Skoči na vsebino

Cufa

Priporočene objave

Hi again :)

 

So, it's a long story but she's OK and back to home :P

 

She found French people and go to an underground fest (she said). And with an empty battery, she can't give any news.

 

Thanks again for your support ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Elle a quitté cet ami , vider le téléphone ne manque de rien avec elle . Dommage ...

Salutations à France!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nice french sentence :P

 

Ok I have news !!! She's coming home and she can't give a call or SMS because someone stall her power adaptator (and some other stuff...)

 

So she's OK and tired lol.

 

Thanks for your support and reading ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

za rusko odpravo rabim pomoč.

Mr. Farmer mi piše, da bi rad menjal gumo v Ekaterinburg in sicer če mu poiščem kake naslove moto vulanizerjev, seveda hočemo gumo 170/60/17 in to haidenau (kramparco)

Sedaj pa prvi problem, kraja ne dobim, predvidevam da je Jekaterinaburg.

No, če kdo obvlada iskanje, bom vesel za pomoč.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

za rusko odpravo rabim pomoč.

Mr. Farmer mi piše, da bi rad menjal gumo v Ekaterinburg in sicer če mu poiščem kake naslove moto vulanizerjev, seveda hočemo gumo 170/60/17 in to haidenau (kramparco)

Sedaj pa prvi problem, kraja ne dobim, predvidevam da je Jekaterinaburg.

No, če kdo obvlada iskanje, bom vesel za pomoč.

 

 

Najbolj ziher bo če vpraša domačine. 

https://goo.gl/maps/K9YpqrDXA8U2. Tole je meni uspelo najti, ni vulkanizer , bi pa lahko vedeli kako in kaj. Recimo.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, dr.looney pravi:

Najbolj ziher bo če vpraša domačine. 

https://goo.gl/maps/K9YpqrDXA8U2. Tole je meni uspelo najti, ni vulkanizer , bi pa lahko vedeli kako in kaj. Recimo.

 

tenks sem dobil

https://www.google.si/search?q=Услуги моториста jekaterinaburg&oq=Услуги моториста jekaterinaburg&aqs=chrome..69i57.55290j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=мотоцикл+екатеринбург&tbs=lrf:!2m1!1e2!2m1!1e3!3sEAE,lf:1&tbm=lcl&start=20&rllag=56855843,60644269,4447&rlha=0&rlfi=hd:;si:2272304382772579835;mv:!1m3!1d83685.48992459886!2d60.66186354999999!3d56.827077!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i236!2i230!4f13.1;tbs:lrf:!2m1!1e2!2m1!1e3!3sEAE,lf:1

 pa kar BMW prodajalcu pisal, oni so vedno najbulši :D

ps. vse živo najdem na guglu, ampak dokler nisem tule ruščine uporabil je bil živ obup, pol mi je pa sinulo, da prevajalnik vklopim :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, DAMI34 pravi:

za rusko odpravo rabim pomoč.

Mr. Farmer mi piše, da bi rad menjal gumo v Ekaterinburg in sicer če mu poiščem kake naslove moto vulanizerjev, seveda hočemo gumo 170/60/17 in to haidenau (kramparco)

Sedaj pa prvi problem, kraja ne dobim, predvidevam da je Jekaterinaburg.

No, če kdo obvlada iskanje, bom vesel za pomoč.

 

 

Če se ne motim in kolikor je meni znano , je v Ekaterinburgu namenjen h Gašperju, ki se je v tem času  že vrnil v Rusijo.  Torej Kmet pokliči oz. kontaktiraj Gašperja, h kateremu si tako ali tako namenjen. Prepričan sem, da bo znal poiskati pomoč!

M

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari, celga te bomo v rusijo pa nazaj spravili. Mogoče ne bi bilo slabo dobit še kake telefonske kakega motokluba, ti so le najbolj pripravljeni pomagat.

ps. Čakam odgovor na mail, ki sem ga poslal BMW prodajalcu....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Sem trenutno v Paklenici..z zjebano zadnjo gumo 180 55 17 ... ali kdo ve za kaksnega vulkanizerja v Zadru ali okolici ki bi mel gume in mi zamenjal jutri? Da ne lutam prevec ker nekak se mi uspe peljati cca 15km pol pa ponovno polnjenje. Kaj, zakaj,kako itd. pa lahko v za to primerni temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To temo bi lahko naredili sticky nekje na vrhu, ker težave treba reševati takoj in ne čez 3 dni, ko kdo opazi zapis ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 4. 2018 ob 22:58, drmr69 pravi:

Sem trenutno v Paklenici..z zjebano zadnjo gumo 180 55 17 ... ali kdo ve za kaksnega vulkanizerja v Zadru ali okolici ki bi mel gume in mi zamenjal jutri? Da ne lutam prevec ker nekak se mi uspe peljati cca 15km pol pa ponovno polnjenje. Kaj, zakaj,kako itd. pa lahko v za to primerni temi.

Za Zadar je bivši Celjen :OK: Rosando Prevolnik 

Za naslednjič, ko  koga sezuje! :yea1:

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, solorider pravi:

Za Zadar je bivši Celjen :OK: Rosando Prevolnik 

Za naslednjič, ko  koga sezuje! :yea1:

Naslednje jutro sem na bencinski ujel enega lokalca.....in me je napotil tocno do njega in smo rešili zagato :) (y)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!