Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

bom prišla ..............nekega toplega pomladanskega dne...... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Pa to ti je danes - no, vsaj nas že od dopoldneva sonček razvaja ... :worship: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to ti je danes - no, vsaj nas že od dopoldneva sonček razvaja ... :worship: :yea1:

o pozdravljena Matjuska. :worship: :worship: :worship: ...upam, da vama z Mutiko uspe tale moški razvratniški svet mal v red spravit, če ne pride pomoč iz sosednje Štamprlije............. :naughty: :naughty: :naughty:

razgled imam krasen..........iz ambulante seže pogled do prve betonske stavbe..................megla pa, cele dneve mislim, kje sem...... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika je hčero rodila, katero sedaj Vuk hrani, pa da pride dons Nina nas pogledat in jo bomo premlatli, Gregorja pa posilili.

Vapo bo uvedel oglase med vsakim pirom in poseben gost kot "sulplajz" bo nek rumeni Haribo medvedek.

:lol1:

Kratko in jedrnato :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika je hčero rodila, katero sedaj Vuk hrani, pa da pride dons Nina nas pogledat in jo bomo premlatli, Gregorja pa posilili.

Vapo bo uvedel oglase med vsakim pirom in poseben gost kot "sulplajz" bo nek rumeni Haribo medvedek.

:yea1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kolkr jest vem pride Nina z bodygardm.... Tko da nism lih zih, kdo bo kterga nalomu.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj še niso Janče............... :whistle: :whistle:

ka ne, Janche so zmeram :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika je hčero rodila, katero sedaj Vuk hrani, pa da pride dons Nina nas pogledat in jo bomo premlatli, Gregorja pa posilili.

Vapo bo uvedel oglase med vsakim pirom in poseben gost kot "sulplajz" bo nek rumeni Haribo medvedek.

Med katermi bo Vapo prezentiral nove modele tigrastih in zebrastih tangic ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene že nazaj,

molo okol Maribora

pasalo ko 300 vragof,

Na soncu toplo ceste suhe, guma prime...

v senci pa vroče :evilgrin: , ker je bla cesta ledena.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene že nazaj,

molo okol Maribora

pasalo ko 300 vragof,

Na soncu toplo ceste suhe, guma prime...

v senci pa vroče :evilgrin: , ker je bla cesta ledena.....

Ja ti si en bizgec!!! Te pa nisi mogu poklicat...če sn jaz tud še naokrog :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med katermi bo Vapo prezentiral nove modele tigrastih in zebrastih tangic ... :naughty:

Pa ne vse vun poveat...te neo prišo gnes :closedeyes:

Popravljeno . Popravil dr-big
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kolkr jest vem pride Nina z bodygardm.... Tko da nism lih zih, kdo bo kterga nalomu.... :evilgrin:

Dobro no..!Te pa bomo njega nategnli.... :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da vama z Mutiko uspe tale moški razvratniški svet mal v red spravit, če ne pride pomoč iz sosednje Štamprlije............. :naughty: :naughty: :naughty:

Ja, hvala za ponudbo - pomoč je vedno dobrodošla. :naughty: Pa saj jih tak poznaš te naše pubece - malo se radi petelinijo po MS, v resnici pa so taki muceki :rolleyes: - malo ga počohaš za uho, pa že prede brrr, brrr, brrr ... :yes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, hvala za ponudbo - pomoč je vedno dobrodošla. :naughty: Pa saj jih tak poznaš te naše pubece - malo se radi petelinijo po MS, v resnici pa so taki muceki :rolleyes: - malo ga počohaš za uho, pa že prede brrr, brrr, brrr ... :yes: :whistle:

itak, da sem vedno na razpolago........... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, hvala za ponudbo - pomoč je vedno dobrodošla. :naughty: Pa saj jih tak poznaš te naše pubece - malo se radi petelinijo po MS, v resnici pa so taki muceki :rolleyes: - malo ga počohaš za uho, pa že prede brrr, brrr, brrr ... :yes: :whistle:

Ja,ja :naughty: pa ne vsi!!!! :winkiss: ,samo tisti, ktere ste že udomačile

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak, da sem vedno na razpolago........... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Tatika, da še ti pridi danes :naughty: če si že tko na razpolago :winkiss: , bomo že kaj zate našli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med katermi bo Vapo prezentiral nove modele tigrastih in zebrastih tangic ... :naughty:

Ja to se pa res ne sme zamudit :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki moji,imam nov izdelek "FR bureeeeeeeeeek"

Garantirano ga prinesem zraven, obljubim.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ja kaj si ti ja nor, tota Mutika se pa res celega vraga zmisli, zaj že ma svoj burek :worship:

Popravljeno . Popravil RockerMB
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, hvala za ponudbo - pomoč je vedno dobrodošla. :naughty: Pa saj jih tak poznaš te naše pubece - malo se radi petelinijo po MS, v resnici pa so taki muceki :rolleyes: - malo ga počohaš za uho, pa že prede brrr, brrr, brrr ... :yes: :whistle:

Ma ej nevem.... :unsure: meni nekam zlo newarno delujejo s temi tangicami :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika je hčero rodila, katero sedaj Vuk hrani, pa da pride dons Nina nas pogledat in jo bomo premlatli, Gregorja pa posilili.

Vapo bo uvedel oglase med vsakim pirom in poseben gost kot "sulplajz" bo nek rumeni Haribo medvedek.

...in Cvičkarja prpeljem z avtom, ker prpelje plenice za Mutikino hčero, cviček za Vuka in pir za Vapota :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No coment na zadnjih 10 strani. :eek:

Pa kaj si ja nor. :wacko:

Saj nima smisla da sploh pridem danes. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tatika, da še ti pridi danes :naughty: če si že tko na razpolago :winkiss: , bomo že kaj zate našli....

na razpolago ja, samo zakaj je pa drugo vprašanje........... :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo 03 banda! Sem mislil, da se boste v 08 sqliral, pa nič od tega! Ko bo Golica zelena, se vidimo! :beer2:

Najprej rahel popravek ... smo 02 banda. Sicer z infuzijami iz 03, 04 in 07, vsaj danes pri FR je bilo tako,

ampak, da bi se mi skulirali ...? :rolleyes: Bolj težko. :whistle:

Uh, ja, ziher se srečamo na Golici, ampak, nas je tudi po drugih lepih cestah vse polno ... tebi enako vse lepo v 08! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!