Skoči na vsebino

Yamaha YP 400 Majesty


express

Priporočene objave

od lani sem ponosen lastnik yamahe YP 400 majesty

mislim da sem kupil dobro, od prvega lastnika, res, da je l. 2005 a je imel le 4009 km, praktično nov skuter

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošel med nami in veliko varnih KM.

 

Če imaš v petek 8.2.2013 čas se nam lahko pridružiš na zimskem MAXI srečanju, več na spodnji povezavi

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/37437-maxiscooter-indor-karting/

 

LP hoyla

Popravljeno . Popravil hoyla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še to..

treba bo menjati gume, želim nasvet katere naj izberem

michelin power pure sc 120/80/14 in 150/70/13

ali

pirelli diablo 120/80/14 in 150/70/13

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še to..

treba bo menjati gume, želim nasvet katere naj izberem

michelin power pure sc 120/80/14 in 150/70/13

ali

pirelli diablo 120/80/14 in 150/70/13

jest imam michelin city grip in sem po cca 8000 sprednjih gum in cca 3000 km zadnje gume zelo zadovoljen z njimi. Se dobro obnesejo tako na suhi kot na mokri cesti, pa še obraba ni velika, če voziš zmerno.

 

LP hoyla 

Popravljeno . Popravil hoyla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam namen nabavit Burgmana 400 ali pa YP 400 in me zanima kako se obnesejo Savine gume za ta razred maxijev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam namen nabavit Burgmana 400 ali pa YP 400 in me zanima kako se obnesejo Savine gume za ta razred maxijev?

Za Savo ne vem. Vem pa da se Dunlop izjemno dobro obnesejo. Sem imel dvoje in dobro primejo. Pa še precej ugodno se jih da dobit.

Sam prodajam zelo dobro ohranjenega majestija. Če vas zanima mi lahko pišete na profil. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam namen nabavit Burgmana 400 ali pa YP 400 in me zanima kako se obnesejo Savine gume za ta razred maxijev?

 

 

Sava MC je zelo dobra guma za ta razred skuterja ,le slabost gume je da se hitro obrabi, kar se pa tiče @krukotove Yamahe pa ti ne bo žal če jo kupiš.   Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema za napotke, vse je odvisno glede prihodnjih dogodkov, prej sem imel YP 250 s sporty16 in sporty21, odlične gumce 12 col, Kruko, kateri model Donlupa priporočaš? Ali imaš YP 400 že v oglasu, se ti mudi s prodajo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema za napotke, vse je odvisno glede prihodnjih dogodkov, prej sem imel YP 250 s sporty16 in sporty21, odlične gumce 12 col, Kruko, kateri model Donlupa priporočaš? Ali imaš YP 400 že v oglasu, se ti mudi s prodajo? 

Za model ne vem. Ker sem zaupal serviserju in mi je dal gor nek novejši model Dunlopk. Na majestyju imam gume še za 5000 km ter še ene zraven za 7000. Na avto.netu ga imam v oglasu, tisti za 3000. Je bilo že nekaj zanimanja, tako da če imate namen, kar pokličite. Pozdrav tudi x riderju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima kako so kaj kvalitetni ti skuterji YP 400 MAYESTY.Vozila bi se z ženo na izlete do 300 km na turo.Prosim za iskušnje,kateri imate te skuterje.

Hvala za odgovore in upam ,da jih bo čim več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bivši lastnik tega maxija. Glede motorja oz mehanskega dela ne morem povedati veliko o kvaliteti, ker nisem poznavalec. Povem lahko le to, da nisem imel težav in sem bil zelo zadovoljen s tem maxijem. Redni servisi in to je bilo to. Ko sem jo prodal, je imela 22000 km in je bila kot nova. Nekaj o tem kako se da potovati in kakšen skuter je to, pa sem že pisal v drugih temah. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam  letnik 07

63 Kkm

na cesti me še ni pustil

zamenjani2 membrani pri vbrizgu

zamenjan zadji ležaj

2 jermena.....trenutno glanc nov

ima 2 zračna filtra,ki se neverjetno hitro zapacata....največ jeposesane izrabljene gume

original filtri zelo dragi ( zračni )

olje menjam na 10 Kkm... poraba olja nič

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koliko km se menja jermen.Kakšna pa je potrošnja pri normalni vožnji če se vozita dva.Ali se da z dvema priti brez problema tudi na Vršič .Kakšna je vetrna zaščita(sem manjše rasti) in kako se obnaša na avtocesti.Kakšna je sploh potovalna hitrost tega skuterja in koliko km se da z njim prevozit na dan ,da ga nebi preveč zmantral ali pregrel.Ker še nisem imel nobenega skuterja me pač zanima veliko stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem da vas zanima veliko stvari, vendar sem o tem že pisal v drugih temah. O Majestyu sta dve temi in je kar nekaj napisano. Potem pa še tem ter tja. Bom pa še enkrat napisal. Saj ni problem. Rekord v enem dnevu. Izola- Monako. 850 km. Vse skupaj. Upam da se hecate, glede vršiča:) to ni 50 ccm. Dva in prtljaga za tri tedne pa gre brez problema. Ravno prehiteval ne boste, ampak bo vlekel zelo suvereno. Vrhniški klanec 120 brez problema. Pri normalni vožnji je pri dveh osebah na motorju 4 litre. Skratka zelo fini motor. Če pogledaš da se ga da dobiti zelo poceni se splača. Burgmani, so malo dražji, pa tudi zelo dobri. Drugačna drža....



aja jermen. Uradno na 20000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor nima pojma o maxijih pač vpraša na forumu kaj ga zanima.Zato je ta stran,da vprašujemo.Kateri pa imate iskušnje , znanje  ter voljo pa ste naprošeni ,da delite svoje mnenje z nami.Več informacij in koristnih nasvetov bomo imeli lažja bo odločitev o nakupu maxija.Vreme se kaže lepo ,tako,da bo potrebno hitro nekaj nabavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Končno sem postal lastnik maxija YP 400 ABS L.2010.Prevozil sem z njim 2.000 km.Moja pričakovanja je povsem zadovoljil glede na mojo vožnjo.Vozim se do 130km/h sam, včasih pa z ženo.Pri tej vožnji mi troši 3,3-3,6l kar je zelo ugodno.Bi pa vas vprašal če obstaja kakšna večja šipa za ta model,kje jo dobiti in koliko stane.

Hvala in lep pozdrav !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni.

 

Zanima me. ali ima kdo viška plastiko za Majestija, pride pa tam ko se namontira nosilec kovčka. Namreč sam sem nosilec dal dol, sedaj pa manjka plastika...

 

Če kdo ima, prosim kontaktirajte.

 

Hvala.

 

LP, Zverina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!