Skoči na vsebino
fandor

Montažna garaža

Priporočene objave

sesir    5902
sesir
pred 39 minutami, Zivnorc pravi:

… + police … + karma... + dodatne police … + dodatna karma....   + dodatne police … + dodatna karma....   + dodatne police … + dodatna karma....   

= kmalu še ena garaža…   :P 

Ja nekak tak blo...vendar za vse vecje stroske kriv sam...stala je za denar ku jz hotu...pol pa...

Delala se mala garazica za moped ali dva in vrtni traktor...pa da zunaj spredaj miza in klop...

Pa pol zelja,da z impregniranim lesom  obita,leseni zlebi,šidl pokrita streha,plata,ploscice le kjer klop....malo okno,garazna vrata,pol znotraj pozelel lepo obito z lesom,pol klop in miza za zunaj,dve neonki za not,luč za zunaj,elektro omarca...6 vtikacev za elektriko....podzemni elektro kabel do ute...ni poceni...na koncu,ce obstaja konec...

Popravljeno . Popravil sesir

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
J.a.m.e.s    3804
J.a.m.e.s

Sem bil danes pri tastu in postal prov vesel. :panic:Pred leti je imel psa in mu je ostal pasji box dolžine 2,80m in širine 2,5m, stoji na betonski plošči, ima konkretno jekleno konstrukcijo in seveda streho. Ne vem kak se nisem hepan prej malo bolje zavzel. :headbang:Tak, da je padla odločitev, da bom ta box uporabil za konstrukcijo, ga oblekel v les in notranjost lepo izoliral. Pa bo za dosti manj denarja zgledalo še boljše. :010

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
jskrablin    6625
jskrablin
Ob 14. 2. 2019 ob 10:55, ciciban pravi:

Papirje za te garažice se  splača porihtat. Cena ni pretirana. Do 50 kvadratov so to enostavni objekti, Skica objekta na občino in par 10 orlov. Boljše zrihtat po reglcih in imaš mir.

Pri nas moremo še star gospodarski objekt zrušit prvo. Smo kr projektanta najeli za vse skup. Cena... kar nekaj več kot par 10 orlov in to prej, ko se začneš ubadati s težko mehanizacijo. Sam se ne grem s tem ukvarjati, ker detajli. Kot recimo drog za elektriko na objektu, ki ga bo treba prestavljati. Naj se kdo drug z Elektro Lj heca. Tako da nekaj delat po svoje itak ni opcija. Sredi strnjenega naselja na obrobju Lj pa itak sploh ne. Se ziher kak inšpektor za kaj vozi mimo v službo...

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
sesir    5902
sesir
pred 9 minutami, ciciban pravi:

Nisem čisto razumel o kakšnem poslopju je govora. Če je večje kot 50 (nedolgo nazaj je bilo celo samo 30), rabiš pravo gradbeno dovoljenje (beri veliko dražje).

Res je...za 50 sem zvedel tu...

Mi imamo vse postimano...in ker sem dobil viska drv sem jih zlozu med hiso in uto ob gnojno jamo....in dobimo iz obcine,da se moramo tja saj se na slikah z visine vidi nov objekt...haha...tako,da ja...gres na obcino in za te manjse zadeve res simpl...

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
jskrablin    6625
jskrablin

Nadomestna gradnja bo 50 kvadratov in nadstrešek. Za to se res ne potrebuje več gradbenega dovoljenje in ne soglasij sosedov v kolikor si 1.5 m od meje zemljišča z objektom. Pri nas je pač rušitev še v kompletu... in kot sem napisal, smo v strnjenem naselju, tako da težko kaj na 'neopazno' narediš.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
ciciban    1918
ciciban

Od lani je nova gradbena zakonodaja, pa jo bojo kmalu spet verjetno kaj spreminjal.  Tole je trenutno aktualno za te tamale pizdarije. Kako je z rušitvijo nimam pojma. Včasih si rabil neke papirje tudi za to. Pa vsaka občina ima mislim da v OPNju zapisane še neke svoje zahteve (nakloni streh, odmiki, izgled, materiali). Pri nas recimo ne moreš imet vijoličaste fasade in polkrožnih oken. ne moreš recimo imet pet lop na parceli...

http://www.upravneenote.gov.si/fileadmin/pageuploads/ue-krsko/objave_2018/Microsoft_Word_-_zlozenka___nezahteven_objekt_GZ_julij_2018.pdf

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
DAMI34    81246
DAMI34
pred 6 minutami, Zivnorc pravi:

..ekola...temu se reče popolnoma izkoriščena garaža...     :lol1:

20190215_180126.thumb.jpg.da2d0a410347c7987a92ed07e80c54c4.jpg

zakaj si pa tablico posprejal? A da te radar ne prepozna? :P

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
thumper    10209
thumper
pred 17 minutami, Zivnorc pravi:

tukej jaz spravi, še en motor pa dva mopeda , opremo za mamutovanje in 3 feltne , 4 gume , 2 lojtri in 3 10l kante..

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
smasher    1355
smasher

@Zivnorc, Tako kot je rekel @thumper, dodatno ob steno (kjer so ene smučke naslonjene) po celi dolžini stalaže (regali za riste bolj pravopisne). Jaz ne bom nobenih slik lepu, ki sm v manj kot letu dni že naredu tako štalo da se igram tetris nonstop (lahko bi kej stran vrgu ampak ne zmorem) 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Zivnorc    18098
Zivnorc
pred 11 minutami, ciciban pravi:

Ne vidim problema... Če rabiš dodaten plac, mi dej Pitssa za pelat.

Btw Kolk kubikov maš gor obešenih?

62ccm

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Zivnorc    18098
Zivnorc

jes...sami problemi  ...hahahha.

model pa je res lep. ga je škoda za v garažo...

...v dnevni mi pa žena ne pusti, da bi ga pod strop obesil...hahaha

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Darko3g    1899
Darko3g
Ob 15. 2. 2019 ob 18:04, Zivnorc pravi:

Za smuči sem jaz na steno obesil nosilce za police (dve vertikalni letvi in 15 cm nosilce, ki jih poljubno prestavljam po višini) pa imam gor enih 6 parov smuči in palic pa še strešne nosilce.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Zivnorc    18098
Zivnorc
pred 10 urami, Darko3g pravi:

Za smuči sem jaz na steno obesil nosilce za police (dve vertikalni letvi in 15 cm nosilce, ki jih poljubno prestavljam po višini) pa imam gor enih 6 parov smuči in palic pa še strešne nosilce.

..nč bat

...tudi jaz imam za smuči nosilce.....tele smučke so tam odkar sem si zjebal koleno in kolk...   :dry:

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   1 član

• Bogdan Jurič

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!