Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Vin
      Ja, vsaj lahko samo zase oceni. Jaz bi ga raje zdaj prebolel kot pa čez pol leta, ker zdaj vem, kakšno je moje zdravstveno stanje, ne znam pa povedati, kakšno bo v prihodnosti.
    • dr.looney
      No moj imunski sistem trenutno ni v najbolšem stanju, tako da si ne zelim stakniti tega virusa. Lahko pa ga celo prebolevam, pa ne vem.  Ce bi ze morala zboleti, raje zbolim čimkasneje, ker bodo vedeli že več. 
    • dr.looney
      Proteinski šejkov ni u mojmu hladilniku 🙃. Drugace pa je moje skromno laicno mnenje o tem virusu , tako. Če bi skakal od vsepovsod , bi bili vsi ti ukrepi zaman. Tudi ne verjamem , da so ga umetno ustvarili, ker potem bi že v štartu pocepali kot muhe. Ne vem.  Bomo videli, kaj bo prinesla prihodnost. 
    • Vin
      Morda je boljše, če zdaj preboliš ta virus, kot pa čez pol leta. Zdaj veš, v kakšnem stanju je tvoje telo in imunski sistem in lahko oceniš tveganje, prihodnost pa je negotova. Ne vem, samo razmišljam. Ne me zdaj napast kot stekli psi.
    • Tex
      Ql, je nekoliko lažje vseskup. No, če bi vsemskup blo bolj jasno od kam in kako ter zakaj skače, bi nam blo lažje. Zaenkrat pa lahko skače tudi z banane na jagodo v tvojem hladilniku in se vmes prime na tvoj mohito ali pa proteinski shake. Tu se pa strinjam, boljše pretiravat kot pa z rezervo oziroma malomarnostjo vzet vseskup ..
  • Similar Content

• vicko
      By vicko
      Več o našem društvu na spodnji povezavi.

http://www.amd.rat-racing.si/
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!