Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• mladench
      You filthy animal  Ducati Streetfighter V4 Joker FACE
    • J.a.m.e.s
    • Borutt
      Recimo, da ti na zadnje vprašanje postavim vprašanje; je zate najlažje kasiranje na odprti cesti meriti hitrost? Recimo, da odgovoriš z da. Pa v tem primeru zastavi vprašanje voznikom, ki na teh ravninah ostanejo brez izpita, zakaj je potrebno voziti s takšno hitrostjo. Če ne prej, boš spraševal v primeru karambola, kje je kontrola in zakaj jo ni bilo.    Lahko ti pa čisto iskreno povem, da je vse to kasiranje zaradi šefov in njihov šefov in njihovih šefov in ... Ker pa mene boli tista stvar za šefe in njihove šefe in jim to tudi povem, pač ne počnem tega, ker je skregano s pametjo. In, če boš vprašal ostale, boš zvedel, da je opozorilo nekaj, kar najraje in najpogosteje izrečem. Seveda je šef ful vesel. Ampak, boli mene njegovo veselje.   
    • Fadil
      Potem pa prosim prispevaj kakšen ''frišen'', smešen, zanimiv vic v slovenskem jeziku.
    • Borutt
      Glede hitrosti? Se motiš, čeprav bi moral vedeti, ker sem že velikokrat razložil.    Neko teorijo zarote o manipulaciji in obračanju ti je škrat vsilil v zapis. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!