Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• VS800
      ČAk, čak....a ne grejo ta vikeND?
    • Voodoo
      a si ga že vozu? dejansko mi je mal zanimiv, v črni barvi niti ni tako napačen...kar sem prevral folk na polno jamra zarad doziranja goriva, a cuka ko zmešan. Ampak, dokler lahko uporabljam bratovega Z1000SX nebom nekaj novega nabavljal, kar bo zgleda še vsaj to sezono, pol pa pa akcija.
    • RobiRoberto
      Ker preveč gledam Animal Planet, sem se danes ponoči postaral in osivel, poleg tega me je pa še luna malo "ožgala".   LANGUR   
    • Zivnorc
      ... 100 kil proti 56,72 kil...    ..men moj GSXR1000 kuri med dobrih 5,2 l do 5,5l. Z enim razervoarjem (ob normlni cestni vožnji) naredim čez 200 km, ko se mi prižge lučka... upam pa se potem prepeljat še 50 km.
    • skalar36
      @Voodoo Tist od BMW.ja rajš pobriš. Te bojo Kje za cseto čakal. Sej veš kakšni so... Hahaha.  @maus Kok ti je Yamaha FZ1 žrla, če si jo mal prganju? PS: Aprillia ni zanesljiva. Sem imel sam. In jo ima brat. Fajn motorji. Sam ene stvari, so pa slabe. Men je števec crknu. Bratu pa pri 9k na Dursouduro pušča olje. Jo ima od novega. Pa zlomila se mu je tačka za bremzo. Kr na lepem.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!