Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Da še enkrat poskusim. V sredo bi imel čas, prostor pa po izbiri. (sem že na vezi s Knezom - direktorjem dvorane Tabor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja odličnaaaaa  :beer2: . Z mojo prideva ob 19h  :wub: . Bomo morali še malo po tlf. Lokacija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja odličnaaaaa  :beer2: . Z mojo prideva ob 19h  :wub: . Bomo morali še malo po tlf. Lokacija?

Ki je te danes toti torek v sredo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel sem prepozno domov,  :wub:  je na praznovanju Abrahama sodelavke, dvorana Tabor zasedena,.... verjetno bo treba začeti s kakim piknikom pri meni.... Marvin bo prinesel kruh iz nove pekarne Miš-Maš,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je TOTI TOREK. Ob 20h pri Aliju. Grem v akcijo po tlf. 

Pride Darko3q, Marvin, deda Star, brez Dančija & Godya normalno ne gre, Mutika tudi pride, Vanga ima prek sina, ker draga dela popoldan in bo delal na prihodu, Vapotek pride, če imajo jagodof sok, moja mamaIBA me vozi tak in drugač, .... v glavnem ZAČELO SE JE :OK:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 20h do 22,45 je minilo kot bi pihno :beer2: . Starova vnukica je bila dobro zalita....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sem si danes vzel malo časa in pogledal MB forum...

 

Pa kaj, za hudiča, se je zgodilo ? Nihče nihče od nas nič ne napiše, nihče nič ne komentia, nihče o ničemer ne poroča, ni nikakršne najave kakih furic ...

 

Kar se mene tiče, je tako: v letošnjem letu sem prebolel oz. še post-kemoterapevtsko prebolevam raka na prebavilih.

Za na moped še nisem dovolj dober, ampak stvari se počasi urejajo in ko pridobim na fizični kondiciji, bom spet zajahal kljuse in ga mahnil malo 'lahkih nog naokrog'.

Upam, da bom lahko v roku kakšnega meseca, že poslal kakšno svežo fotko iz bližnje okolice ali pa celo iz Rovinja, Opatije...

 

Torej, Toteki, imejte se fajn in ne pazabite ŽIVETI in iskoristiti vsakega dneva !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapitalizem in kriza sta svoje naredila tudi na družb. odnosih :)

Zadeva je počasi zamrla, kolikor spremljam, po neuspelem travniškem koncertu.

 

Po moje pa se še "vsi" vozimo, vendar bolj solo variante ali v ekskluzivnih zasedbah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si danes vzel malo časa in pogledal MB forum...

 

Pa kaj, za hudiča, se je zgodilo ? Nihče nihče od nas nič ne napiše, nihče nič ne komentia, nihče o ničemer ne poroča, ni nikakršne najave kakih furic ...

 

Kar se mene tiče, je tako: v letošnjem letu sem prebolel oz. še post-kemoterapevtsko prebolevam raka na prebavilih.

Za na moped še nisem dovolj dober, ampak stvari se počasi urejajo in ko pridobim na fizični kondiciji, bom spet zajahal kljuse in ga mahnil malo 'lahkih nog naokrog'.

Upam, da bom lahko v roku kakšnega meseca, že poslal kakšno svežo fotko iz bližnje okolice ali pa celo iz Rovinja, Opatije...

 

Torej, Toteki, imejte se fajn in ne pazabite ŽIVETI in iskoristiti vsakega dneva !

Uf, jeba! Ko preberem kaj takega me kar stisne. Zdravje! Sam vedno porečem; Bog mi naj da zdravja, tumast sem tak dovolj! Pa se v bistvu sploh ne zavedamo kaj imamo, ko nam zdravje služi.

Mohorko, tebi iz vsega srca vse dobro in čimprejšnjo ozdravitev!

Dejansko pa je res kar je napisal Snerči, ta kriza in jebeni turbo kapitalizem sta resnično zdrmala tudi temelje družabništva pa tudi skrhala marsikatero prijateljstvo.

Nekaterih stvari morda ne bom nikoli razumel, sem morda preveč naiven za ta pokvarjen svet. Ne bom pa pozabil na začetke MB foruma, ko se nas je redno zbiralo pri Mladi lipi cca. po 20 in več. Nepozabno!

Bodite mi zdravi!

Rocky

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za dobre želje in vspodbude, katerih sem prejel veliko, predvsem preko PM.

Bodite zdravi !

 

BTW: in ne uporabljajte mobilnega telefona samo takrat, ko kaj potrebujete ! Pokličite prijatelje, znance itd. in jih enostavno pozdravite in jim zaželite lep dan in srečo !

Taka gesta šteje največ !

 

LP R.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapitalizem in kriza sta svoje naredila tudi na družb. odnosih :)

Zadeva je počasi zamrla, kolikor spremljam, po neuspelem travniškem koncertu.

 

Po moje pa se še "vsi" vozimo, vendar bolj solo variante ali v ekskluzivnih zasedbah.

 

Hmmmm ....

Pred par dnevi se mi je v mislih zopet porodila ena taka ideja:

Kaj če bi zopet naredili en tak TOTEK-MOTO piknik, recimo nekje v septembru:

- Mohorko in zvesti pomagači bi skuhali MOTO-DE-LUX golaž

- Furči bi organiziral plac na flugplatzu SKOKE

- Marvin bi dostavil svoje znanje (in material . .), glede na to, da je diplomiral na ŽAR inštitutu

- Mutika bi nas presenetila s kakšno kišto rujnega vinca

- STAR bi prispeval svoje znanje glede kuhanega vinčeka

- DEDA IBA bi lahko presenetil s kakšno zaseko in nadvse strokovo narezano čebulo

- FAKIN je itak 'FAKIN' in če ne bo zamudil, bo itak vse OK

- SNECER bo pa itak imel največ opravka z navigacijo, kako sploh prit na Skoke flugplatz ..

- Baracudek in Baracudika pa itak rada prideta na vsako fešto ....

- Gody in Danči sta pa itak odlična dvorna preizkuševalca in brez njih ne bo šlo ...

 

Mnogo sem jih pri naštevanju izpustil, pa naj mi prosim ne zamerijo.

 

Torej, poanta vsega je v tem, da se enkrat ponovno zberemo, se družimo in se malo pohecamo in nasmejemo.

 

Če je kal padla na plodna tla, napišite kaj in bomo skupaj naredili en tak easy jesenski piknik.

 

LP R.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je slišati, da si ozdravel. :hooray:   Želim ti vse dobro! Veselim se jesenjskega srečanja :yea2: . Lep pozdrav in srečno na cesti. :quad:    Miran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen PIPS (krščen kot Miran ... ) . Hvala za dobre želje ! Sem v nedeljo zjutraj že naredil eno tako kondicijsko turico: Skoke - Bajsterca - PTUJ - Skoke  ... Tako da počasi, počasi napredujem ...

Kar se tiče pa jesenskega piknika, pa upam da se bo kdo še javil ..

:quad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm ....

Pred par dnevi se mi je v mislih zopet porodila ena taka ideja:

Kaj če bi zopet naredili en tak TOTEK-MOTO piknik, recimo nekje v septembru:

- Mohorko in zvesti pomagači bi skuhali MOTO-DE-LUX golaž

- Furči bi organiziral plac na flugplatzu SKOKE

- Marvin bi dostavil svoje znanje (in material . .), glede na to, da je diplomiral na ŽAR inštitutu

- Mutika bi nas presenetila s kakšno kišto rujnega vinca

- STAR bi prispeval svoje znanje glede kuhanega vinčeka

- DEDA IBA bi lahko presenetil s kakšno zaseko in nadvse strokovo narezano čebulo

- FAKIN je itak 'FAKIN' in če ne bo zamudil, bo itak vse OK

- SNECER bo pa itak imel največ opravka z navigacijo, kako sploh prit na Skoke flugplatz ..

- Baracudek in Baracudika pa itak rada prideta na vsako fešto ....

- Gody in Danči sta pa itak odlična dvorna preizkuševalca in brez njih ne bo šlo ...

 

Mnogo sem jih pri naštevanju izpustil, pa naj mi prosim ne zamerijo.

 

Torej, poanta vsega je v tem, da se enkrat ponovno zberemo, se družimo in se malo pohecamo in nasmejemo.

 

Če je kal padla na plodna tla, napišite kaj in bomo skupaj naredili en tak easy jesenski piknik.

 

LP R.

Dobra ideja!

 

Lahko že prej, ker ne bom čakal do jeseni (septembra grem v neznano)!

Sicer pa se je naša mladina kulinarično aktivirala, pa bomo še kaj kruha prinesli.

Naprava je še sicer nedokončana, pa vendar v funkciji. Mohorko, te dobrote te bodo pozdravile!!!

 

(pa hvala za klic kar tak brezveze  :kva1: )

 

To pa je rženi!

post-15044-0-14497500-1399997720_thumb.jpg

post-15044-0-72197900-1399997760_thumb.jpg

post-15044-0-07892600-1399997827_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm ....

Pred par dnevi se mi je v mislih zopet porodila ena taka ideja:

Kaj če bi zopet naredili en tak TOTEK-MOTO piknik, recimo nekje v septembru:

- Mohorko in zvesti pomagači bi skuhali MOTO-DE-LUX golaž

- Furči bi organiziral plac na flugplatzu SKOKE

- Marvin bi dostavil svoje znanje (in material . .), glede na to, da je diplomiral na ŽAR inštitutu

- Mutika bi nas presenetila s kakšno kišto rujnega vinca

- STAR bi prispeval svoje znanje glede kuhanega vinčeka

- DEDA IBA bi lahko presenetil s kakšno zaseko in nadvse strokovo narezano čebulo

- FAKIN je itak 'FAKIN' in če ne bo zamudil, bo itak vse OK

- SNECER bo pa itak imel največ opravka z navigacijo, kako sploh prit na Skoke flugplatz ..

- Baracudek in Baracudika pa itak rada prideta na vsako fešto ....

- Gody in Danči sta pa itak odlična dvorna preizkuševalca in brez njih ne bo šlo ...

 

Mnogo sem jih pri naštevanju izpustil, pa naj mi prosim ne zamerijo.

 

Torej, poanta vsega je v tem, da se enkrat ponovno zberemo, se družimo in se malo pohecamo in nasmejemo.

 

Če je kal padla na plodna tla, napišite kaj in bomo skupaj naredili en tak easy jesenski piknik.

 

LP R.

Oktobra si reko ne? Pridem ziher!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mohorko  :OK: !

 

@Marvin to pa res zgleda dobro, respekt! :-)

 

Kipnik? Zakaj pa ne, zarad mene lahko tud prej!  :ninja:

 

Dobra ideja!

 

Lahko že prej, ker ne bom čakal do jeseni (septembra grem v neznano)!

Sicer pa se je naša mladina kulinarično aktivirala, pa bomo še kaj kruha prinesli.

Naprava je še sicer nedokončana, pa vendar v funkciji. Mohorko, te dobrote te bodo pozdravile!!!

 

(pa hvala za klic kar tak brezveze  :kva1: )

 

To pa je rženi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Bi prišel tudi jaz!!!   :OK:  :grim  :grim  :grim

Popravljeno . Popravil Jetam
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap za moje strani je tudi tako da šiht+delo na hiši+familija+poskusi koliko toliko redno športat+.... ni ravno dobra kombinacija, da bi imel kaj prostega časa ampak če bo se le dalo prispevam in pridem na piknik ali še kaj prej.

 

Samo javite :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Hmm .. Nekega posebenga interesa oz. motivacije na forumu glede TOTEK-MOTO septemberskega piknika nisem zaznal, tako da od ideje in pobude odstopam.

Ideja pač ni padla na plodna tla ...

Pa lepo bodite !

 

LP Robert M.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Z Valterjem bova danes ob sedmih v Sarajevu (na Gosposvetski cesti v Mariboru - da ne bi kdo divjal v Bosno) mazala bureke, čevape in pivo. Če ima kdo čas, ga bova vesela.

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Hmm .. Nekega posebenga interesa oz. motivacije na forumu glede TOTEK-MOTO septemberskega piknika nisem zaznal, tako da od ideje in pobude odstopam.

Ideja pač ni padla na plodna tla ...

Pa lepo bodite !

 

LP Robert M.

 

Zdravo vsem oz. vsem tistim, ki še kdaj preberete kakšen zapis na teh naših (še ne tako dolgo nazaj enih najbolj branih) straneh.

 

Mohorko, VSAKA TI ČAST! :worship:

Za pogum in uspešno izbojevan boj (saj sva se pogovarjala o tem) in za POBUDO ZA TOTEK-PIKNIK!

Nikar ne obupaj in ne odstopaj od svoje ideje, prosim. Seveda je motivacija on volja tudi, le da vsak ni napisal -  je bilo pa kar nekaj odgovorov. Na sušo tukaj v zadnjem letu je odziv super. Zato upam, da boš vztrajal. Verjemi, še kako rabimo tvojo pozitivno energijo!

Če ti to kaj pomeni oz. če želiš, ti bom z veseljem pomagala. Le toliko časa mi daj, da ozdravim. Žal, tudi mene je zahaklala zahrbtna zadeva in mi pobrala vso energijo, sicer je že mnogo bolje, bo pa še kakšen mesec minil, preden bom v približno stari formi. Nič usodnega, je bilo pa resno.

Zato je tudi moj rojstni dan minil brez skupnega nazdravljanja. Tudi to še pride.

 

Kar pa se totek-piknika tiče sem prepričana, da nas bo kar precej. Pomembno je, da pridemo tisti, ki si res želimo ponovnega druženja. Po prebranem imam občutek, da bo družba super.

Datum, ki bo večini odgovarjal, bomo že vkup spacali, brez skrbi.

Tudi oktober je zelo lep mesec, se mi ne zdi tako napačen.

 

Lepo poletje vam želim. Tole sem nekje zasledila:"Pa saj je lepo poletje! Deževalo je le 2x. Prvič 13 dni, drugič pa 26." :P

  :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm ....

Pred par dnevi se mi je v mislih zopet porodila ena taka ideja:

Kaj če bi zopet naredili en tak TOTEK-MOTO piknik, recimo nekje v septembru:

- Mohorko in zvesti pomagači bi skuhali MOTO-DE-LUX golaž

- Furči bi organiziral plac na flugplatzu SKOKE

- Marvin bi dostavil svoje znanje (in material . .), glede na to, da je diplomiral na ŽAR inštitutu

- Mutika bi nas presenetila s kakšno kišto rujnega vinca

- STAR bi prispeval svoje znanje glede kuhanega vinčeka

- DEDA IBA bi lahko presenetil s kakšno zaseko in nadvse strokovo narezano čebulo

- FAKIN je itak 'FAKIN' in če ne bo zamudil, bo itak vse OK

- SNECER bo pa itak imel največ opravka z navigacijo, kako sploh prit na Skoke flugplatz ..

- Baracudek in Baracudika pa itak rada prideta na vsako fešto ....

- Gody in Danči sta pa itak odlična dvorna preizkuševalca in brez njih ne bo šlo ...

 

Mnogo sem jih pri naštevanju izpustil, pa naj mi prosim ne zamerijo.

 

Torej, poanta vsega je v tem, da se enkrat ponovno zberemo, se družimo in se malo pohecamo in nasmejemo.

 

Če je kal padla na plodna tla, napišite kaj in bomo skupaj naredili en tak easy jesenski piknik.

 

LP R.

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..... Pa to je šlo mimo meneeeeeee :headbang: . Za tako organizacijo morava bit fsaj dva, Te že kličem po tlf in .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!