Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

pred 9 urami, Darko3g pravi:

31. 10. bomo severovzhodni Slovenci varčevali s komentarji in se odpravili na čredno, objestno vožnjo v cik-cak formaciji. Gremo še bolj proti severu in vzhodu, kjer bomo mimo-grede pojedli še predelane kose umrlega kralja živali (ni LCHF, je pa definitivno HF dieta).
Torej koline v Prekmurju.

Prijave zbira Valter (STAR) ali pa tukaj na forumu. Lokacijo še javimo. V primeru slabega vremena bo pujs preživel.

Lepo se imejte, vseeno pa priporočam varno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 10. 2019 ob 23:07, Darko3g pravi:

31. 10. bomo severovzhodni Slovenci varčevali s komentarji in se odpravili na čredno, objestno vožnjo v cik-cak formaciji. Gremo še bolj proti severu in vzhodu, kjer bomo mimo-grede pojedli še predelane kose umrlega kralja živali (ni LCHF, je pa definitivno HF dieta).
Torej koline v Prekmurju.

Prijave zbira Valter (STAR) ali pa tukaj na forumu. Lokacijo še javimo. V primeru slabega vremena bo pujs preživel.

To je bolj interna zadeva, ali se lahko tudi kak ne "član" pridruži? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Članstvo ne obstaja, vsak se lahko pridruži, pač lokacijsko smo "Toteki", ko pa imamo srečanje ali izlet, pa smo veseli vsake(ga).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 10/20/2019 at 11:07 PM, Darko3g said:

31. 10. bomo severovzhodni Slovenci varčevali s komentarji in se odpravili na čredno, objestno vožnjo v cik-cak formaciji. Gremo še bolj proti severu in vzhodu, kjer bomo mimo-grede pojedli še predelane kose umrlega kralja živali (ni LCHF, je pa definitivno HF dieta).
Torej koline v Prekmurju.

Prijave zbira Valter (STAR) ali pa tukaj na forumu. Lokacijo še javimo. V primeru slabega vremena bo pujs preživel.

Lepo se imejte. Jebat ga, sem vege pa grem namesto na pujsa raje na morje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, vuk76 pravi:

Lepo se imejte. Jebat ga, sem vege pa grem namesto na pujsa raje na morje :)

Kaj boš jedel plankton?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 10. 2019 ob 3:09, vuk76 pravi:

Lepo se imejte. Jebat ga, sem vege pa grem namesto na pujsa raje na morje :)

vuk+vege :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V sredo 11. 12. se spet dobimo pri Črnem baronu, verjetno zadnjič letos.

Ob 19. uri (sedem zvečer za Štajerce)

Obvezno Vabljeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Če je bilo na prejšnji objavi "zadnjič letos", je na tej "prvič letos".

Marec je meteorološko že pomladni mesec, zato se dobimo pri Črnem Baronu v sredo 4.3. ob 19.00, da nam Valter kemijsko razloži, zakaj je alkohol "rešitev" (chemically, alcohol is a solution).

Vabljeni tudi vegani in drugi (lahko tudi odvetniki ali v Ljubljani živeči Ptujčani)

Skratka, vabljeni fsi.

P.S. En od teh, ki piše to objavo, bo zapel (When I am 64) in plačal pijačo.

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj so skoraj fsi migranti (eni z Bajstrce, eni z Lenarta, en iz Trčove - ta je še najbliže, še jas sn iz Rošpoha)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Banda motoristična..... nič več se ne javin.... sedaj pa še korona zjebala vse....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prvič po pandemiji: V četrtek 21.5. ob 19:00 z motorji v rokavicah in s čeladami pri Črnem Baronu v Malečniku.

Striktno na razdalji in razkuženi.

Vabljeni fsi (tudi moderatorji - sicer jih bomo šimfali).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Glede na to, da se je po dolgem času oglasila Mutika, da sem srečal Dr. Speeda, da sem videl Dančija (na kolesu) in da me je poklical Star, se mi je utrnila misel, da bi morda vendarle, vsaj poskušali, recimo temu protikoronski upor.

Torej spet Toti torek, tokrat za spremembo res v torek, ob 19. uri pri Črnem Baronu v Malečniku.

Vabljeni vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
pred 10 urami, Darko3g pravi:

Četrtek 1.10.2020 ob 19. uri pri Črnem Baronu. Več informacij dobite v četrtek 1.10.2020 ob 19.uri pri Črnem Baronu.

 

Ni pretvegano zaradi covida?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 20. 10. 2019 ob 23:07, Darko3g pravi:

31. 10. bomo severovzhodni Slovenci varčevali s komentarji in se odpravili na čredno, objestno vožnjo v cik-cak formaciji. Gremo še bolj proti severu in vzhodu, kjer bomo mimo-grede pojedli še predelane kose umrlega kralja živali (ni LCHF, je pa definitivno HF dieta).
Torej koline v Prekmurju.

Prijave zbira Valter (STAR) ali pa tukaj na forumu. Lokacijo še javimo. V primeru slabega vremena bo pujs preživel.

Letos smo, namesto Kolin, imeli Zaključek moto sezone:

 

20201101_130119.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!