Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• igc1
      Ponoč premlevam tist stavk, ki ga je linesman Sabin napisal "Also this winter a heavy storm broke thousands of trees and many roads in western Rodopi mountains are not passable" in si mislim, to bo itak mišn imposibl zame, sploh, ker je tornado pozim šume podiral. Čak Norrisu pa tud ne sežem do kolen, da bi tiste podrte smrekce s poti zmetal. Mal sem bil jezen sam nase, zakaj nisem 2 tedna prej kontaktiral linesmena in bi se lahko glede na razmere v BG za kakšen manj razturen TET odločil. Del TET še odpeljem, vodi mimo neke jame, kjer me vabijo na ogled    Vasi ob meji so precej zapuščene, več ali manj samo še starejše ljudi vidiš okoli hiš, mladina je zgleda že spokala drugam. Pri tejle hiši naredim en foto šuting in upam, da glede na opasna opozorila, ki so krasila pročelje, ne bo z nasprotne smeri priletel kakšen šuting v obliki šiber ali kugle... Ampak zgleda, da se me je lastnik usmilu in me pustil živet še teh nekej petkov 🙂   nedaleč naprej naletim na novo dilemo, a grem back to the future ali forward to the past🤔   Ko so se mi na vročem bolgarskem soncu že mal možgani kisal, se ustavim pred eno vaško štacuno na pir. Razglabljamo, kera frizura je najbolj primerna za to vročino, a je to  Bundesliga, ali ježek ali ćelo😄. Fantoma častim še en pir, ker dan bo še dolg, sta si ga že mal ulita lepo na izi vzela in imela v planu še ene 4 škatlice cigaret za skadit.   Po popitem pirčku, ki te ravno prav zmehča, da so vse odločitve lažje, se odločim, da grem kot plan B po ex YU smučiščih pogledat. Priletim v Srbijo nekje okrog Zaječarja, nadaljujem proti jugu in zaključim dan na Stari planini.    
    • Bptehnik
      Bolj kot razdiram in berem je problem v ventilih oz nekje v glavi. Ima kdo kakšno priporočilo za yamaho mojstra ki bi se lotil kontrole ventilov in nastavitve le teh. V Ta fina dela se pa vrjetno nebom spuščal sam   Fantje hvala za vse ideje in pomoč 
    • amateur
      Robi, glede na tvoje stanje je kombinirani vzpon od Kurnika pred Reko boljši kot pa iz Cerkna skozi Trebenče, Gorje, Zakriž, Vrh Križa, Jesenice pa do Prejema od zgoraj. Da bi pa šel iz Cerkna za našo hišo v Zakriž ti pa zaradi klanca odsvetujem.  Še dve sliki od danes. Sem iskal danes v Bolgariji tvoj spomenik, pa ga nisem našel.
    • thumper
      v večini .. in ko se navadiš ti pride en najbolj zahebanih ovinkov , ki se iz blagega zelo ostro zapre - ni pa nobene omejitve in ne puščic , ker bi označevalo oster ovinek.. nobenemu postavljaču opozorilnih tabel za ovinke ne verjamem več.. no ja..ti domačini naj najprej poskrbijo za svoje sovaščane z raznimi kroskami in štirikolesniki .. aja ne bodo saj so pa ja njihovi?
    • Borutt
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!