Skoči na vsebino
fandor

Montažna garaža

Priporočene objave

CeneR    535
CeneR

rabljen kovinski kontejner not. mere 2700×2200× v.? prodaja Lth šk.loka,cena 860,00€ +ddv.

lp

rad bi nabavil montažno garažo ,za vespo...???kake ideje ...sam je ne bom švasal:)

lp

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
TADEJ46    36
TADEJ46

Evo tako, kot mora biti:

http://www.asgardsss.co.uk/detail.php?pro_code=MB1

Imajo celo akcijo za 999 GBP.

Prodam bolšo zadevo, kletko za prodajo plinskih jeklenk. Na obeh straneh ima dvokrilna vrata ter dvižno streho, zadevo bi bilo potrebno samo prebarvati in obložiti.  Cena 250eur sem iz Lj

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
levanjogazarini    48
levanjogazarini

rad bi nabavil montažno garažo ,za vespo...???kake ideje ...sam je ne bom švasal:)

lp

Cigu je zakon za take stvar pa še pocen je.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
krucymucy    5188
krucymucy

Kupi vrtno hišico, pa je. Resno. Ne vem, kje sem že gledal... BauMax, Obi,... ne vem.  Mere 2x3 metre.

Tale ideja mi je še najbolj všeč. Lična in nevpadljiva lesena hišica.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
J.a.m.e.s    3806
J.a.m.e.s

Zanimam se za nakup montažne garaže (ute), v poštev pride tudi lesena brunarica. Iščem v velikosti nekje 2,5 x 2,5m, pogoj je da so širša vrata, lahko tudi dvojna. Je kdo zasledil kakšno pametno varianto? Lahko je lesena, plehnata mogoče celo pvc. Čez zimo bi imel notri motor. 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Arzen    3178
Arzen
Ob 6 Feb 2019 ob 17:36, J.a.m.e.s pravi:

Zanimam se za nakup montažne garaže (ute), v poštev pride tudi lesena brunarica. Iščem v velikosti nekje 2,5 x 2,5m, pogoj je da so širša vrata, lahko tudi dvojna. Je kdo zasledil kakšno pametno varianto? Lahko je lesena, plehnata mogoče celo pvc. Čez zimo bi imel notri motor. 

https://www.ebay.com/bhp/motorcycle-garage

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
smasher    1356
smasher

Jaz sem si kupil to poletje eno, dimenzije strehe 3x3 notranje malo manj, notrinplaca za stalaže (regale) motor in kolo. Najcenejša ki sem jo našel mislim da okoli 400€. Samo ne morem reči da svetujem nakup, rabiš jeklene živce za postavit tako plehnato stvar. Vrata mislim da so 120 širine. 

Samo pri višini so melo nateg... Sem vprašal če je notri 2m, ampak dejansko je višina stene 180 v sredini pa je dobra dva 2m. 

Kot sem rekel ne priporočam zelo je pa poceni, prodajajo jo ilambienti in za sestavit je pa katastrofa. (če delaš sam večinoma, pride v 2 škatlah in pol se lahko ene 2 vikenda za(je) enega za narest podlago, enega za pleh zlagat) 

Popravljeno . Popravil smasher

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
J.a.m.e.s    3806
J.a.m.e.s
pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Kupiš OBIjevo vrtno hiško, mal predelaš in je.

Tudi to je opcija, sem jih ravno danes gledal, res da zgledajo malo lukavo narejene, ampak če bi jo malo ojačal, dal na streho pleh in seveda konkretno prebarval, potem bi še zdržalo nekaj časa. 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
smasher    1356
smasher
5 hours ago, J.a.m.e.s said:

Imaš mogoče kakšno sliko? Link?

P.S.: Verjetno misliš tole? http://www.ilambienti.com/vrtna-hisica-10x10

Ja mislim da je, in zna bit da sem dal v spomin ceno ki sem jo rekel ženi, ne pa tiste ki sem jo dejansko plačal... ha ha. 

Če še velja mislim da je bilo to najboljše razmerje cena/volumen. 

Sicer bi z vso mojo šaro komot zapolnil skladišče 6x6m..

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
DAMI34    81247
DAMI34
pred 2 urami, J.a.m.e.s pravi:

Tudi to je opcija, sem jih ravno danes gledal, res da zgledajo malo lukavo narejene, ampak če bi jo malo ojačal, dal na streho pleh in seveda konkretno prebarval, potem bi še zdržalo nekaj časa. 

če zdržijo pri nas v burji na vrtu, bo tudi v snegu.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
smasher    1356
smasher
On 2/10/2019 at 5:04 PM, Kugelschreiber said:

A niso tud tamali kontejnerji ene 2,5x3? Mini pisarnice? Svoj cajt jih je bla bolha polna...

ja ma niso niti tako poceni in pol moreš še računat prevoz da ti ga kamjon z dvigalom ali pa vsaj šleper pripelje. 

@J.a.m.e.s sem danes poslal mejl v tisto štacuno če je vrtna uta še vedno ista kot sem jo jaz kupil in jih malo sku...  da so navodila nikakva, bom videl kaj mi odgovorijo, pa ko sem jo kupil je bila neka akcija al nekaj takega in je koštala hiška kanček pod 500€. 

Večja razlika je tudi ali imajo potleh konstrukcijo ali ne.

Seveda kar se tiče estetike in morda tudi sestavljanja so lesene bistveno lepše, ampak če rabiš sam poceni plac se da tudi s plehom preživet.

Popravljeno . Popravil smasher

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Kugelschreiber    1567
Kugelschreiber
6 hours ago, smasher said:

ja ma niso niti tako poceni in pol moreš še računat prevoz da ti ga kamjon z dvigalom ali pa vsaj šleper pripelje. 

@J.a.m.e.s sem danes poslal mejl v tisto štacuno če je vrtna uta še vedno ista kot sem jo jaz kupil in jih malo sku...  da so navodila nikakva, bom videl kaj mi odgovorijo, pa ko sem jo kupil je bila neka akcija al nekaj takega in je koštala hiška kanček pod 500€. 

Večja razlika je tudi ali imajo potleh konstrukcijo ali ne.

Seveda kar se tiče estetike in morda tudi sestavljanja so lesene bistveno lepše, ampak če rabiš sam poceni plac se da tudi s plehom preživet.

Ti bi non stop jebal, a da ti ne udje. Ce prostor ni ovira, so se 6m pisarniski kontejnerji dobili za jurja. In ce bi se kamjon placal 200€, mas TOP garazo! Z okni, vrati, elektro instalacijo... Neprimerljivo s pocen  plehnato konzervo. Hocs res res pocen zadevo? Kup šotor. Tak, za u kamp. Za 200 maš na obelinku že velicga. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
jskrablin    6625
jskrablin

Sem bolj iz radovednosti malo pogooglal. In recimo Hosekra na bolhi prodaja kontejner garaže, cena z dostavo in montažo za 1500 - 2000€. Ni lih zelo drago za all inclusive.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   1 član

• BlackDoc

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!