Skoči na vsebino

Kawasaki ZRX 1200 + 1100


Gugo

Priporočene objave

a si se pol scenku za kako opremo? Me prov zanima kako to zgleda v živo? Sigurno lepše kot kak fazer- saj je kawa!!! :)

ITAQ!!!!!!!!!! ;)

Drgac sm se pa scjenku za nosilc pa plato...pa 30% sconta na kufr!!!

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

BANDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Gugo ma pa novo mopo :o ;) :P :D B) :lol: :rolleyes: :D <_< :) <_< :P :D

Uceri prevzel, poslikal vse od kartonaste skale pa do koncnega sestavljenega motocikla ;)

Slike sledijo, razen, ce mi bo ICE rekel, naj jih kam drugam prilimam....

LP

Gugo :P (Srecko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo... just your style! Gor pašeš kot ata na mamo!

(samoallstarkekazijopodoboPRESS :rolleyes: B) )

V torek se prideš pokazat k Mladi lipi, ne? ;)

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo Gugo !

Kot kaže si dejansko kupil ZRX. Čestitam ti k nekonvencionalni izbiri, zakaj bi vsi vozili konfekcijo.

Sam se že pošteno razkurjen, ker še nisem videl nobenega v živo v SLO. V Avstriji in Nemčiji jih na manjka, čeprav so tudi tam v manjšini napram Banditom, Hornetkam ipd. ipd.....

Motor je že od modela 1100 naprej zmagoval praktično v vseh primerjalnih testih. Kdo drug v tem segmentu ti recimo ponuja tako lepo trikotno zadnjo nihajko ?

Sam sem razmišljal, da bi drugo leto uvozil rabljenega iz Avstrije (po vstopu v EU to ne bo več problem). Vendar so cene rabljenih tako visoke, da bom verjetno vzel kar novega v R izvedbi.

Pa LP !

Kawaman

Popravljeno . Popravil KAWAMAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Sam sem razmišljal, da bi drugo leto uvozil rabljenega iz Avstrije (po vstopu v EU to ne bo več problem). Vendar so cene rabljenih tako visoke, da bom verjetno vzel kar novega v R izvedbi.

Pa LP !

Kawaman

Sem tudi sam gledal cene rabljenih, samo se z teboj nebi cisto strinjal okoli cen...poglej malo na www.ebay.de pa bos videl, da so nekateri zelo zelo ugodni...npr. zasledil sem enepar S modelov po ceni cca 5000-6000 EUR stari manj kot leto dni in prevozenih manj kot 5K km. Preveri

LP

Gugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, jest se na ebay ne bi preveč zanašu. Vseeno je tisto licitacija in pa tudi dogovor med kupcem in prodajalcem. Tudi v Nemčiji ne mečejo dnarja stran kar tako, da bi prodajali skori nove motorje čisto poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvet Gugo!

Sam sem tudi malo surfal in ugotovil, da tu in tam najdeš kako ugodno ponudbo. Če se bom že odločil za rabljenega potem ga bom obvezno kupil pri kakem Kawa-zastopniku in ne privat.

Očitno si končo sestopil z ZRX-a, ker te ni bilo nič slišat odkar si ga odpakiral iz tiste velike kište. Daj napiši kaj o vtisih, a si zadovoljen, a imaš kakšne probleme ipd.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej....naslednji dan po nakupu, sta imela Zoolo in Masa poroko :D , pol se je pa zacelo...smo se malo vozili po Sloveniji pa malo po sosednjih drzavah...mal smo bili bolani....(smo se prevec po dezju vozili) :( kar naenkrat je blo Km en ceu kup (dva servisa..oba po cca 16K sit)...ravnokar sem se pa vrnil iz manjsega potepanja po Crni Gori...naredil 2400km...ugotovil koliko Km naredis z polnim rezervoarjem(do zadnje kaplice) itd.

Skratka...sem nadvse prezadovoljen(kako naj nebi bil...saj je KAWASAKI :P :D :D :P

Ce pa bi rad se kake podrobnosti (ker spisev ne znam pisati :rolleyes: pa kontaktiraj...gremo na kak sok...ali po izbiri...pa kako recemo...

LP

Gugo B)

P.S.

Pa se ena slikca iz Neuma....se vid kok je biu bogi pa usran (kawl) :P

mopa.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo!

Res bi bilo fajn iti na drink in kakšno reči, vendar glede na to da sem iz Prlekije ti pa iz Ljubljane tega ni za pričakovati, vsaj v doglednem času ne.

Saj ne pričakujem da pišeš romane. Poročaj po telegrafsko:

- povprečna poraba: ?

- koliko zdržijo gume, predvsem zadnja: ?

- ali je res da je menjalnik v prvih dveh prestavah nekoliko zatikajoč

(prebral na nemškem spletu): ?

- ti je kaj crknilo, odpadlo ipd.: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- povprečna poraba: ? hja...najman je blo 4.8l/100, najvec do sedaj pa 8l/100...ampak povprecje tam okoli 6l/100

- koliko zdržijo gume, predvsem zadnja: ?

Zadnja je zdrzala do sedaj..pa je malo pod 10000km...pa bo se ziher 2000km...bi pa zdrzala vsaj 15000, ce nebi preobremenjeval motorja z kilazo...pa 3x sem malo probaval kurit O:-)

- ali je res da je menjalnik v prvih dveh prestavah nekoliko zatikajoč

(prebral na nemškem spletu): ?

Ucasih...ampak res ucasih...nic bolj ali nic manj kot pri drugih (kar sem jih jaz izprobal)

- ti je kaj crknilo, odpadlo ipd.: ?

Se nic...in upam da tako tudi v bodoce...

skratka vse najnajnaj..

Lp

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Kakšna je možnost povečanja moči pri tem motorju?

brat ZZR-1200 ima 28 kW več, to je skoraj 40 KM več...

A je razlika samo v fergazerjih (verjetno ni) :?

ZRX-1200S=4 x 36CVK

ZZR-1200= 4 x 40CVKD

Kakšna razlika je med CVK in CVKD uplinjačem?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Kako se pa kaj obnese motor, ce sta na njem dva in prtljaga oz. kako kaj sedi sovoznik?

Na koliko se delajo servisi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Good choice!!! Rad bi pa kdaj vidu kašno predelavo ala suzuka 8h, se pravi prednji konc od zx-7r, zadnji daljši amortizerji, stopalke in viiisok auspuh :grim ...sanje

aja pa racing green!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksne gume vozite na svojih ZRX-ih in koliko KM zdrzijo?

A ima kdo namontirane vse tri kufre, kako se motor takrat obnasa, kako zgleda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksne gume vozite na svojih ZRX-ih in koliko KM zdrzijo?

A ima kdo namontirane vse tri kufre, kako se motor takrat obnasa, kako zgleda?

Original so Bridgestone BT020.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Da ne bo Gugo osamljen se mu pridružujem kot srečni in ponosni lastnik ZRX-a 1200 S! Pač nisem čisto pravi nudist pa kaj! :D

post-4-1096748903.jpg

Popravljeno . Popravil KAWAMAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksne gume vozite na svojih ZRX-ih in koliko KM zdrzijo?

A ima kdo namontirane vse tri kufre, kako se motor takrat obnasa, kako zgleda?

Moj ima prevoženih 12.000 km pa ima zadnja Bridgestonka še več kot 2 mm profila. Z obema bočnima kufroma 2 x 40 litrov, Hepco&Becker je širok kot kak Fiat 126.

Vendar pa zaradi svoje masivnosti, navora, moči in možnosti nastavljanja prednjega in zadnjega vzmetenja sploh ne čuti nobenih obremenitev. Vsaj po mojem občutku mu je vseeno, če sva gor dva ali eden, verjetno je isto tudi ko ga obložiš z prtljago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2:

Končno!

Ga še nisem vozil, prebral pa veliiiko... in imel čast videti v živo prelepe predelave iz šilinglanda :o

Mi je le žal, da mora preteči toliko vode, da tako briljanten izdelek najde stranke tudi pri nas... Čeprav istočasno padem v koš, (še vedno vozim plastiko... :hmm: je pa KWAK ;) :010 :grupni: ), vam :OK: :OK: :OK: .

Hud stroj... Če se bom kmalu postaral, se vidimo, mladeniči....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawaman, koliko te je pa prisla tale tvoja zverina, ce ni skrivnost?

Točno 5990 eurov, s tem da je gor dodatne opreme za cca. 700 eurov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!