Skoči na vsebino

Garaža za motor v Ljubljani


Rude Boy

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Vem za eno garažo, sicer je v Snebarjih je suha in pa najemnina je ugodna.

Če je kdo zainteresiran naj se javi na PM

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bi tud rabu garazo v bezigradu(blizu bezigrajske gimnazije, zupanciceve jame, tam nekje)najbolj bi blo da jo s kom delim da je manj stroskov.Ce kdo ve za kej taksnga nej mi poslje mail al pa nej me poklice na:040/978-595!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Pozdravljeni:

Imam namen kupiti motor a imam problem kam ga pospraviti, ker živim v bloku.

A kdo pozna za najem kakšne GARAŽE v Lj.-Polje, ker 2M pustit pred blokom je

malo bolano.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Torej jaz tudi imam problem z garažo, je namreč nimam :(

Imam pa namen kupit motor spomladi. A ima kdo kje kako ugodnoo daražo v trnovem ali bližni okolici za oddat? Ali je kak interesent z katerim bi skupaj najela garažo?

lp, simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Mene pa zanima če je tle gor kakšen car-rokodelec-predvsem pa motorist (raj plačam motoristu, pa še ve kaj rabiš), ki bi naredil eno garažo. Želim nampreč spomladi narediti en prizidek tolk da bom lahko motor noter varno spravu.

Seveda zadeva ni tako enostavna - saj je precej omejen prostor, tako da bo tam nekaj sčarati!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opiši malo bolj kakšena je situacija, kaj je treba nardit, kakšn material uporabit(les, železo, beton), kako to misliš malo prostora :hmm: . ...

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Garažno mesto dam v najem. Mesto se nahaja v 1. kleti v Zupančičevi jami, je suho in varovano. Prostora je za 2 motocikla. Mesečna najemnina po dogovoru. Možen najem skozi mrtvo sezono.

041 584 262

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Garažno mesto dam v najem. Mesto se nahaja v 1. kleti v Zupančičevi jami, je suho in varovano. Prostora je za 2 motocikla. Mesečna najemnina po dogovoru. Možen najem skozi mrtvo sezono.

041 584 262

Tudi jaz komu iz Celja lahko ponudim mesto skozi mrtvo sezono (nekje do 15. marca) - zastonj. Info na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Mene pa zanima če je tle gor kakšen car-rokodelec-predvsem pa motorist (raj plačam motoristu, pa še ve kaj rabiš), ki bi naredil eno garažo. Želim nampreč spomladi narediti en prizidek tolk da bom lahko motor noter varno spravu.

Seveda zadeva ni tako enostavna - saj je precej omejen prostor, tako da bo tam nekaj sčarati!

ja malo bolj konkretno .. en tloris obstoječe situacije skiciraj .. .) kolk misliš zapravit ... in kakšnih materialov bi delal .. kakšno kritino ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, garažo pa ja sam postaviš. Jaz sem pred leti vse sam,- od izkopov za temelje, zidanja s siporexom,.. Edino za ostrešje sem najel mojstra, pa bi si zdaj, ko vem kako gre, upal tudi sam. Je pa res, da sem, delal po popoldnevih, po službi. Počasi, pa vendarle. :OK: Drugače pa za motor obstajajo tudi montažne garaže. Malo strica Googla zalavfat... Verjetno bi znal kaj najti.

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, garažo pa ja sam postaviš. Jaz sem pred leti vse sam,- od izkopov za temelje, zidanja s siporexom,.. Edino za ostrešje sem najel mojstra, pa bi si zdaj, ko vem kako gre, upal tudi sam. Je pa res, da sem, delal po popoldnevih, po službi. Počasi, pa vendarle. :OK: Drugače pa za motor obstajajo tudi montažne garaže. Malo strica Googla zalavfat... Verjetno bi znal kaj najti.

Ne pozabite, garažo lahko postavite samo na gradbeni parceli in konstrukcijski raster ne sme biti večji od 3x3m. To ne velja za prefabricirane garaže.

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zidanjem garaže počakaj, da gre popis hiš mimo.

Da ne boš po neumnem povečeval vrednosti bajturine,

ker, davki sledijo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No načeloma je takole da bo določena kvadratura ki nikakor ne bo obdavčena. Po osebi naj bi znašala nekje okoli dobrih 60m2. Kar pa je več od tega pa se tretira kot luksuz in bo obdavčeno. Obdavčena bodo tudi nepozidana zazidljiva zemljišča, kar naj bi sprostilo še velike rezerve v že obstoječih zazidljivih območjih.

P.S. Sej veš da ne sekam ovinkov :D

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma takoj prodam vso premoženje, premičnine, nepremičnine in se skrijem v 'bloško' luknjo, kjer skozi celo življenje zapravljam kupnino, jebemti... :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma takoj prodam vso premoženje, premičnine, nepremičnine in se skrijem v 'bloško' luknjo, kjer skozi celo življenje zapravljam kupnino, jebemti... :yawn:

Smo garali, šparali, gradili kočurino(eni ali pač), pridejo zdaj pajaci z vrečo brez dna in hočejo davek..naj plačujejo tisti ki so denar pokradli si zgradili vile kupili kup stanovanj ne vem kje vse .......aja samo taki se ne sekirajo....ker se radi spozabljajo in niso poučeni :grrr

Če še maš kak malo večji vrt ti ga bodo spremenili v gradbeno, če ne boš plačo nadomestila ti ga bodo nacionalizirali-razlastili ........pa saj to nemoreš verjet :headbang: malo off

Garažo za prdača pa res do 3.99 m2 ker drugače gre v popis oz. moraš kasneje prijavit geodetski-za katero se spretno skriva DURS s položnicami :lol1:

čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No načeloma je takole da bo določena kvadratura ki nikakor ne bo obdavčena. Po osebi naj bi znašala nekje okoli dobrih 60m2.

Pa to govoriš za stanovanje al nasplošno kvadratura zemljišča? Ker če je za stanovanje pol 60m2 niti ni tko malo na osebo...

Še dobro da smo 4-je v familiji :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Rabim garažo za motor v Ljubljani.Lahko samostojno še raje pa se pridružim in delim stroške.

Najraje imam Jarše, Moste, Bežigrad ali Črnuče.

Moj telefon je 041 682 891

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva oseba 60... druga mal manj ... itd ... valda ni linearna lestvica ;)

Ta definicija o 60 m2 na osebo, ne vzdrži, takih objektov je več kot 70% :grrr , obdavčeno bo vse, zato so si tudi vzeli še dve leti časa ,da bodo zadeve dobro premleli, ovrednotili pač po "določenih" kriterijih .........."živi bili pa vidli" .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!