Skoči na vsebino

Priporočene objave

lp

 

zanima me ce ima gdo od vas izkusnje z omenjenima modeloma ( kawasaki z750 in pa yamaha fz8 naked)

 

predvsem me zanima katerega bi bol priporocali (argumenti ne zato ker je A lepsi kod B )

 

prednosti enega pred drugim. sam nisem velik poznavalec zato bi mi pomagala vsaka informacija, kateri je bil "vozen" bol kvaliteten itd...

 

se zahvaljujem v naprej

 

post-42353-0-30748500-1369874340_thumb.jpg ali post-42353-0-43205300-1369874367_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba sta v redu,pogledaš specifikacijo motorja......se pravi ta ima toliko hp drugi toliko...itd...primerjaš in se odločiš kaj ti je pomembnejše,motorja pa sta povsem primerljiva razen par odtenkov sive :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

 

zanima me ce ima gdo od vas izkusnje z omenjenima modeloma ( kawasaki z750 in pa yamaha fz8 naked)

 

predvsem me zanima katerega bi bol priporocali (argumenti ne zato ker je A lepsi kod B )

 

prednosti enega pred drugim. sam nisem velik poznavalec zato bi mi pomagala vsaka informacija, kateri je bil "vozen" bol kvaliteten itd...

 

se zahvaljujem v naprej

 

attachicon.gif1.jpg ali attachicon.gifyamaha fz8.jpg

 

Namesto z750 je z800.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fz8 sem lani testno vozil in je zelo uglajen moped vendar je mašina tako zaspana da nisem mogel verjet!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Z750 in FZ8 primerjam, bi vzel FZ8.

V istem cenovnem rangu je pa tudi Z800, ki je po mojem najboljši, tako kot ti je napisal že Snecer.

nekaj argumentov: Z750 je najstarejši razvoj motorja in so pravkar izdali Z800, ki ga bo zamenjal.

FZ8 je bil pred leti pri meni v igri za nakup, pa se nisem odločil, ker nima popolnoma nastavljivih vilic in zadnje nihajke in ker za ta denar lahko kupim skoraj novo FZ1. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tem k je tudi ta nov z800 povejo o vsakem motorju posebi kako se jim zdi. pr ta starem pa je res kr neki, povejo samo kdo je prvi pa zadnji in to je to.

 

sicer pa tej testi so vedno en tolko subjektivni, enemu se zdi boljše to drugemu drugo. če imaš možnost pelji oba pa boš videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler niste tule povedli sploh nisem vedel za z800 in zdej ko sem malo pogledal se glede tega motorja sploh ni dileme kako se odlocit ce bodo le finance dopuscale :D se zahvaljujem vsem za odziv in uporabne informacije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, ker deluješ kar malo neinformiran okoli novih mašim, še nasvet: pri Z 800 imaš skupaj štiri opcije: polno moč agregata (z a brez ABS) in malo "priprto" verzijo (prav tako z ali brez ABS); od tega pa je seveda odvisna tudi cena. Dober nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!