Skoči na vsebino

Kawasaki ZRX 1200 + 1100


Gugo

Priporočene objave

A ma kdo špico za spodaj viška?

pripelji se enkrat mimo...mogoče bi se pa kej našlo... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hmja, odločitev je padla!

Sicer čudovit, suveren, vodljiv, moči poln ZRX bo v primeru primerne ponudbe zamenjal lastnika. :cry:

Mc Adam me že predolgo vabi v svoje področje. :yes:

Menjam za BMW GS 1150 ali Triumph Tigra. :OK:

Če ne bo primerne ponudbe, bom le prodal malo Yamahino TW125 in nabavil nekaj večjega. No, saj mogoči bi bilo to najbolje. :hmm:

A vseeno, ponudba je na dlani, pustimo se presenetiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
koliko kilometrov ponavadi naredite (s polnim tankom) preden prestavite na rezervo?

250-270

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa Bridgestonke BT 014 , ki so mi zdržale le 6000 km menjal za Metzelerke Roadtec Z6 . Nikoli več drugih gum, razlika je neverjetna, teže motorja pri počasnih ostrih zavojih, ko mi je motor kar sam padal v ovinek , sploh več ni čutiti, kot bi vozil 600 ccm kobilico, oprijem je fenomenalen . Po testih pa bi naj tudi zdržale do 10 tkm - bo kar držalo ker zadnja guma po sredini nima profila. Prava guma za ZRX, Bandit, CB 1300, FJR......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa Bridgestonke BT 014 , ki so mi zdržale le 6000 km menjal za Metzelerke Roadtec Z6 . ...

Cena?

Poročaj o nadaljnih izkušnjah!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125 + 165 € . Izredno sem zadovoljen, saj je tudi "flatering" krmila, ki se mi je pojavljal pri Bridgestonkah med 80 in 40 km/h popolnoma izginil. Ker sem menjal tudi originalne vzmeti v prednjih vilicah z Wirth progresivkami imam občutek, da vozim popolnoma drug motor, ponovno uživam v vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

pri utekanju sem se trudil držati navodil proizvajalca.

olje je motul 5100, vožnja je nekako dinamična, ne norim. obratomer gre redko do 10000.

tudi jaz upam, da je to zaradi nove mašine in da bo s kilometri bolje.

že bencina preveč pokuri (v primerjavi z ostalimi v tej temi), da ne bo še olja pil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapovšit?

zaenkrat še, da.

čemu sprašuješ? kupiš?

Ne, ampak zanimal me je, če je poraba še zmer visoka kljub odstranitvi rora... nimam ga za kaj nucat, tudi dvomim, da bi si akrapota za ktarekol svoj motor kupil (razen, če bi original uničil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

BC

A slucajno rabis zadno plastiko crno...mam eno viska.....povej svojo ponudbo pa se lahk zmenva :)

LP

Gugo

P.S.

Mam pa se kr neki rezervnih delov za zrx-a pa use prodam...ce je ponudba ugodna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BC

A slucajno rabis zadno plastiko crno...mam eno viska.....povej svojo ponudbo pa se lahk zmenva :)

LP

Gugo

P.S.

Mam pa se kr neki rezervnih delov za zrx-a pa use prodam...ce je ponudba ugodna

ne, to so stare slike, motor je že lep čas cel črn, pa verjetno imaš bleščečo črno tako, da itak ne bi pasalo...

bi pa rabil zaščito za motor če imaš slučajno?

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zastice motorja nimam, mam pa en cel kup celih al pa mal podrajsanih delov...ves od naked-s...se pravi cist brez oznak...samo ZRX1200...deli pa so npr: rezervoar, nekaj zmigavcev, ne cisto cela luc, engine guardi (home made), nosilci za 3 kufre (home made) pa se bi se naslo

LP

Gugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!