesar ne more očitati... in vsi ki kr neki nabijate ste pač ene nevoščljive, zajedljive riti... pač mu zavidate, da mu je uspelo zbrat finance in vse, da lahko tam dirka in tega ne morete prebolet, ker seveda ste, ali pa poznate še vsaj 3 frende, ki bi ga pojedli za šalo...

edino kar bi mu lahko očitali bi bilo to, kar recimo dela skubic... da na vsa usta gobezda, kako bi bil pripravljen vložiti v mladega prespektivnega dirkača in mu prepustiti svoje mesto, pa od tega ni nič, ker cela slovenija ne premore niti enega perspektivnega mladega dirkača... sej ga tudi ne more, če se išče mulca, ki bo imel že nevem kake rezultate pa bo razkazoval svoj razkošen talent... je pa velik mulcev, ki pač talenta niti pokazat ne morejo, ker ni financ in ostalega... ampak take se mirno prezre, samo da se lahk 2x na leto peljemo v ameriki...

no ampak to niti nima tolk veze s to temo, pa miranom... prav tako še nikoli nisem slišal, da bi miran kaj podobnega izjavil....

tako da... shut up :sleep2:

Se podpišem pod tole.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!