Skoči na vsebino

Kawasaki ZRX 1200 + 1100


Gugo

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

kdo ve če se še kje da dobit novo 1200r?

če kje stoji v kaki trgovini...

poglej še v nemčiji preko mobile.de in podobnih strani, sigurno še kje kakšna stoji v kakem salonu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene saj vem da je odličen motor ;)

samo sem ga imel namen kupit malo pozneje v bolj ,,zrelih" letih, zdaj so me pa zajebal pa jih nehal delat.

trenutno za dva motorja nimam denarja, brez terena pa ne vem koliko dolgo bom zdržal. :rolleyes:

tako, da v bistvu moram sam premislit in se odločit, pa vseeno se ne bom branil kakšnega mnenja in nasveta...

koliko pride registracija (vse skupaj), servisi, kakšne pogoste napake?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene saj vem da je odličen motor ;)

samo sem ga imel namen kupit malo pozneje v bolj ,,zrelih" letih, zdaj so me pa zajebal pa jih nehal delat.

trenutno za dva motorja nimam denarja, brez terena pa ne vem koliko dolgo bom zdržal. :rolleyes:

tako, da v bistvu moram sam premislit in se odločit, pa vseeno se ne bom branil kakšnega mnenja in nasveta...

koliko pride registracija (vse skupaj), servisi, kakšne pogoste napake?

Servisi so običajen šmorn. Filtri, svečke olja in servisna ura. Tu nimaš kaj prebrati, klasika.

Pogostih napak ne poznam. Zaenkrat tudi še nisem slišal, da bi jih ta motor imel.

Registracija je pa itak neomejena. Tu ni pomoči, razen zapiranja na 72kW, kar pa je vprašanje če to želiš.

Jaz ta problem rešujem drugače. Imam še eno malo prdulo, s katero se vozim celo leto, da se mi glih ne zmeša pozimi, ZRX-u pa pripada 6 mesecev registracije od maja do novembra. Izračunano skupaj znese manj kot če bi bil celo leto registriran samo ZRX.

Je pa to najbolj živahen in poln mišic motor v svojem segmentu! Tako da, če ti je všeč, ne moreš zgrešiti. Kupi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

model 2007 :wub:

[attachmentid=90160][attachmentid=90159]

[attachmentid=90162][attachmentid=90161]

[attachmentid=90163]

najbrž samo za Japonsko? :headbang: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aerodinamika-maske prednje luči iz pred leta 1980,ko motorje še niso merili v veternih kanalih. :eek:

Saj ravno v tem je čar tega motorja. In je škoda, da letošnjega letnika pri nas ni več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

a je tale motorček velikokrat na Rakitni?

Ne, lani 2X! Turistično na kavici in ne to kar se običajno na poti na Rakitno dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, a maš nov fotoaparat? :)

zaščito motorja si dobil zraven, ali si kupil posebej - kje?

moped je lep btw :photo:

Nope, ta fotkič se pa že nekaj časa vozi z menoj.

Zaščita je original Krawasvaki. Naročiš pri Elisi, DKS-u ali kateremkoli laj vrednem serviserju.

Glede na to, da je za ZR7 obstajala tako črna kot kromana, bo verjetno to veljalo tudi za ZRX-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti je kej crknl, a je bil kisstheroad?

Nope! Le demontaža plastik in zamenjava vseh hidravličnih tekočin in zavornih lamel ter seveda istočasno generalno čiščenje vseh skritih kotičkov, verige ipd. Zimski dolgčas pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pa saj tega več ne boš znal nazaj skup spravit :D

He, da ne boš mislil, da se je tvoja zla slutnja uresničila, ti pozno sicer odgovarjam, da se že lep čas prav fletno prevažam. Na novo je montiran Scottoliler, alarm in dodelan nosilec top case-a in stranskih kovčkov.

Bom čez čas nalepil fotke, predvsem montaže Škota in nosilcev, saj zna komu prav priti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
07 :headbang: :headbang:

Hja, kaj? Res ni zelen. :evilgrin: Pa saj sploh ni važno kakšne barve je, sam da je črn. :naughty: Meni je všeč. Še bolj retro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@BC

saj če boš še naprej tako veselo "šprickal" bo tvoj počasi tudi čisto črn .... je zelene samo majčken tak za vzorec - po domače rečeno :)

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!