Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Ideja z Lentom se meni tudi dopade, ampak v nasprotju z Mačico nimam želje it nekam zato, da bom razkazoval motor, ampak tja, kjer je lahko dostopno, sonček in dobro vzdušje. Zaradi mene se lahko dobivamo tudi v Bresternici pri veslačih...

U, madona, sem še enkrat prebral svojo izjavo in sem videl, da je izpadla čisto drugače, kot sem imel namen... :oops: :oops:

@ Mačica (če bereš te vrstice): Upam, da me nisi narobe razumela, hotel sem povedat, da se mi glede lokacije zdi pomembno le to, da se lahko nekam udobno namestim in nič drugega. Za morebitni nesporazum se opravičujem!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja z Lentom se meni tudi dopade, ampak v nasprotju z Mačico nimam želje it nekam zato, da bom razkazoval motor, ampak tja, kjer je lahko dostopno, sonček in dobro vzdušje. Zaradi mene se lahko dobivamo tudi v Bresternici pri veslačih...

U, madona, sem še enkrat prebral svojo izjavo in sem videl, da je izpadla čisto drugače, kot sem imel namen... :oops: :oops:

@ Mačica (če bereš te vrstice): Upam, da me nisi narobe razumela, hotel sem povedat, da se mi glede lokacije zdi pomembno le to, da se lahko nekam udobno namestim in nič drugega. Za morebitni nesporazum se opravičujem!

LP

Windsurf

Zdaj je kar je, sjebal si se. Macica ti bo garantirano ob prvi priloznosti avto na klocne vrgla :twisted: :D

lp DTW :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj je kar je, sjebal si se. Macica ti bo garantirano ob prvi priloznosti avto na klocne vrgla :twisted:  :D  

lp DTW :D

Al pa motor :twisted: :twisted: :twisted: :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, madona, sem še enkrat prebral svojo izjavo in sem videl, da je izpadla čisto drugače, kot sem imel namen...  :oops:  :oops:  

@ Mačica (če bereš te vrstice): Upam, da me nisi narobe razumela, hotel sem povedat, da se mi glede lokacije zdi pomembno le to, da se lahko nekam udobno namestim in nič drugega. Za morebitni nesporazum se opravičujem!

LP

Windsurf

A maš ti mene za snoba? Ki ma motor samo za razkazovanje? Sicer pa zakaj pa ne. Če pa je tako lep. Naj ga vsi vidijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da vprašam !

Kaj mate težave z EGOtom :?: :roll:

Ma boli me če gdo gleda motor ali ne, samo da je družba vredu :!:

Menda ga nimam za to, da ga drugi gledajo, ampak da JAZ uživam na njem :!:

Nevem, al pa sem jaz samo zgresil smisel druženja 8)

Ne gre to nekako tako : prijetna družba ob prijetnem ambientu :?: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da vprašam !

Kaj mate težave z EGOtom   :?:  :roll:  

Ma boli me če gdo gleda motor ali ne, samo da je družba vredu  :!:  

Menda ga nimam za to, da ga drugi gledajo, ampak da JAZ uživam na njem :!:

Nevem, al pa sem jaz samo zgresil smisel druženja  8)

Ne gre to nekako tako : prijetna družba ob prijetnem ambientu  :?:   :!:

motis se.........in to krepko! :arrow: najvazneje je .......poziranje poziranje poziranje..... vse ostalo ni vredno nic. :P :twisted:

..........I`m not worthy,I`m not worthy. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motis se.........in to krepko!  :arrow: najvazneje je .......poziranje poziranje poziranje..... vse ostalo ni vredno nic. :P  :twisted:  

..........I`m not worthy,I`m not worthy. :lol:

Če pa ti tako praviš, pa bo že držalo :twisted:

Sicer pa vsakemu svoje 8)

Kdor to rabi, naj to počne, :arrow: če že mora kompenzirat,.... 8) :twisted:

Ali .... :arrow: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja kje v MB dobra slascicarna, z lepo okolico, parkplacem.......?

Pohorska ima trenutno vse prej kot lepo okolico(gradbisce)! Pa v bistvu ni slascicarna ampak je kavarna :wink:

PS: KAAAAJ ....nic slascicarna!! :!: :!:

Bomo sli lepo ven na njivo........bomo vse prekopali potem pa dobite korencek za glodat! Pa noben ne bo imel (pre)vec kg, pa se zdrave zobe boste imeli!! :twisted: :twisted: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da vprašam !

Kaj mate težave z EGOtom :?: :roll:

.....quote]

Kaj me kličete, k sreči nisem daleč stran doma! :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da vprašam !

Kaj mate težave z EGOtom   :?:  :roll:  

.....quote]

Kaj me kličete, k sreči nisem daleč stran doma! :lol:  :wink:

Otog, ti blizu doma??? Pod avatarjem ti piše Igman :!: :?: :shock: :roll: , prava malenkost za sarajlijo. :lol: :lol: :wink:

Če neboš glih na Igmanskem pohodu se daj videt :D 8)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj me kličete, k sreči nisem daleč stran doma! :lol:  :wink:

Pol pa se oglasi jutri 8) :D

Pa sendvice in literco sabo prinesi :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo včeraj spet dobili obiske iz Ljubljane....Gugo, Alla in Gregs...čeprav Gregs je itak že skoraj ... OPA .... skoraj Štajerc :wink: ....joj, pa Roty je tud bla 8)

Hm....a lahko povem, da smo vidli koledar? 8) ups, sem že :roll: v glavnem, GUGO JE CAR! :D Koledar je ful dober!!! :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čeprav Gregs je itak že skoraj ... OPA .... skoraj Štajerc

Ja, sploh pa zdaj, ko delam en dan na Ptuju in en dan v Konjicah... :wink: ves, ad ne smem manjkati v ML... 8)

Gugo, car, dober koledar... je pa res, da skoda, da MSjevci niso posredovali vec slik, potem ne bi bilo vse tako LEPO SREBRNO... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kaj naj rečem? Minulo srečanje je bilo proti pričakovanju številčno... če smo na začetku samevali trije mušketirji, pozneje nas je bilo pet, se nas je na koncu le zbralo lepo število. Celo prvo štirinožno obiskovalko smo imeli, izkazala se je kot strah in trepet strežbe: kelnarca je stregla samo še na vratih :twisted: , šefe je nemo stal za šankom in ni komentiral :shock: .

@Gregs: ti je že uspelo sneti slike?

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa mi ko nismo meli cajta prid do ML.Kje bomo lahko vidli umetnino(koledar).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kaj naj rečem? Minulo srečanje je bilo proti pričakovanju številčno... če smo na začetku samevali trije mušketirji, pozneje nas je bilo pet, se nas je na koncu le zbralo lepo število. Celo prvo štirinožno obiskovalko smo imeli, izkazala se je kot strah in trepet strežbe: kelnarca je stregla samo še na vratih :twisted: , šefe je nemo stal za šankom in ni komentiral :shock: .

@Gregs: ti je že uspelo sneti slike?

LP

Windsurf

mater.....mene pa ni bilo :cry: :cry: :cry: :cry:

PS:se mu ne mudi ker se ma dosti placa na CF-u! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mu ne mudi ker se ma dosti placa na CF-u! :twisted:

Mater jaz pa sem v sredo :shock: v Mediamarktu, ko sem gledal cene za MemoryStick (€100@128MB, 175@256).

Rad bi dobil samo tisto sliko, ko sem "vozil" skuter :twisted:

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Mater jaz pa sem v sredo :shock: v Mediamarktu, ko sem gledal cene za MemoryStick (€100@128MB, 175@256).

Rad bi dobil samo tisto sliko, ko sem "vozil" skuter :twisted:  

LP

Windsurf

Dobiš! V kratkem... :wink:

Sam si pa res fotogeničen!!! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater jaz pa sem v sredo :shock: v Mediamarktu, ko sem gledal cene za MemoryStick (€100@128MB, 175@256).

Rad bi dobil samo tisto sliko, ko sem "vozil" skuter :twisted:

LP

Windsurf

Dobiš! V kratkem... :wink:

Sam si pa res fotogeničen!!! 8)

Sigurno ja, ce tri ure slikco retusiras :D :twisted: :D :wink:

lp DTW :wink:

p.s.: Duski bi trebalo Oskarja ali pa bombonjero podarit, ker je edina z motorjem prisla :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!