Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imel Yamahe


I30

Priporočene objave

Ne razumem tega vsesplosnega zadovoljstva z dolocenimi izdelki.

 

Pizda ce boste zadovoljni s tistimi fazerkami, ne bodo nikdar zaceli boljsih delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem tega vsesplosnega zadovoljstva z dolocenimi izdelki.

 

Pizda ce boste zadovoljni s tistimi fazerkami, ne bodo nikdar zaceli boljsih delat.

 

jp .. sm slišu, da japonci berejo motosvet in potem, na podlagi prebranih izkušenj članov foruma, izboljšujejo svoje motorje ... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp .. sm slišu, da japonci berejo motosvet in potem, na podlagi prebranih izkušenj članov foruma, izboljšujejo svoje motorje ... :krneki:

 

ah maus...

 

Pust Krucija, sej vidiš da od bemfla dlje tko ne vidi... :)

Neb jo mel zato ker jo ima IgorKr, pa Breitner pa MZ pa še en kup drugih.... v bistvu cel orkester sintisajzerju mamo že tle gor :P

 

Bolš to, kot vaš cingljaški orkester Ducati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolš to, kot vaš cingljaški orkester Ducati :)

 

Zanimivo, da Božiček ni začel uporabljat Ducatija ..... ne bi rabil več kraguljčkov, ker itak mašina že konkretno cinglja! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene ... sram jih je priznat, da bi prišli z 'bolšega' na 'slabšo' ... :D 

yamaha je sinfonija ... bmw je ropotija 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem tega vsesplosnega zadovoljstva z dolocenimi izdelki.

 

Pizda ce boste zadovoljni s tistimi fazerkami, ne bodo nikdar zaceli boljsih delat.

Jah v tem primeru TI rešuješ svetovno ekonomijo, ker si VEČNO NEZADOVOLJEN!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah maus...

 

Pust Krucija, sej vidiš da od bemfla dlje tko ne vidi... :)

 

Bolš to, kot vaš cingljaški orkester Ducati :)

Veš tista fora.... lajkam Ducati :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pust Krucija, sej vidiš da od bemfla dlje tko ne vidi... :)

 

Meni manjka samo se en ducati. Pa potem ti glej izza tistega povprecnega japonskega plota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni manjka samo se en ducati. Pa potem ti glej izza tistega povprecnega japonskega plota.

spet lajkam Ducati :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če odgovorim le glede pomanjkljivosti FZ1:

- glup vetrobran, auspuh

- poloklep

- slab navor pri nizkih vrtljajih

- trd sedež

- trd menjalnik

- drsanje z auspuhom, tačko in celo vpetjem tačke 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupujem ducatija ze odkar imam A kategorijo postemplano.

Najprej so bile problem finance in sem kupil pac hornetko, nato pa je vedno kaj vmes prislo. Zelim si ga pa ze dolgo, tako kot mnogi, ki se cjazijo s fejzercami 600.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če odgovorim le glede pomanjkljivosti FZ1:

- glup vetrobran, auspuh

- poloklep

- slab navor pri nizkih vrtljajih

- trd sedež

- trd menjalnik

- drsanje z auspuhom, tačko in celo vpetjem tačke 

 

 

Trd sedez, slabotno vzmetenje, drsanje z vsem mogocim lahko preneses kar na vecino, ce ne vse japoncke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trd sedez, slabotno vzmetenje, drsanje z vsem mogocim lahko preneses kar na vecino, ce ne vse japoncke.

na mojga ne :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Krucymucy, kaj ti bo duče, če si lahko PanzerCommander?! :P

 

Sam res, kaj ti bo duče? A ni dovolj, da cela vas sliši, ko prideš z zdajšnjim motorjem domov.

Če bi prišel z dučejem, bi ljudje mislili zaradi cinglanja, da so pozabli koledar odtrgat!

 

Yamaha je pa balzam za ušesa ... bzzz .... bzzzz .... in me že več ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupujem ducatija ze odkar imam A kategorijo postemplano.

Najprej so bile problem finance in sem kupil pac hornetko, nato pa je vedno kaj vmes prislo. Zelim si ga pa ze dolgo, tako kot mnogi, ki se cjazijo s fejzercami 600.

lajkam Ducatija :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenza so vprašali, koiko je sploh voznih Ducatijev na svetu, pa jim je pokazal .......

 

60181636.jpg?d41d

 

... potem pa so vprašali še Marka .... kje se primemo, ko vidimo Ducatija se približevat? In jim je pokazu ....

 

61190229.jpg?d41d

Popravljeno . Popravil BREITNER
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1200 tenere odpade k je brezvezna krava , fjr in xjr sta mi pretežki , tdm je staaaar model ... edin multistrado bi imel...aja fak to pa ni jamaha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni manjka samo se en ducati. Pa potem ti glej izza tistega povprecnega japonskega plota.

 

 

kupujem ducatija ze odkar imam A kategorijo postemplano.

Najprej so bile problem finance in sem kupil pac hornetko, nato pa je vedno kaj vmes prislo. Zelim si ga pa ze dolgo, tako kot mnogi, ki se cjazijo s fejzercami 600.

 

kruci, jaz sem s svojim motorjem popolnoma zadovoljen :grim

 

govori zase, jaz si nobenega Ducatija ne želim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spomnim ko sem kupoval prvi moped. Pac ker sem bil omejen z budgetom so bili v ozjem izboru, FZ-6n, GSR600, Z750 in hornet 600.

Sem sel probat FZ6 sem takoj vedel, da tega pac nocem imeti, vsaj v primerjavi s hornetko ne. GSR je odpadel zaradi izgleda, Z750 pa zato, ker sta ga imela ze dva kolega. In res ne vem zakaj bi kdo hotel kupiti FZ6, ce lahko kupi karkoli zgoraj navedenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spomnim ko sem kupoval prvi moped. Pac ker sem bil omejen z budgetom so bili v ozjem izboru, FZ-6n, GSR600, Z750 in hornet 600.

Sem sel probat FZ6 sem takoj vedel, da tega pac nocem imeti, vsaj v primerjavi s hornetko ne. GSR je odpadel zaradi izgleda, Z750 pa zato, ker sta ga imela ze dva kolega. In res ne vem zakaj bi kdo hotel kupiti FZ6, ce lahko kupi karkoli zgoraj navedenega.

 

Glej Kruci, vsakemu paše kaj drugega....

 

jaz se tudi čudim, zakaj bi kdo hotel kupit dragega GS-a, če lahko kupi tisto kar si ti navedel???

 

 

ps. Z750, je odpadel ker sta ga že imela dva kolega? :lol1:  :lol1:  A GS-a imaš samo ti, noben kolega? :wacko2:

Popravljeno . Popravil motozajebant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spomnim ko sem kupoval prvi moped. Pac ker sem bil omejen z budgetom so bili v ozjem izboru, FZ-6n, GSR600, Z750 in hornet 600.

Sem sel probat FZ6 sem takoj vedel, da tega pac nocem imeti, vsaj v primerjavi s hornetko ne. GSR je odpadel zaradi izgleda, Z750 pa zato, ker sta ga imela ze dva kolega. In res ne vem zakaj bi kdo hotel kupiti FZ6, ce lahko kupi karkoli zgoraj navedenega.

 

 

Ej Krucibuci, zakaj pa potem ne navedeš argumentov, ki so te odvrnili od nakupa?

Res me zanimajo, brez zajebancije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Krucibuci, zakaj pa potem ne navedeš argumentov, ki so te odvrnili od nakupa?

Res me zanimajo, brez zajebancije.

 

eh brezveze.... Fant misli da se da samo na GSu vozit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se vozit se na mnogih drugih mopedih. Triumphih, Ducatijih, Apriliajah, KTM-ih ... ostalo je pa bolj povprecna roba za siroko potrosnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se vozit se na mnogih drugih mopedih. Triumphih, Ducatijih, Apriliajah, KTM-ih ... ostalo je pa bolj povprecna roba za siroko potrosnjo.

 

Pa ti si mi zgleda nek profesionalni vozač :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!