Skoči na vsebino

Pot okoli sveta


Ivana

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Zelo zelo lepo ,vseskozi sem vaju spremljal in bil z vama preko slik :) 

Ena lepših tem če ne zame najlepša,seveda pa upam da tema ne zamre,da se opogumi še kdo ali pa da nama še vržeta kakšno kost v obliki komentarja in slikovnega gradiva:OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fulj noro de best, zlo vesel za vaju da sta doživela kar sta, vesel pa tud zase, da sem lahko kaj takega spremljal. Upam, da bo kdaj kje kak potopis oz. predavanje, ker bom zagotovo prišel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob ‎4‎.‎11‎.‎2015 at 11:01, Ivana pravi:

Po dveh letih in pol ter 115.000 prevoženih kilometrov sva se nekega jesenskega deževnega dne z večnega potovanja preko Italije vrnila v domače kraje.......

Ne vem, a sem jaz zamudil kakšno informacijo v smislu vajinih (morebitnih) predavanj o tem popotovanju? Na Facebooku pa nisem aktiven... 

Prosil bi, če bo kaj tozadevnega, da napovesta tudi v tej temi. Verjetno bi še koga izmed nas zanimalo. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Snecer said:

ne bi rad provociral, samo te slike so vse "iste" :)

se nista tu oglašala z nekim drugim nickom/

Opažam, da si tudi ti še vedno isti :D 

Jaz pač vsega ne znam in tudi fotografiranje očitno ni nekaj, kar mi leži. Ne mi zamerit, ker si kljub svojemu neznanju upam objavit kakšno svojo fotko.
Saj tudi tebi recimo ne leži prehitevanje traktorja na cesti (vsaj tak se govori), pa vseeno voziš motor :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Ivana pravi:

Enkrat bo... ne vem pa kdaj, saj dve leti in pol življenja ni ravno enostavno strniti v uro ali dve :)
 

DSC_0829_zps5pna2zur.jpg
 

Potopis smo spremljali tule, predavanje bo pa zagotovo paša za naša ušesa... Ne pozabi pravočasno sporočit. Se vidimo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55 minutes ago, Snecer said:

kila peska, je pač kila peska

gre za ambient, okolico

drugače pa imam raje spontane fotke, kjer ni znanja, just click, tisto je vsaj približek realnosti za razliko od fotke v snežno belem kombinezonu poleg tjulnov z makeupom...

ps: govori se tudi, da so ženske samo za štedilnik

So ti všeč tjulni ali jaz, da se spominjaš vseh detajlov s tiste slike? :ras:

p.s. To so samo govorice. Že to, da so vsi najboljši kuharji ravno moški, dokazuje, da ženske pač niso za v kuhinjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepe slike. Še bolj zanimivo potovanje (spremljal občasno pa bral na uradni strani) in pa da sta uspela to izvesti z vsemi morebitnimi zapleti pa kapo dol. Nista prva ne zadnja a vseeno mora biti nepopisno. Tudi 2 leti in pol je orenk čas. Meni ne bo uspelo, ko pa bi eventualno našel čas bom pa preslab za kaj takega al pa bo svet tak da se bomo z motorji vozili po ograjenem lastnem dvorišču... če seveda vzgojim dovolj jajc da se tega sploh upam lotit. Zgleda pomoje relativno lahko dokler ne daš ključ in rečeš adijo, se vidimo čez 2 leti... Pomoje če bi prišel kdaj tako daleč bi na prvi bencinski silišal tistega malega krilatega butlja ki ti potiho govori v glavi: Kaj delaš? Obrni se in pojdi domov, bodi resen... kasneje pa še ta drugega: Ne ga poslušat ti sam pejdi...

Komu verjet? :D

Čestitke, če pa bo kak potopis rezerviram 2 sedeža (žena je zelo za, jaz pa tudi).

 

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!