Skoči na vsebino

Raceland


Robertjur

Priporočene objave

No edn od posnetkov od prešne nedelje... Gume contiattack SM so samo za na cesto :) Prva nasvalkana in pobrana do amena, popolnoma pregreta. Zadnja nasvalkana in pregreta. Drugič obvezno gume za na progo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto prevelika gužva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

A je že kaka nova tema (Racelan 2014) ? S kolegi bi letos začeli furat pa bi rad mal sledil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ampak bo res treba počasi začet. Je kaj kandidatov za nedeljo?

 

Lp,

Rok

 

Jest sem za!! Če je steza frej ... pa vreme ....?? A upa še kdo??  :OK:  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabo kaže; sem ravno z domenom govoru in pravi, da ima ta vikend vse polno in da ni šans. čez teden je pa težko; nekateri imamo tudi službe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno imamo vsi, ki vozimo motorje službe, ker drugače ne bi šlo :).

Mah, bomo hodl pa na Novi Marof pa je, če je že vikend nemogoče dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vikend zopet more or less poln. Za kakšnega občasnega pilota je možnost po 14h, ko imajo rentakart pa je vmes kakšna pavza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba počakat na počitnice, ker takrat menda avtošole ne bodo več vozile poligona, ker ni izpitov. Drugače pa je bolj kot ne za nas ta pista nedosegljiva (vikendi polni, med tednom smo v službi). Mi bomo hodili v Vrtojbo pa Novi Marof.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je dalo ok vozit tudi med renta kartom. naredil cca 5 x 7 krogov, pa bi lahko še, ampak mi emšo ni pustil...

 

 

pa še za foro:

 

 

Lp,

Rok

Popravljeno . Popravil rockson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je dalo ok vozit tudi med renta kartom. naredil cca 5 x 7 krogov, pa bi lahko še, ampak mi emšo ni pustil...

 

 

pa še za foro:

 

 

Lp,

Rok

 

Hočeš rečt da s mel srečo da se nisi zmatral? In ... kako Huskyca pele? Je bolj kot Vor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sem se zmatral...too old for this sh.t.

 

huska precej boljš ko vor, bolj vodljiva (čeprav je težja za 20kg), manj brutalna (lažja kontrola gasa iz ovinka), da ne omenim da trese za 80% manj in da vžge na gumb :smoke:

z vorom sem sicer vozil malenkost hitreje, ampak za glede na to da sem naredil s husko samo par 100km pa se še nisva 100% ujela, je tole super.

 

da ne omenim da res nimam nobene kondicije to leto. too old ... aja sem že povedal :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi ostranil tačke? Škoda da jo puščaš na progi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi ostranil tačke? Škoda da jo puščaš na progi :P

 

heh...men se zdi, da ja kamera podrgnila po tleh. je bila podrsana tam ko včasih še ni bila, pa sem jo potem rajši prestavil na masko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes je bilo odlično na stezi z izjemo motenj organizatorja kvazi kart (kosilnic) dirk ... Dokazni material se ureja he he!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!