Skoči na vsebino

Tomos Avtomatik A3


BUREKKKK

Priporočene objave

a bi funkcionirala zadeva, če dam namest original glave glavo od atx....ima večje rebra,torej boljš hlajenje, samo izgorevalna komora je pa bistveno manjša??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi, čeprav od Atx ni nič posebnega (in dvomim da ima boljšo kompresijo, če ni bila predelana) rabiš od kakšnega Bt-ja ali pa stružnico da jo znižaš.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mam doma na lagerju :-) Sej gre se mi samo da je malce boljše hlajenje

Ps....za znižat rabiš pa samo šipo za ravno podlago pa brusni papir....in krožni gibi...to je to :-)

Popravljeno . Popravil cb1300
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

A super, da si me popravil, torej lamele sem morau se zamenjat, ker sem bil malo pregrob pri snemanju le teh iz gredi. Olje ze imam priporocenega (pozabil kateri), verjamem, da pri vlivanju ne bom imel tezav. Ker pa imam trenutno poleg servisiranja motorcka se nekaj drugega dela se javljam bolj poredko, brez panike. :)

 

 

Mislm, da sm biu eden izmed teh ali pa ce se motim je bil kondenzator. V glavnem sedaj deluje le se magnete na sklopki zamenjam in stestiram. Verjamem v pozitiven rezultat z zero novimi stroski. :)

 

 

 

Ponovno pozdravljeni, nadaljujem z reševanjem a3-ja... za v pomoč ostalim kje je bila težava ... prevelika razdalja je bila pri tistem klikerju, ki daje iskro in zato sem taval v megli...sedaj iskra je in postaja bolj razumljivo vse skupej... samo še uskladim magnet z batom oz. prevžig naštimam in upam na uspeh! :) lp

Popravljeno . Popravil moto1k
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje. Tudi jaz imam za lokalne potrebe Tomos automatica. Problem imam, ker ga uporabljam vsake mesec enkrat, ali pa še to ne. Zatto imam običajno vdno probleme s platinami. Slišal pa sem, da je možno namesto platin dati neko elektroniko. Kakšen nasvet mogoče ?

LP Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Pozdravljeni, men pa zanima doma imam tomos a3, lepo dela use edin zadna bremza mi cuka, is sm ze uzeu dol kolo, pa pakne ubrnu pa je blo par kilometrou ured, zdej pa spet cuka, a je možno da je rahlo jajčast bobn od znatraj in se pakne ne obrabjajo enakomerno in začne cukat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, franc pravi:

Je možno.

lp

Frčo bil moj prvi...boga ubijal preden se to res začelo dogajat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Zdravo, hčer ima tomos a3 in ko tišči ugasnjen moped rikverc je zmer v brzini isto ga ne gre vžgat drugace kot na stojalu, ker ga zaduši. Kaj bi lahko bilo narobe? Ps. Sklopka je sproščena.

 

 Lp Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!