Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Dr.SPEED
      Najprej, se moram zahvaliti RCL Track za hitro ukrepanje, in strokovno pomoč😉kajti,prejšnjo sledilno sem vtopil😬 Danes, me je v Limi že čakala nova😁vse naloženo, samo par žic😄sem skupaj zvezal, in sem že sledljiv👍 HVALA Sandi👋👋👋  
    • Guest ZeroH
      Hvala za odgovore, zdelo se mi je da u sloveniji ni homologirana vendar nism biw prepričan
    • truckdriver
      Saj verjetno veš, da vsak gospodar svojega konja hvali. Ker pač Kawasaki zadovoljuje moje potrebe je jasno, da ga bom hvalil, kot vsak drug tisto znamko, ki zadovolji njegove potrebe, kar ni nič nenavadnega. Vsakemu svoje in vsi smo srečni.😃  Prerekanje o tem kateri motor je boljši od drugega vodi v začaran krog, ki se ne bo nikoli končal. 
    • Kugelschreiber
      Pa sej smo v temi o motorju? Valda so v temi najbol aktivni lastniki in simpatizerji tega stroja? Objektivnost? Ko jo jebe. Me pa zanima, ker motor je bil, zadnjih 20 let,  wau pr razvoju? Edini k je zadnjih 20 let stvari premaknu v konceptu, je bmw s1000rr. Do takrat, je vse ostalo variacija na temo iz 1995. Od takrat, pac variacija na temo s1000rr. Elektronika, IMU, hodxvrtina.....
    • ukica
      In to za motor ki ni noben tehnoloski visek, oziroma nekaj wau pri razvoju..  Zdej pa pluvite cez europejce.. 
  • Similar Content

• vicko
      By vicko
      Več o našem društvu na spodnji povezavi.

http://www.amd.rat-racing.si/
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!