Skoči na vsebino

Spider Max GT 500 ali Burgman AN 650


Autsajdr

Priporočene objave

Pozdravljeni,

 

Zanima me vaše mnenje o teh dveh motorjih, saj se odločam za nakup enega od njih. Sam sem imel Yamaho Majesty 400 in sem bil izredno zadovoljen z njo, vendar pa bi tokrat nekaj malenkost močnejšega, saj se mi zdi, da je Yamahi pri vožnji z mojo ženo vseeno malo manjkalo moči ( nisva ravno težkokategornika, pa vendar :-)).

Kupujem rabljen maxi skuter.

 

Pri Malagutiju me edino moti, ker ne vem kako se počuti zadaj sopotnik, glede na to, da ima dokaj 'navpičnen' zadnji sedež (zahtevna žena pač).

 

Vaša mnenja bodo več kot dobrodošla.

 

Aha pa še to....pozna mogoče kdo tale skuter http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6967643 ?

 

Hvala še enkrat in lep pozdrav,

 

Luka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

Zanima me vaše mnenje o teh dveh motorjih, saj se odločam za nakup enega od njih. Sam sem imel Yamaho Majesty 400 in sem bil izredno zadovoljen z njo, vendar pa bi tokrat nekaj malenkost močnejšega, saj se mi zdi, da je Yamahi pri vožnji z mojo ženo vseeno malo manjkalo moči ( nisva ravno težkokategornika, pa vendar :-)).

Kupujem rabljen maxi skuter.

 

Pri Malagutiju me edino moti, ker ne vem kako se počuti zadaj sopotnik, glede na to, da ima dokaj 'navpičnen' zadnji sedež (zahtevna žena pač).

 

Vaša mnenja bodo več kot dobrodošla.

 

Aha pa še to....pozna mogoče kdo tale skuter http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6967643 ?

 

Hvala še enkrat in lep pozdrav,

 

Luka

Če želiš nekaj močnejšega pol kupi Burgmana 650, kajti Spider max ni veliko močnejši od Mayestija.

Poskusi voziti oba motorja in se sam odloči pol ne boš v dvomih, zmaga je zagotovljena za Burgmana.

lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno Burgman, že sam motor je dvovaljnik z odličnim menjalnikom in vožnja z njim je en sam užitek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa naprimer vzdrževanje oz. stroški povezani z njim?? Moram biti na kaj še posebej pozoren pri nakupu Burgmana, glede na to da kupujem rabljenega in nekje do cca. 30.000km??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kilometrov se ne bati       raje glej, da je znana zgodovina motorja in s tem se tudi vidi oziroma da preverit kako je bil motor vzdrževan  :D

 O vzdrževanju in stroških bo pa x raider več povedal :whistle:

Moje mnenje naj bo Burgman :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To moraš vedet da Malaguti 500 ni kaj močnejši od Yamahe 400 ker ga ovira teža ter niso mu zadeli prenosa, kupi Burgman 650,Honda SW 400-600,Gilera GP800 ali Yamaha T-MAX500 ti so le dvovalni in ne bo ti žal, vzdrževanje je pa seveda odvisno kje , kdo in kako ti ga vzdržuje.  Ta motor pa ko si objavil v linku je nepoznan, videl sem ga le vizualni bil je pa pred kratkim uvožen iz Italije ima pa ga DE-MOBILE iz CE.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Torej kot vse kaže je Burgman zmagovalec, tudi sam se nagibam k njemu.

Mogoče samo še to vprašanje, kako je z ABS-om pri Burgmanih? Ali je to samo v opremi Executive? Opažam, da ga nekateri nimajo tam okoli letnika 2004?

Popravljeno . Popravil Autsajdr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kaj pa naprimer vzdrževanje oz. stroški povezani z njim?? Moram biti na kaj še posebej pozoren pri nakupu Burgmana, glede na to da kupujem rabljenega in nekje do cca. 30.000km??

jaz prodajam crnega burgmana,33,000km,drugi lastnik, dobro ohranjen,letnik 05"...3,600€

040526338

Popravljeno . Popravil xmen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!