Skoči na vsebino

Honda MSX 125


Žan96

Priporočene objave

motor mi počasi hodi v napoto v garaži.

pa sem kljub rečenemu pripravljen znižati ceno, na 2250 EUR.

 

poleg motorja so nove letne in 120km rabljene zimske gume, nosilec za kovček in kovček, ter lepa barracuda ogledala...

 

info: 041-395-352

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
Ob 9/30/2017 ob 9:51, tonkobalonko pravi:

Včeraj popoldne...ni lep?

 

IMG_20170929_131618.jpg

Vrhunsko! :)

Danes sem se odlocil da bom svojega custom Zoomerja prodal ali pac ne, ker mi ga je zal in ze besno iscem 125ko. Pri nas ni rabljenih vsaj na avto.net  ni, tako da DE zopet vabi. Kot sem nasel mint Zoomerja.

 

Potem pa ponovno predelava, da  tudi low & streched. Mi bodo kolegi iz USA pomagali, ker za njih risem razne designe. :)

Je kdo iz LJ, ki si lasti 125ko? Da bi jo videl live! :D

2EDF08D4-4278-4279-B0B6-261B38E9A66D.jpeg

Popravljeno . Popravil EuroZoomer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
pred 15 minutami, AlesD pravi:

Taka lepota, pa še nikjer govora o njej :cool:

 

 

 

20170803_155716 (1).jpg

je je, samo v pravo temo moraš pogledati

http://motosvet.com/tabla/forum/28-motocikli-125ccm/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Odkar sem jo prvič vidu v živo, mi ni dala miru. Končno je "osa" pri hišu, brni sicer bolj kot kak jezen črmlj

WP_20180425_19_10_50_Pro[1].jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo nekaj nas pa je. Jaz sem že šel v akcijo. TRS race bar in clip-ons, TRS stretch kit, HEL zavorne cevi, TRS sprocket cover, TRS tappet in cam covers, TRS lowering link pa še bi se našlo. Sedaj se moram samo rešiti tega obupnega denferja. Bi pa šel v low mount vrzijo tja nekam pod noge. Vsi ti hlodi tu zgoraj so opbupni ko gledam po spletu. Danes pa predelam sicer cool nosilec tablice z Aliexpressa. Predelam, ker je k* ogromen denfer vsemu v napoto.

msx0004img8229jpg.jpg

msx0006rbrze3515jpg.jpg

msx0005img8231jpg.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ponikipo pravi:

Hvala.

Vrhunska zadeva, samo tega Akrapota je toliko, da... Pa spet kibla. Sem na Ebay.de pred pol ure zmagal mint ohranjen Hurric Pro 2 za 130 € + papirji. Cela zmaga. Samo v mat črno ga še pihnem pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Evo, slab mesec je pri hiši, dnevno ga uporabljam kot commuter bike (služba, hitri skoki v radiju 15-20 km).

Akrapota sem homologiral b.p., izjemno lahkotna in okretna, poraba komaj nekaj nad 2l, najlepše se pelje med 70-80km/h, da se zapeljat na kavo tudi z gospo v dvoje, vzbuja nasmehe, sploh kolegov (resnih) motoristov, pol ko jim dam za en krog ..., z malim (5 let) fino trenirava gas/bremza (ni več samo on/off), celo gospa se je peljala suvereno en krog, prej nikoli ni vozila motorjev na prestave (jest pa za njo z XJR). Sva s kolegom zamenjala za en krog z njegovim SkyTeamom, pa je res velika razlika (v + MSX) glede vožnje, stabilnosti, Q izdelave (no, saj je razlika v ceni tudi ohoho, ...).

Minus: sedež je zelo, zelo trd, prostora za karkoli ni (razen za orodje pod sedežem).

Skratka zadovoljen, prava igrač(k)a, za celo familijo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!