Skoči na vsebino

ALARM! Sem v težavah! - predlog teme


Priporočene objave

.... ob vseh neumnostih, ki so tle gor na MS-ju, mogoče mal prostora za kakšne podobne poizkuse verjetno ne bi smel predstavljat problema ....

.......... res pa je, da se mi ob resnem razmisleku v to smer samo po sebi zastavlja vprašanje, kaj narest potem z neumesnimi javljanji v takšno rubriko .... ki pa po moji oceni znajo bit, in na ta način takšno temo tud razvrednotit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ob vseh neumnostih, ki so tle gor na MS-ju, mogoče mal prostora za kakšne podobne poizkuse verjetno ne bi smel predstavljat problema ....

.......... res pa je, da se mi ob resnem razmisleku v to smer samo po sebi zastavlja vprašanje, kaj narest potem z neumesnimi javljanji v takšno rubriko .... ki pa po moji oceni znajo bit, in na ta način takšno temo tud razvrednotit ...

No, zato pa naj moderatorji, administratorji delajo tisto kar naj bi počeli !! V nekaterih temah so kar uspešni. Sicer včasih več ali manj zaradi ega(so samo ljudje), pa vseeno uspešno brišejo...

moto rider, to je zdaj aktualno, kapo dol :worship: , kar bo v moji moči bom zraven prispeval ali pomagal, še enkrat bravo !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miran ve, kako je. Videno, ko so se fantje po svetu lomili in je malodane reševalno akcijo organiziral.

Ja, ideja se mi zdi na mestu - temo na vrh in s flagom ob klicu na pomoč.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. kaj narest potem z neumesnimi javljanji v takšno rubriko ....

Brisati, brisati in brisati. Tema naj ima svoj namen, torej pomagati popotniku na mopedu. Brisati vse, kar ni "pomagati".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brisati, brisati in brisati. Tema naj ima svoj namen, torej pomagati popotniku na mopedu. Brisati vse, kar ni "pomagati".

.... admin se bo po mojem kaj hitro znajdu v dilemi, kaj brisat in kaj ne ....

........ in sicer takoj, ko se bo gor znašla cela vrsta prošenj za pomoč, ki na koncu ne bo imela več kej dosti veze s tapravo vsebino teme, ampak bi bile mogoče bolj za v kakšno temo "Psiholog pomaga vašim težavam... "

........ sicer bi pa ta tema tko al tko morala bit tle gor že zdavnaj odprta, ker je vsebine za v njo kar nekaj, praktično v vsaki tadrugi temi ....

Mislm pa, da bi bilo kljub temu vredno poskusiti !!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale predlog je zelo dober in ga je potrebno podpreti. Tudi to, da je tukaj v primerjavi z drugimi moto forumi, veliko premalo potopisov, zelo žalostno. Spremljam kar nekaj motorističnih forumov ( hrvaški, srbski itd... ) in po vsem prebranem je tale naš najbolj posran. Eno samo klobasanje o BMW-ih, pa kačje ride gor in dol, pa Wiki burger... Jebo vas Wiki burger! Pogrešam prave informacije in opisane izkušnje, tako negativne kot pozitivne! Vsa čast tistim, ki pišejo svoje prispevke.

se strinjam, lahko bi bilo več potopisov. še tisti ki so, so nametani v skupini "On the Road & Off-Road" tako da ko rabiš kaj tako ne najdeš. Lahko bi bila posebej skupina "Potopisi" kjer bi se objavljali samo potopisi, torej da bi imel vsak potopis svojo temo, kot je na hrvaškem forumu. Tako bi bilo lepo pregledno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moderatorji, no zdaj pa resno lahko razmislite o teh potopisih? oziroma da mal reda naredite .... pa pospavte une nabijaške objave po vseh možnih temah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi to ena super ideja,podpiram,mogoče zaživi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em ja...potopisom je sicer namenjeno tole. http://www.motosvet....-potovanja.html

ja res je.... tukaj je eden na leto, vsi ostali potopisi(sploh kaka bosna, zadnje čase menda zelo aktualna ) so pa povseh možnih temah razmetani.... ne govorim o teh lektoriranih potopisih.... kaj nič ne berete tuje forume?

eh nima smisla... bolj met forum kot je že eden rekel o bwjih pa burgerjih v vsakem drugem postu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En na leto je zato, ker si nihče ne upa poslat. Povem, da je posebej za to, kar bi radi prostor na prvi strani in tebi ni všeč, ker...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče si nobeden ne upa poslat, ker tega niti ne promovirate preveč. Vsaj jaz prvič slišim da za potopise zadeva funkcionira tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče si nobeden ne upa poslat, ker tega niti ne promovirate preveč. Vsaj jaz prvič slišim da za potopise zadeva funkcionira tako.

no evo....a ni boljš da je tega čimveč, nekak pospravljeno, potem pa lahko sami zbirate vsebino in potopise za prvo stran? vsak tudi ni pisatelj za na prvo stran :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ki bi želeli objavit potopis na prvi strani, ga pošljite na mateja.pivk@motosvet.com.

Če ni totalno skropucalo, in če ima vsaj par fotografij, ki niso v velikosti znamke, ga bomo objavili. Mogoče popravili kakšno res majhno drobnarijo (ali pa tudi ne)

Doslej nismo zavrnili še nikogar, razen gospe, ki je vztrajala, da želi zadevo objavit v pdf formatu. Oziroma se je sama odločila, da ji druga možnost ni všeč.

Ostalo pa ko/če pošljete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je da je potopisom namenjena tista stran, vendar ni na samem forumu. Jaz osebno mislim da nebom nikoli pisal potopisa in pošiljal vam če ga objavite. če bo pa na forumu, pa bom z veseljem objavil, mi je nekako dosti bližje in mislim da večini na tem forumu. Če pa bi bil kak potopis ki bi si zaslužil priti na spletno stran motosveta pa bi ga vi izbrali in mogoče uredil. To je moje mnenje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je da je potopisom namenjena tista stran, vendar ni na samem forumu. Jaz osebno mislim da nebom nikoli pisal potopisa in pošiljal vam če ga objavite. če bo pa na forumu, pa bom z veseljem objavil, mi je nekako dosti bližje in mislim da večini na tem forumu. Če pa bi bil kak potopis ki bi si zaslužil priti na spletno stran motosveta pa bi ga vi izbrali in mogoče uredil. To je moje mnenje.

Se strinjam! Lahko pa na Motosvet pošljem potopis s slikami, kako sem se peljal čez kačje ride na Viki burger...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam! Lahko pa na Motosvet pošljem potopis s slikami, kako sem se peljal čez kačje ride na Viki burger...

Ti gre pa fajn v nos te Ride in Viki :slap: ........svetujem ti ,da ne prebiraš in ne spremljaš tem ,ki ti niso všeč -_- ....za nas ,ki imamo službo do popoldneva,pač ne pride v poštev Dolomiti za 2h ko je še dan ko pridem iz šihta,se paš odpravim za dušo,se mal podružit in kakšno reč z motoristi in najbolj priročne so Ride ,OMW,Črni Kal. Eni smo pač družabna bitja in ne neki posebneži,ki še samga sebe ne marajo in kritizirajo vsepovprek!!!! Ko je vikend pa se planirajo daljše turce,bolj razgledno uperjene.

Pa da ne pišem posebej še Pajkici,ki je tudi izredno brihtna glede raznih tematik na tem forumu,lektoliranju in obnašanju na forumu......prvo treba pred svojim pragom pomest pa se naučit,da se vsaj pozdravi nazaj ,če te nekdo pozdravi,to so osnove obnašanja!!

Me prav zanima koliko km naredita z motorjem.......po pametovanju bi rekel ,da najmanj 100.oookm na let :P

Pa še to bi ti omenil Saladin.....kdo je v tej temi prvi začel nabijat o znamki gor in dol :BUA: kar pejdi si prebrat in tako vi zaserjete vsako temo pol smo pa lastniki krivi :closedeyes: še najmanj se oglašajo o dotični znamki lastniki le te,razen v temah ki se jo dotikajo!!!

P.S. kot sem že omenil tema se mi zdi super,in če bi prebrali kaj je z temo oz. z naslovom želel doseči avtor ,bi bila vrjetn še ena stran preveč,zdej so pa že dve raznim brihtnih igralcev in visokih petk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam! Lahko pa na Motosvet pošljem potopis s slikami, kako sem se peljal čez kačje ride na Viki burger...

Modrec, dober potopis se da napisat kako greš iz Trzina v Črnuče s 50-kubično prduljo. Če znaš. Če ne znaš, moraš it pač fejst daleč, da imaš kaj materiala za razpredat.

Če ste zaključili (if you pleeez)...gre tole pod ključ.

hvala za pozornost in nasvidenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!