Skoči na vsebino

Zakaj imam Hondo?


moto rider

Priporočene objave

Naslov teme je ZAKAJ IMAM HONDO? Kdor nima (Honde), tudi nima odgovora na gornje vprašanje. Jaz niti ne odprem mape, kjer piše: ZAKAJ IMAM KAWASAKI? Tisti, ki nima Honde in, če že samo odpre in bere poste v tej temi, ga nekaj boli, zanima.... Če še pa komentira, po možnosti blati, potem je jasno da je potrebno po konkurenci tolči. Moje osebno mnenje je, da se bo še veliko tolklo, grajalo,... po HONDI, kar mi je všeč, ker to samo nam že znano potrjuje. Priporočam pa, preden se spustite v debato s katero koli znamko je dobro si kaj zgodovine prebrati in razne statistike, mnenja,... In ne samo kdo, je kje koga vidu, reku, kakšen je bil prodajalec,... Čeprav brez vas (ki nimate honde), bi bilo pusto branje tega naslova oz. bi bilo še manj komentarjev, kot jih je!? Hvala Kdaj se vreme otopli, ker sem že prav dehidriran?! "Zaradi čudnega župnika, se vere ne zapusti"

Pejd v temo zakaj neb mel BMW,boš vidu kaj jih paciente vse boli :P velika večina ,ki komentira nima določene znamke,se pravi tudi to nam znano potrjuje :lol: se pravi po tvojih ugotovitvah je bmfl še boljš kot Honda in ostale znamke,saj se ga neprimerno bolj blati in pljuva,in ja tudi men je to všeč ^_^ in Honde nimam ker je modrobeli boljši :P pa oranžni pa.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XX je od novga l.98 v garaži.Na števcu celih 12.000km zadnje štiri leta le 200m pretišanih,ko ga je bilo treba kaj umaknit

 

...NAJ TE BO FEEEJST SRAM! ...in to naj bi bil car... pa takole maltretira mopedke... 12000 ni odstradal še noben moj motor v eni sami celi sezoni...

 

In za kaj za vraga se ti je ta XXa tako grdo zamerila?

 

Takoj jo kupim da jo rešim in spustim na prostost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...NAJ TE BO FEEEJST SRAM! ...in to naj bi bil car... pa takole maltretira mopedke... 12000 ni odstradal še noben moj motor v eni sami celi sezoni...

 

In za kaj za vraga se ti je ta XXa tako grdo zamerila?

 

Takoj jo kupim da jo rešim in spustim na prostost!

 

ljubezen do mopija....

NE,NE naj bo doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljubezen do mopija....

NE,NE naj bo doma

 

čist resno... se jo da vsej videt... pobožat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist resno... se jo da vsej videt... pobožat?

Ata jo čuva v garaži....je pa na njej enojni evolution akrapo

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cigani, ste vsi na hondah k je za mal denarja dost muske, obenem vsi druge znamke obožujete B)

Pizda škoda k se ne da, da bi ti ene tri minuse stisnu izdajalc jedan !!!  :D  (bi se ti

kurac z kawlnom tokle cajta trajbou ) :P:D

 

Ja lej...resnica boli. 5 7 al pa 9 minusov. S Kawasakijem se se zdej trajbam, ampak me je Strah de mi Tomaz glavo odrobi ce mu ga se enkat prpeleml pol ko je en tretji po njemu saru.... :D najvecji problem je, da si zasluzim vso jezo in brco v rit. Ne eno, tri brce.

De mam raj Kawasaki je pa kriva cb650, s ketnco med cilindri je my woman from Tokyo prerezala samo sebe?!?

Drgac pa moj wishlist skriva afinitete do neHond. Enacba med zeljami in finacnimi moznostmi bi se prebrala nekak takole: Varadero, XXa, cb1300, crossdresser 1200, diavel.

Redko bi ta spisek zmedli ZRX in verzis 1000.

Ata jo čuva v garaži....je pa na njej enojni evolution akrapo

ZAAAAJEB. Ce nima originalnih topov vec k 500 ne dam. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole velja za vse, v vseh teh podobnih temah, pa naj bo za hondo, yamaho, kawo, BMW, Ducati ali....  :hmm:

 

"Le čevlje sodi naj "kopitar"!!! 

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja kwa ste pa zdej nehal tle nabija??! :?

Pa t'ko lušten vas je na sekretu brat! :yes:

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kwa ste pa zdej nehal tle nabija??! :?

Pa t'ko lušten vas je na sekretu brat! :yes:

Kaj češ pa tle nabijat ,Honda je zanesljiv pocen motor,nobene znanosti :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj češ pa tle nabijat ,Honda je zanesljiv pocen motor,nobene znanosti :grim

Znanost že znanost, ampak razen redkih bolj retro oblikovanih izjem so pa to eni najbolj dolgočasni zmazki. Ko ga kupiš, ga moraš najprej po tleh podrajsat, da mu mal žmohta daš, al pa kar takoj v predelavo se spustiš. In novejši kot so, na slabše gre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znanost že znanost, ampak razen redkih bolj retro oblikovanih izjem so pa to eni najbolj dolgočasni zmazki. Ko ga kupiš, ga moraš najprej po tleh podrajsat, da mu mal žmohta daš, al pa kar takoj v predelavo se spustiš. In novejši kot so, na slabše gre!

 

A tako. Zanimiv pogled na zadeve. Novotarije niso fajn, recikliran, 30-40 let stari kao dizajni so pa zanimivi? Česa ne poveš.:D

 

Počas si bo treba priznat, da si star in tečn. Samo mit je, da so ble zadeve včasih lepše in boljše....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znanost že znanost, ampak razen redkih bolj retro oblikovanih izjem so pa to eni najbolj dolgočasni zmazki. Ko ga kupiš, ga moraš najprej po tleh podrajsat, da mu mal žmohta daš, al pa kar takoj v predelavo se spustiš. In novejši kot so, na slabše gre!

 

Pol so pa glih taki k' Harley Davidsoni, če mu ne vdahneš mejčken svoje duše, niso nič vredni... Tojpafajnpolpotem! :yes:

 

V bistvu jo pa moreš mal' poštimat, sicer še šraufat nimaš kej, :hmm: :yes:

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako. Zanimiv pogled na zadeve. Novotarije niso fajn, recikliran, 30-40 let stari kao dizajni so pa zanimivi? Česa ne poveš. :D

 

Počas si bo treba priznat, da si star in tečn. Samo mit je, da so ble zadeve včasih lepše in boljše....

Ne pravim, da so bili motorji včasih boljši, lepši pa sigurno. Novotarije zaradi novotarij so brez veze. Tehnološke novosti so eno, strašansko zgrešen in dolgočasen design, ki ga fura Honda zadnja leta je pa ... ma en dolgcajt!  Ali pa novi Kawlnovi Z-ji. Grozota. Očitno je to všeč predvsem Kinder jajček generaciji. En kup ene brezvezne plastike povsod, kjer jih ni treba.

 

Je pa škoda, ker od vseh japanarjev kar sem jih vozil, sem na Hondah vedno najbolj užival. Kawlni so bili pa najbolj žmohtni, zato jih imam v najlepšem spominu.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja yamaha ki izgleda kot bogomoljka,je pa vrhunc dizajna?novi enduro rizotarji so si kar podobni.cestaki so taki kot so ze leta,potovalci postajajo vesoljske ladje,na nakede pa natikajo luci,ki niso okrogle,to je pa vse o lepotni preobrazbi.itak pa makaronarji poskrbijo za izgled vecino motociklov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki misli da je njegov motor pristen japanac,naj pogleda pod sedez.pod mojem,letnik 2006,se skriva ducati regler,wtf. tako da mam rizotarja,ki so ga makaronarji sestavl in vanj podtaknil svoje dele :) mene pac ne moti in okrogla luc mi je vsec ze od samega zacetka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res :)

:lol1: aj ,ti si moj post zares vzel,ne,ne kolega sam hecal sem se :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda mi je tak fajn da dolgo nisem vedel da obstajajo tudi druge znamkezak.gifko sem pa zacel probavat pa gledat,pa vidim da nisem nic zamudil :glare:

tako da gremo hoonnnddaaa daljedog.gif :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pravim, da so bili motorji včasih boljši, lepši pa sigurno. Novotarije zaradi novotarij so brez veze. Tehnološke novosti so eno, strašansko zgrešen in dolgočasen design, ki ga fura Honda zadnja leta je pa ... ma en dolgcajt! Ali pa novi Kawlnovi Z-ji. Grozota. Očitno je to všeč predvsem Kinder jajček generaciji. En kup ene brezvezne plastike povsod, kjer jih ni treba.

Je pa škoda, ker od vseh japanarjev kar sem jih vozil, sem na Hondah vedno najbolj užival. Kawlni so bili pa najbolj žmohtni, zato jih imam v najlepšem spominu.

Drzi, da bistvenga napredka ze cca12 let ni. Vendarle je nc700 serija mal spremenila kurz. Meni se zdi, da ne Kawasaki z Zji trefnil ato zilo in konkurente zvlem za sabo. Pol pa so zaceli tekmovat v vulgarnosti, in kdo bo bolj wannabe bad bike. Pa so iz hornetov in xj nardili neke hyper skuterje. Mene je strasno motlo da je blo zadnjih nekaj let tolkrat slisat pridevnik "agresiven", in se huj je blo, da je to nekaj pozitivnega. WTF? Zakaj more Fiat Punto, avto za mlade mamice, zgledat zleht in "agresiven" kot 400 konjski Maserati?

Isto je pr midrange motorjih. Zdej so japonci mogli bit "agresivni". Ce ne so pushili na trgu. (hecno, da sta Ducati in BMW nekako zmogla brez vulgarizacije nakedov, suzuki pa tud se kar stanca bandite). NC se od te filozofije mal distancira. Motor hoce bit spet uporaben. Prijazen. Ne vem ce je to zadost, da folk na novo definira svoje zelje in jih uskladi s potrebami.

@urkoman: poglen na ploscico na glavi okvirja. Mislim da ti pise Honda Italia SPA. Horneti so po 2001 vsi narjeni v italiii. Varaderoti in transalpi v spaniji. Na hornetih do 2001 pa pise Honda motor company Japan

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!