Skoči na vsebino

Kawasaki ZRX 1200 + 1100


Gugo

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Ima morda kdo odveč nosilce zadnjih tačk s tačkami? Kupim...

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo da se odlusci material, ampak da je to barvano pa prvic slislm, kaj sele da bi vidu..Ubistvu nevem kaj je tocno hotel bc pokazat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksen je to cuden disk??
original disk s 4˙5Mm...

Meni se zdi normalno, da se odlušči barva na obodu diska.
ja fino, nekaterim se zdi normalnen tudi samomor in pobijanje v imenu vere. 

Ubistvu nevem kaj je tocno hotel bc pokazat...
kawasakijevo sranje.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original disk s 4˙5Mm...

ja fino, nekaterim se zdi normalnen tudi samomor in pobijanje v imenu vere. 

kawasakijevo sranje.

Ah...BC...a misls, da pr drugih ne kawasaki pomedih se pa to ne dogaja?

men se je odlusl po kakem mescu k sm ga meu, drgac sepa, ce ne prej, ko menjas ploscice...zadanes z celjustjo v rob..pa gre barva dol...nc tazga....

Gug

P.S.

A mislis, da zarad tega kej slabs dela? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mel že par mopedov pa se to še ni zgodilo. pa to sploh ni važno.

ta motor se je dolgo prodajal, lahko bi nameščali druge diske, če je to taka pogosta napaka.

in ne, nič slabše ne dela (če bi slabše delal kot zdaj se ploh ne bi peljal :lol1: ) ampak tudi nič slabše ne bi delal, če bi se luščil tank, če bi plastike popokale, če bi se sedež raztrgal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mel že par mopedov pa se to še ni zgodilo. pa to sploh ni važno.

ta motor se je dolgo prodajal, lahko bi nameščali druge diske, če je to taka pogosta napaka.

in ne, nič slabše ne dela (če bi slabše delal kot zdaj se ploh ne bi peljal :lol1: ) ampak tudi nič slabše ne bi delal, če bi se luščil tank, če bi plastike popokale, če bi se sedež raztrgal...

Verjetno tistih par mopedov sploh ni imelo tega roba barvanega...Sploh pa who gives a shit, če imaš že cel motor v stilu matt črn rat bike, ki naj ne bi bil pozerski, je pa tut vseen klinc če maš odluščene diske, kenede?

Verjetno pa je to tudi posledica brihtnega žlajfanja...barva pač ne zdrži temperature, popoka in se odlušči...normalno

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno tistih par mopedov sploh ni imelo tega roba barvanega...
čist možno, ampak zato se tudi ni nič odluščilo in kot pravim, to sploh nima veze.

Sploh pa who gives a shit, če imaš že cel motor v stilu matt črn rat bike, ki naj ne bi bil pozerski, je pa tut vseen klinc če maš odluščene diske, kenede?
jaz dam drek.

sicer pa nimam motorja v stilu in tudi podgane mi niso preveč všeč.

in seveda ni vseeno, če se disk na pol odlušči, kot tudi ne, če bi se luščil tank, če bi plastike popokale, če bi se sedež raztrgal...

Verjetno pa je to tudi posledica brihtnega žlajfanja...barva pač ne zdrži temperature, popoka in se odlušči...normalno
seveda.

čisto normalno.

samo vedu nisem do sedaj. jah težko je to, če nimaš takšnih brihtnih prijateljev, ki bi ti povedal, da zadnje premze ne smeš uporabljat, sploh če ma pobarvan rob...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo vedu nisem do sedaj. jah težko je to, če nimaš takšnih brihtnih prijateljev, ki bi ti povedal, da zadnje premze ne smeš uporabljat, sploh če ma pobarvan rob...

Res je ;) Jeba, stari...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a zadnje žlajfe tudi uporabljate? :unsure:

Ja normal, a vi ne? :blink: Zmeraj ko stojim na križišču ki malo visi, da se komot z desno roko po rit praskam. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja normal, a vi ne? :blink: Zmeraj ko stojim na križišču ki malo visi, da se komot z desno roko po rit praskam. :blush:

Aha, torej te vedno, ko stojiš na križiščih, ki malo visijo, rit srbi? :)

Zanimiv in poučen podatek.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, torej te vedno, ko stojiš na križiščih, ki malo visijo, rit srbi? :)

Zanimiv in poučen podatek.

Bravo! Sedi pet, pa mama naj pride v šolo. S klobaso pa gajbo pira seveda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Uuuuu zeleni zeleni 08 slin slin!!!

Spet 6-batne celjusti...slin, slin...Kolk pije to ob tekoci voznji 100-120??Je kdo peljal 1100 in razlika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2008

za ta bajk pišem dedkumrazu...miklavžu..božićku...pa me usi pošiljajo na banko....

letos ma črno švingo? lepo. na teh motorjih bi si jaz želel kake bl debele vilce. ene taprave USD kole. pa križe...bi jih mogli kašnemu taljanu snet...ampak to je navadno nerganje. motor je bomba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!