Skoči na vsebino

Stran od servisa LUČKA Mirko Živec s.p. NATEGUNI PREVARANTSKI


Skuterko

Priporočene objave

opozorilo vsem motoristom ne vozite svojih motorjev na servis k Mirkotu Živcu servis LUČKA. Sam imam ze drugič zelo slabo izkusnjo. Pripeljes motor kot prvo ne da potrdila da imas svoj motor pri njih na servisu ampak cel pameten ti rece ne skrbi si u racunalniku, kot drugo cene nikoli ne pove koliko kaj košta ampak enostavno ko prideš po svoj motor ti prbije astronomsko ceno in seveda da dobiš cim prej svoj motor nazaj plačaš ko plačaš mu rečeš za račun za opravljeno delo ti pravi to je bilo brez računa . Da ne govorim o tem da ti motor popravlja pol cel mesec klicaris vsak drugi dan in vedno pravi ravno ga popravljam. Potem ko ti poči film je pa kar naenkrat popravljen. Prideš, plačaš se odpelješ in vidiš da ni nič narejeno mu motor isti dan pelješ nazaj pravi da ima gužvo in da mu ga pripelješ naslednji teden pa še zelo rad zgublja papirje od motorja kot je homologacija, servisna knjiga.... Ker imaš vsega že pun kur.. odpelješ motor drugemu mehaniku kateri ga zrihta v enem dnevu in ti pove da ni bilo s strani prvega serviserja v tem primeru servis LUČKA nic narejeno tako kot bi moralo biti ze ob prvem servisu. Motor hvala bogu po vec kot enem mesecu spet dela. Skratka vse lepo opozarjam ne vozite motorja Mirkotu servis LUČKA na Cilenškovi je še veliko drugih bolših in bolj poštenih serviserjev.

 

LP

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa mu spustiš klofuto in mu poveš ,da je tudi brez računa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp tipo je nategun prve klase. Mene je pred leti tud hotu nategnt za en cilinder za staro vespo. Je bilo že kar nekaj napisanega o njem tudi tukaj na forumu. 

Drugač ga bi pa lahko orng prtisnu zaradi tiste njegove: brez računa. 

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Leta 1997, sem doživel, to kar si ti zdj! Jz njemu sam še po dele hodm, pa še to ker mi je bližji kot ostali! Je pa vse res, kar si napisu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam skuter Peugeot Speed figther 2, ali mi javiš kateri servis potem izbral. Imam težave z vžigom in bilo bi ga potrebno nekoliko po servisirati

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

opozorilo vsem motoristom ne vozite svojih motorjev na servis k Mirkotu Živcu servis LUČKA. Sam imam ze drugič zelo slabo izkusnjo. Pripeljes motor kot prvo ne da potrdila da imas svoj motor pri njih na servisu ampak cel pameten ti rece ne skrbi si u racunalniku, kot drugo cene nikoli ne pove koliko kaj košta ampak enostavno ko prideš po svoj motor ti prbije astronomsko ceno in seveda da dobiš cim prej svoj motor nazaj plačaš ko plačaš mu rečeš za račun za opravljeno delo ti pravi to je bilo brez računa . Da ne govorim o tem da ti motor popravlja pol cel mesec klicaris vsak drugi dan in vedno pravi ravno ga popravljam. Potem ko ti poči film je pa kar naenkrat popravljen. Prideš, plačaš se odpelješ in vidiš da ni nič narejeno mu motor isti dan pelješ nazaj pravi da ima gužvo in da mu ga pripelješ naslednji teden pa še zelo rad zgublja papirje od motorja kot je homologacija, servisna knjiga.... Ker imaš vsega že pun kur.. odpelješ motor drugemu mehaniku kateri ga zrihta v enem dnevu in ti pove da ni bilo s strani prvega serviserja v tem primeru servis LUČKA nic narejeno tako kot bi moralo biti ze ob prvem servisu. Motor hvala bogu po vec kot enem mesecu spet dela. Skratka vse lepo opozarjam ne vozite motorja Mirkotu servis LUČKA na Cilenškovi je še veliko drugih bolših in bolj poštenih serviserjev.

 

LP

Se zelo strinjam imam ravno tako porazne izkušnje. Že dvakrat sem imel atlantica tam zaradi reglerja un sem plačal kot črn pa še vedno ne dela dobr. Me pa zanima kdo bi to zrihtal hitr pa ne  da me olup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Enako!!! Zelo slaba izkušnja z njim, čista aroganca z njegove strani, neprimerno (da ne rečem grdo) obnašanje, na vsako vprašanje mu je odveč odgovorit, zaračunal mi je liter olja, pri menjavi ga porabi samo približno 0,75l, res ni veliko ostanka, samo če ga že plačam 15€ po litru bi rad tudi tista 2,5dcl, ki bosta morda prav prišla pri dolivanju. Računa seveda ni izstavil. Grozno (in neverjetno) je, da je to v Ljubljani edini uradni Tomos servis in da sem ga bil tja primoran voziti, če sem želel da garancija velja. Za 100€ mi je praktično zamenjal samo olje, opravil naj bi tudi kontrolni pregled, vendar dvomim da je naredil kaj drugega kot menjavo olja. Taki serviserji mečejo slabo luč tudi na Tomos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!