Skoči na vsebino

Stabilizator krmila


seboss85

Priporočene objave

Več ali manj samo kitajska roba ali pa GPR ki je 500€+ :D

 

Mogoče samo meni ta dva modela pokaže na ebay-u. Ne vem. :)

 

Ne vem pod kakšnim nazivom iščeš, men jih pod  iskalnim pojmom "steering damper" ali pod  "Lenkungsdämpfer" vrže ven 100 plus zadetkov. Dodaj zraven še Ohlins, pa bodo samo pravi zadetki :yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Za take ne. Saj jaz ga nisem našel. Kupil sem rabljenega in sem zelo zadovoljen. Malo poglej v kakšni akciji je cenejši iz Amerike kot če ga kupis v Evropi.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
17 hours ago, jany said:

Dobil sem stabilizator... Notri je malo zraka najbrž se ga da obnovit ? Kdo dela to v Sloveniji ? Čarman ?

 

dsc3924.jpg

Amortizer.si je mislim da pooblaščeni serviser za ohlins v slo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sem se že zmenil z Gašperjem (čarmanom) ima materjal na zalogi za obnovit, prijazen dečko :OK:

 

Sem kontaktiral Ohlins če paše tale stabilizator na nosilce za Tracerja pa mi odgovorijo da kontaktiram najbližjega zastopnika in mi dajo link zemljevida...

 

Najbližji zastopniki...  :bum:  sicer za andreanija sem imel dober kontakt je pa žal trenutno človek v hudih zdravstvenih težavah :sleep2:

Andreani Group International s.r.l

Andreani Group International s.r.l
Strada della Romagna, 361
Loc Colombarone
61100 PESARO (PU)


 

 

Specialized Italia

via Valcava, 3 
20155 Milano
Italy 



 

 

ohlins-distributors.jpg

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 1. 2016 at 20:46, jany pravi:

Dobil sem stabilizator... Notri je malo zraka najbrž se ga da obnovit ? Kdo dela to v Sloveniji ? Čarman ?

 

dsc3924.jpg

Priporočam Amortizer d.o.o.. BTW, to da tole ni tisti tapravi Ohlins ampak poceni serijska vgradnja,ki se obnaša precej drugače, verjetno veš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, svobodnaptica01 pravi:

Priporočam Amortizer d.o.o.. BTW, to da tole ni tisti tapravi Ohlins ampak poceni serijska vgradnja,ki se obnaša precej drugače, verjetno veš?

Ja vem da ni lih tista top verzija, kolikor gledam je precej mehek ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jany pravi:

Ja vem da ni lih tista top verzija, kolikor gledam je precej mehek ? 

Ja, to je tisto, kar dobiš kot serijsko vgradnjo in je hja, ceni primeren. Beri:  folk ga daje dol z motorjev, in kupijo potem aftermarket Ohlins stabilizator, ki je "the real deal". Sicer pa za ta tip motocikla in za na cesto bi moral biti tudi ta dovolj. Upam, da je bila vsaj cena primerna kvaliteti in da nisi plačal "zlata"

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, svobodnaptica01 pravi:

Ja, to je tisto, kar dobiš kot serijsko vgradnjo in je hja, ceni primeren. Beri:  folk ga daje dol z motorjev, in kupijo potem aftermarket Ohlins stabilizator, ki je "the real deal". Sicer pa za ta tip motocikla in za na cesto bi moral biti tudi ta dovolj. Upam, da je bila vsaj cena primerna kvaliteti in da nisi plačal "zlata"

Ja to sem opazil da menjavajo.

Dobil sem ga zastonj ker treba ga renovirat.

Če bo pasal na nosilce ga bom dal gor če ne bom naročil original komplet z nosilci.

Za cesto pa bi res bil dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nekaj časa sem iskal kakšen Ohlinsov ali Hyperprojev stabilizator, vendar rabljenega nisem našel. Včeraj pa sem potem naročil novega univerzalnega Ohlinsa z nosilci za moj motor. Upam, da bom zadovoljn in da mi bo služil kot se zagre. Čeprav ga morda niti ne bi rabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dobil še enega, tale je od WPja in je zadeva na videz celo boljše izdelana kot Ohlinsov, če bo šel na nosilec gre na motor...

 

dsc3933.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega imam jaz na mojem motorju, zelo zadovoljen z njim. Je pa nastavljanje dokaj nelinearno, kar pomeni, da prvih 5 klikov ni enako zadnjim 5 klikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem opazil da je nekako tako.

Kako se pa to reč nastavi a greš od mehkega na trše in vidiš ko ne gre več zavijat hitro ga mali zmehčaš ?

Kaj pa nosilec kateri uporabljaš ? Original jih ne najdem nič bom probal na ohlinsovega oziroma matrisovega ki bo dal kolega gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, bil je že zmontiran, ko sem motor kupil. Glede na to, da ima R1 serijsko stabilizator, predvidevam, da je na tistih nosilcih.

Lahko pa povprašam človeka, ki ga je montiral na moj motor, kje jih je nabavil, mogoče ti lahko dam kakšno informacijo.

Glede nastavitev je pa tako, na cesti sem ga dolgo časa imel kar čisto odprtega (na koncu pa nekje na 6. kliku se mi zdi), na dirkališču sem pa nekje na 12.-15. kliku (po spominu), Grobnik kak klik zraven (rough terrain setting B) ). Stabilizator ima pa več kot 20 klikov, če se prav spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

WP na Yamahi R1 2004, že dolgo dolgo časa. Opravlja svojo funkcijo, ni mi všeč, da se dušenje nasatvlja tako nelinearno. Prvih 6,7 stopenj nim anekega smisla, saj se sploh ne pozna, da je "zategnjen".

Sam ga uporabljam nekje 5 klikov od popolnoma zategnjenega, na starem Grobniku je bil še kak klik bolj zategnjen. Servisa na njem še nisem naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Kako locis serijski ohlins stabilizator od aftermarketa?

 

Se mi ponuja ena moznost za suzo, sam nimam lih zelje kupit serijskega, ce nebo nic boljsi od oem-a za gsxrja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 1. 2021 ob 23:20, ukica pravi:

Kako locis serijski ohlins stabilizator od aftermarketa?

 

Se mi ponuja ena moznost za suzo, sam nimam lih zelje kupit serijskega, ce nebo nic boljsi od oem-a za gsxrja..

verjetno po oznaki - številki modela .. seveda - če je na oem napisana ohlinsova ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!