Skoči na vsebino

Kawasaki ZRX 1200 + 1100


Gugo

Priporočene objave

nobenih drugih razen da je zelo lep, sploh z malo masko in da je kolega ekstremno zadovoljen z njim in vožnjo pa ima čez 100 kg.

kawa je itak zakon :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašina je kot verjetno veš prirejena iz ZZR 1100, tako da lahko tudi lastniki tega motorja kaj povedo.

Meni je tudi tisti z malo masko okoli 4oglate luči najbolj všeč. Najlepš je bil tist črno-zlato-sive barve, pa ne vem če jih še tko farbajo.

Po revijah so ga neki hvalil, tako da motor mora bit dober.

Sam malo jih je pri nas.

TI KAR KUP :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma en prjatu ga skos hval pa skos teži kolk je kul pa še na dresktopu ga ma, tko da more bit ziher ok. :wink:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Falit 10000% ne mores...halloo sej je KAWASAKI.Ne res hud stroj pa v Motorradu tud dobr pise o njem!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima ga Igor the mad Dog, in njega kontaktiraj. Samo, ga nisem na forumu že dolgo zasledil, nazadnje je bil, če se ne motim na NFS-ju! Pošlji mu PM!

Drugače pa, dobra izbira, meni je full všeč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podavljeni!

Po mukotrpnem premisljevanju in odbiranju sem se 1000% odlocil, da kupim ZRXa, pa me zanima, ce ima kdo kake izkusnje z njim.

LP

Gugo 8)

Verij gut cojs 8)

Sodec po avatarju sem presenecen in hkrati razumem izbiro ZRXa :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma en prjatu ga skos hval pa skos teži kolk je kul pa še na dresktopu ga ma, tko da more bit ziher ok.

Pismo, jest tut poznam enga... da ni mogoce isti?! :shock: :twisted: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajgor the mad dog moj dobri prijatelj in glede na to da se veliko vozimo skupaj ti lahko povem da je šel iz cbr 900 rr 2002 letnik na kawasakija ZRX 1200s je zelo zelo zadovoljen in tudi meni je po nekaj kilometrih prirasel k srcu kar se tiče vožnje in pospeškov pa tudi ovinki mislim da mu ne predstavljajo problemov z lego na cesti in lahko ti zagotovo trdim da te kawasaki ZRX 1200 ne bo razočaral !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znanec vozi "S"-a sivega metalik in je zelooooo lep. Pred tem je vozil Vn 1500. :wink: :oops:

Izkušnje do sedaj samo "+"

Sicer pa poglej moj avatar :twisted: :twisted: :twisted: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po slikah in statistiki je motor zavidanja vreden, vendar ali obstaja v mat črni barvi???????(matr bi bil šele pol lep )

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po slikah in statistiki je motor zavidanja vreden, vendar ali obstaja v mat črni barvi???????(matr bi bil šele pol lep )

In your dreams

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma en prjatu ga skos hval pa skos teži kolk je kul pa še na dresktopu ga ma, tko da more bit ziher ok. :wink:

LP

A RES???? :o

Ker pa, a bos kej predstavu, da ga kej povprasam....he he

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma en prjatu ga skos hval pa skos teži kolk je kul pa še na dresktopu ga ma, tko da more bit ziher ok.

Pismo, jest tut poznam enga... da ni mogoce isti?! :shock: :twisted: :D :D :D

MOGOCE?!? :lol:

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, odakle je Igor the mad Dog? K bi ga res rad spoznal...pa kej prasu?

LP

Gugo 8)

Ljubljančan, pošlji Kekcu ali Udiju PM, mislim, da imata onadva njegovo številko mobitelA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Evo pa da variacije ZXR 1200 v sliki predstavimo:

zrx12blk.jpg

zrx12rgrn.jpg

zrx12sblu.jpg

Neki je bilo zelo površne dabete v forumu predvsem v primerjavi s Suziko GSX 1400, ma me zanimajo kakšne praktične izkušnje z zgoraj navedenimi igračkami.

Ej Gugo kero varianto si naroču?! :blink:

Popravljeno . Popravil Zoolo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Uno prvo varijacijo, ( pa sej ves....sej ni vazn kake barve je....sam da je crn ) .....brez vseh nepotrebnih dodatkov za imenom.....se pravi cist navadnga nakeda... ;)

LP

Gugo B)

Popravljeno . Popravil Gugo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj okus gre tkole:

1.Lep, klasika, potrebne dolečene dodelave(šipca),... :)

2.Retro (mal mi je nevem kako nej rečem da koga ne užalim----GRD) :blink:

3.HUDO HUD, lepota na dveh kolesih, jah jest ne vem kaj je z mano mene teli poloklepi čist raznežjo,..... :wub:

Se vid da majo vsake oči svojga malarja. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk dnarja zdej pridejo te zadeve.....?

a ni to že mal zastarel model ??? :unsure:

2 milje pa en drobiz....cena je podana v eur...tko da je 8616.... :huh:

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZRX 1200 je noro dober stroj. Jaz bi najraje imel R varianto in to v KAWA zeleni barvi.

Nekdo je omenil, da je slečeni ZRX 1200 zelo podoben ER-5; Armatura - praktično enaka (krom, črna), Luč - praktično enakega izgleda, smerokazi - isti, pokrovi hladilnika - svetleči, črn auspuh in svetleči lonec, malo robat design zadnjega dela in mogoče še kaj... RES STA SI PODOBNA - ampak samo na sliki (v realnosti je ZRX 2x širši in večji) in tudi podrobnejši ogled slike razkriva močnejši prednji del (širše in močnejše vilice, dva diska.....), robustno velik kesl, širši gumi, zadnja vilica popolnoma drugačna.... Sta si podobna, ker sta pač oba naked in si nista podobna, ker je ZRX res 2Xvečji od ER5 (4 cilindri, 1200ccm 120/180 gume... proti 2 cilindra, 500 ccm 110/130 gume...) in seveda tudi cena je skor 2x ER% :D

... aja čestitam ob nakupu, sm ti kr malo fouš :rolleyes:

Popravljeno . Popravil RoadKill
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na primerjalnem testu med ZRX1200, XJR1300, Hornetko900 in Banditom1200 je bil ZRX tretji, za banditom in hondo, ki je bila po ocenah najboljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!