Skoči na vsebino

I hate winter!!!


Priporočene objave

za mopedke res ni problem zima, ga lepo oblečeš, daš gor še šipo in se celo zimo lahko furaš po opravkih, da bi pa na ss zmrzovala sm pa rajš v toplem avtu. za po burji je pa res tečno ker je vse skupaj kot eno jadro pa malo plešeš po cesti sm pa tja, ampak se pa da (dokler res ni prehudo)

tako pa zgleda miško winter edition s prav tako zimsko opravljenim zip-om

 

 

..... hahahahahaha, podobne oblekce prodajajo za doge ....   :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to se je tudi meni zdelo vedno najbolj pasji oblekci podobno, je pa ta termoscud res fullll posrečena zadeva. Varuje pred mrazom, vetrom in dežjem. Ob prvi ohladitvi in dežju ga dam gor in pospravim ko je konec mraza in dežja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neeee...zima je leeepa je leep sneeeegeeec pa pticke lahk gledamo u krmilnicah..iiiiiiii....pa vse je tako lepo beeeellooo.

as ti kej močnega skadil? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno prihaja pomlad, se že vidijo žirafe v travi....

 

post-18923-0-32096800-1361551276_thumb.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno prihaja pomlad, se že vidijo kwake v travi....

 

attachicon.gif420287_609636489063301_896349220_n.jpg

Ja . . .  normalno da kumi čakaš pomlad, k kwakija voziš!  :P   .)

Če bi vozu Yamaho . . . . . .pol neb mel problemov, k yamaha je za vse letne čase! !  :010

 

:P  :P  :P

 

A ni že čas da si zopet omisliš taprau motor . . . . . da bi ti bila tut zima v veselje!???  :P   :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piz..... :whistle:  sm se najebu od 2 zjutri do zdej.......faaak in ta zima res :SS in služba,rajš bi kradu ko Zoki,ukradeš 3milijone,plačaš 3k€ in pali dalje :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piz..... :whistle:  sm se najebu od 2 zjutri do zdej.......faaak in ta zima res :SS in služba,rajš bi kradu ko Zoki,ukradeš 3milijone,plačaš 3k€ in pali dalje :glare:

Kmet ne more bit zoki.Zoki je lahko samo čoban :kva2::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piz..... :whistle:  sm se najebu od 2 zjutri do zdej.......faaak in ta zima res :SS in služba,rajš bi kradu ko Zoki,ukradeš 3milijone,plačaš 3k€ in pali dalje :glare:

Mava isto razmišljanje . . . . . .  :OK:

Jst tut mam kouhn kufr tega snega . . . . .  :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mava isto razmišljanje . . . . . .  :OK:

Jst tut mam kouhn kufr tega snega . . . . .  :BUA:

Ne ga srat, dva posta nazaj si ga pa hvalu...odloč se, a je fajn kidat pa yamaho vozit pozimi, al je fajn yamaho pr 20C vozit? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja . . .  normalno da kumi čakaš pomlad, k kwakija voziš!  :P   .)

Če bi vozu Yamaho . . . . . .pol neb mel problemov, k yamaha je za vse letne čase! !  :010

 

:P  :P  :P

 

A ni že čas da si zopet omisliš taprau motor . . . . . da bi ti bila tut zima v veselje!???  :P   :kva2:

Take zime majo sam onkraj polarnega kroga...probi ti moped po ŽMOKALCI vozit...niti cveki ti ne pomagajo..

 

p.s. po takem pa s cveki bi pa tut kwaka najbrž šla dobro :Hm??

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga srat, dva posta nazaj si ga pa hvalu...odloč se, a je fajn kidat pa yamaho vozit pozimi, al je fajn yamaho pr 20C vozit? :P

Kidat sneg . . . . . .NE!!!!!  :BUA:

Po snegu in ledu vozit se . . . . . .JAAAAAA!  :OK:

Pr 20c plusa tut . . . . . JAAAAAA!!!!!  :OK:   Pa tut če je dež, al pa blato . . . . JAAAAAA!!!!!  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take zime majo sam onkraj polarnega kroga...probi ti moped po ŽMOKALCI vozit...niti cveki ti ne pomagajo..

 

p.s. po takem pa s cveki bi pa tut kwaka najbrž šla dobro :Hm??

Starina . . . . . pa kaj še ne veš . . . . . da kwake pozimi spijo!!!!! :kva2:

Mislim da kwaka neb prenesla takih copatkov!!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kidat sneg . . . . . .NE!!!!!  :BUA:

Po snegu in ledu vozit se . . . . . .JAAAAAA!  :OK:

Pr 20c plusa tut . . . . . JAAAAAA!!!!!  :OK:   Pa tut če je dež, al pa blato . . . . JAAAAAA!!!!!  :OK:

Vaš odgovor je pravilen. Pošljite nam svoje podatke in poslali vam bomo lepo vreme :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakva ne fuknete tiste žice v zemlo pa bi biv saj pozim gmah?

Ja takih ,ko si ti je na tisoče,zakva neb to,zakva neb tisto,pol pa ko se pride do njegovga vrtička in bi ga trebalo prekopat da bi po tvoje fuknili to žico v zemljo se pa začne..........ne,ne ,ne čez moje pa ne boste kopal -_- in se zgodba takih zakva ne bi lepo konča!!!

No zdej grem pa spet v akcijo,je Ivančna brez..........Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz  imam  parcelo  7000 m2 gor sem imel 3 el. štange in 4tel.ske Sem jih komej pregovoru,da so dal kable u zemlo in zdaj imamo mir.Seveda so pa modeli ,ki so aprior proti.Odklopit dokler ne da dovoljenja pol bo pa mogoče mir.

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera bruka. Grem ob 6.30 dons na pumpo po čike. Se peljem po cesti ki ni splužena .Po celem snegu. Noro. Pol pa srečam plug . Model je falil cesto in ga je potegnl v graben. Jst pa k direktor po celmu snegu mem njega. Sej sem pol ustavu pa mu hotu pomagat, sam se je model s tovornjakom čist zakopu. Pa pizdu na mularijo , da vse količke populjo pa ne ve kje je cesta. Kako sem pa jst vedu z avtom kje pelat? So se vidle mal ene kolesnice ane? Sam so pa ceste zdele v kurcu. Sem 2 pluga sreču proti Dolskem, oba dvignjene pluge .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!