Skoči na vsebino

Koliko tlaka mora biti v pnevmatikah Dunlop Roadsmart?


Samo Brodnik

Priporočene objave

Živjo!

 

A mi lahko kdo priskrbi uradne podatke na koliko tlaka se morajo polniti dunlop roadsmart pnevmatike, ker se menda vsake pnevamatike polnijo z drugačnim tlakom? Sem prebrskal že hudiča in pol, pa mi jih vsi samo ponujajo, o tlaku pa ne duha ne sluha. Prav tako ne najdem njihovega vodnika.

 

Hvala in lp,

 

Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema bo itak zaklenjena v kratkem; maš temo o gumah, nauš verjel; clo o danlopkah; sicer pa za na cesto mirno napumpaj tolk k napiše proizvajalec ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema bo itak zaklenjena v kratkem; maš temo o gumah, nauš verjel; clo o danlopkah; sicer pa za na cesto mirno napumpaj tolk k napiše proizvajalec ;)

Hvala, ampak napisačl si točno to česar nočem! Vsak reče mal pobrskaj pa boš našel, nihče pa ne da koristne informacije, vsak samo neki pametuje! Jst vem, da moram gume pumpat na toliko kot je proizvajalec predvidel, a je prvo polnjenje izvedel vulkanizer, zdaj ko je nova sezona in moram sam poskrbet za to, pa ne najdem podatka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dost zaskrbljujoče da ne veš na kolk morjo bit napumpane za tvoj motor ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da se ne boš pretirano namatral, če si sam 2,35, zadaj 2,5, če pa si bolj naložen oz. je motor težji pa spredaj 2,5 in zadaj 2,9, drugače pa  mislim da to celo na dunlopovi strani piše. pa dubi si nekje kak owners manual za svoj moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje na motorju imaš tablico kjer ti piše koliko tlaka moraš imeti v gumah. Izbira proizvajalca oz. model gume nima na to vpliva!

Važne so dimenzije gume in pa kaj ti piše na motorju oz. v servisni knjigi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje med prazno in preden fracne. vecinoma pise tudi na zadnji nihajki na tvojem motorciklu.

 

ali so danlopke tako very spesl gume, da je za vsak model s tocno dolocenim voznikom (meter in 3/4 cevapa, v leviskah in s pancerji, s tekstilno jakno probiker, brez rokavic) in tocno doloceno obremenitvijo (127,3987104 kg) zracunana vrednost pumpanja gum? da ne zacnem se o vlagi, temperaturi zraka in podlage, ambientnem zracnem tlaku, strukturi in gladkosti podlage itd. itn. sem dovollj zakompliciral ali nadaljujem? :ninja: :grrr

 

ce se pa drajsas po pisti vprasaj veterane ali odgovornega tam. ali sprobaj. vcasih smo tudi tako prisli do rezultatov. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!