Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Ice: ti prideš?

Me malo zanima, kje točno je HG & Co. (bolj si zapomnim, če mi kdo na zemljevidu pokaže, kot pa da si na forumu iščem :oops: ). Zemljevid imam menda nekje doma, ga bom poiskal in prinesel s seboj.

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easyrider: se nam boš jutri zvečer pridružil?

Veseli smo vsakega obiskovalca!

LP

Windsurf

Lepo bi bilo ce bi se nam pridruzil, verjetno pa bo rekel:nimam casa :twisted: :oops: :wink:

Sicer pa pa se nam je ze nekaj krat najavilo nekaj MS-ovcev pa jih se ni bilo (Johan,...) :P :D

PS.: V Mb se skriva, kar nekaj forumasev, ki so pa prevec sramezlijivi, da bi se nam pridruzili! :wink: :cry:

Pusti johana na miru.

Sem imel gužvo.Jutri pridem 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri jaz tudi pridem, ...sem sveze poservisiran 8) .

lp DTW

A so ti dali kaj garancije. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ura še je ista ob 19,00h.

Ponavadi nakapljamo tja med 19. in 20. Pa povej pri sanku naj ti pokazejo pot v party sobo. :lol: :arrow: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri jaz tudi pridem, ...sem sveze poservisiran 8) .

lp DTW

A so ti dali kaj garancije. :D

Ne, pac pa sraufe v kuverto :D

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri jaz tudi pridem, ...sem sveze poservisiran 8) .

lp DTW

A so ti dali kaj garancije. :D

Ne, pac pa sraufe v kuverto :D

lp DTW

Tebi so vsaj šraufe pobrali ven(si malo lažji)men še tega nočejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj tisti šraufi običajnoi nimajo neke blazne teže, kolikor vem, so pogosteje iz lahkih zlitin kot pa iz kirurškega jekla.

Apropos šraufi v kuverti... daj ti to malo zraven prinesi, da mi to malo vidimo!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih ma delo prednost pred čago.Drug torek bo več cajta(upam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vcerajsnem krozku smo se stirje pametni v Kaosu spomnili pomembnega vprasanja:Kje se bomo v casu sezone s picikli, aja motorji dobivali? Stvar bi naj izgledala podobno kot v LJ na 3M. Eden od predlogov je bil Lent. Prosim za debato in rezultat.

lp DTW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni pa so še bli ostali predlogi?Čeprav lent ni slaba izbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morte bit nekje kjer je veliko pretoka in lahko čim več folka občuduje vaše tartalepše mašince. Pa po možnosti čim več turistov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morte bit nekje kjer je veliko pretoka in lahko čim več folka občuduje vaše tartalepše mašince. Pa po možnosti čim več turistov.

Takšnega placa pa v Mariboru skoraj ni, sploh pa ne v poznih popoldanskih urah :? ....razen seveda v času Festivala Lent....ostane še samo rondo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne ne, rondo je vadbeni poligon "varne" :twisted: voznje krozka. Lent bi bil kar v redu :wink:

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne vem ,ki bi na rondoju postavli šank.

Kar v najinem kufru bo en sank!!A ne Uti?Sicer bolj omejene ponudbe, pa vseeno! :lol: :wink:

Sicer pa: a ni Lent :arrow: pozeriranje?? :twisted: :oops: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne vem ,ki bi na rondoju postavli šank.

Kar v najinem kufru bo en sank!!A ne Uti?Sicer bolj omejene ponudbe, pa vseeno! :lol: :wink:

Sicer pa: a ni Lent :arrow: pozeriranje?? :twisted: :oops: :?:

Kolk litrski maš kufer.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vcerajsnem krozku smo se stirje pametni v Kaosu spomnili pomembnega vprasanja:Kje se bomo v casu sezone s picikli, aja motorji dobivali? Stvar bi naj izgledala podobno kot v LJ na 3M. Eden od predlogov je bil Lent. Prosim za debato in rezultat.

lp DTW :)

NE LENT!!! draga pijača, ob lepih dneh je težko prostor najt pa še če se nas bo več zbralo bomo težko kake mize skup vrgli. predlagam kak manj obljuden plac al pa kar pri mladi lipi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja z Lentom se meni tudi dopade, ampak v nasprotju z Mačico nimam želje it nekam zato, da bom razkazoval motor, ampak tja, kjer je lahko dostopno, sonček in dobro vzdušje. Zaradi mene se lahko dobivamo tudi v Bresternici pri veslačih...

Kar pa se Lenta tiče, smo družno ugotovili, da Piranha odpade, najbližja varianta je Metropolis (bivši Brut-bar), kjer imajo prijeten vrt in prijazno postrežbo, sosednji lokal pa bo verjetno letos ostal zaprt in bo njegov vrt lahko služil kot parkirišče. Alternativa je še letni šank Arte-ja pri stari trti, kjer je tudi največ prostora za parkiranje motorjev.

Sicer pa je ena možnost tudi gostišče pri treh ribnikih, kjer je ob vročih dneh zelo prijetno ali pa pri Anderliču za Kalvarijo.

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE LENT!!! draga pijača, ob lepih dneh je težko prostor najt pa še če se nas bo več zbralo bomo težko kake mize skup vrgli. predlagam kak manj obljuden plac al pa kar pri mladi lipi.

Mlada lipa z isto uro naj ostane. Namen zbiranja na Lentu, ali kjer ze pac, naj bi bil podoben kot v LJ Tromostovje. V nobeni ostariji na Lentu ne bi miz skup vlacli, to si prihranimo za ML. Kar se pa vprasanje pozerstva tice pa mislim, da se noben svoje masine ne sramuje, med nami pa se tudi nisem srecal nikogar v Aramnijanijevih hlacah, Gucibuci srajici, 2.kg briljantine v laseh in usesih, Kekcnzzo ocali, tremi rdecimi peresi v riti in najvecjo lubenico pod pazduho.

lp DTW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!