Skoči na vsebino

HD Club, Jožeta Jame 12, Ljubljana


Priporočene objave

Zadnjič, ko sm šel v evroton sm sam mal pošpegu notr, zgleda zlo dobr urejen lokal, slike harleyev, ediiiin kelnarce nism vidu hehe :P

Mislm pa, da je tud servis se mi je zdel da je to v smislu, medtem ko čakaš na servis spij kavo/pivo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil prejšnji teden tam ... Police prazne, šank tudi ... Imeli so nekakšen sestanek, tako se nihče ni želel ukvarjati z menoj ... Jest pa s polnimi žepi nazaj domov ;-)

 

Dajmo jim malo časa, da zadihajo, pa bomo videli kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa, da so to začetki nečesa v smislu ACE CAFE LJ.

 

Tam, v Londonu, dogajajo od fajercajga do avtobusa.

 

Ni hudir, da ne bi tudi v LJ kej ratal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel včeraj mimo, in se ustavil na bevandi. Plac je dober, oprema znotraj pa zaenkrat bolj asketska; na ogled sta dva Harleya, nekaj fotk na steni, pa plakat moto dogodkov v letošnjem letu... Lokal ima potencial, bomo videli, kako ga bodo izkoristili. Ker je zadeva bolj nova je še niso uspeli kaj dosti oglaševati naokrog. Vsaj jaz nisem nikjer zasledil. Tudi bajkov se menda še ni kaj dosti tam ustavio... 

Notri imajo tudi eno posebno malo dvoranco (z malim odrom za bende), prijazna točajka pravi, da se bodo tam ob četrtkih odvijali koncerti. Pa omenila je še možnost (brezplačnega) varovanja motorja preko noči, v primeru da se ga kdaj zvečer preveč ulijete in greste s taxijem domov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potencial zadeva vsekakor ima.

tudi lokacija je super, sploh da se recimo na kavici dobijo motoristi iz enega in drugega konca slovenije. je povsem enostavno za razložit... :)

 

nič, bo treba enkrat z motorjem mimo, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

HD Club ... No ja, v petek sem bil zopet tam. NIČ. Navaden bife. Pravijo da imajo tudi servis. Marsikje lahko naredijo servis. HD v izložbi imajo tudi na Ptuju pa niso nekak HD club. 

Dejstvo je, da je uradni klub HOG in to je to, vse ostalo je kar neki. Od HDja ne moreš dobiti nič, oznake so podobne uradnim, vendar ne doboš nič razen pira, tega pa je povsod dovolj.

To je pač klub, ki se malo ukvarja še s kakšnim servisom in ima na šipah znak podoben HDjevim, nikjer nisem videl ntii delavnice niti mehanikov.

 

Meni še vedni ni jasno prav nič. Če hočem kaj novega kroma ali tekstila moram pač v Zagreb  ali v Avstrijo.

 

Za mene čisto razočaranje... Pa toliko upanja smo imeli, da bo zopet kakšen uradni predstavnik v Sloveniji.

 

Mah, krneki  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni Motosvetovci :)

Ker nas mnogi še ne poznate, bi vam rada malo predstavila naš klub.

HD Club sestavlja veliko različnih posameznikov - od natakaric, do mojstrov, ki stojijo za vsem tem.
Nekateri poznate našega mojstra Maksa, ki skrbi za motorje.
Grega vam porihta vse, kar se da na vašem avtomobilu.

V Harley pubu pa imate čisto posebno sfero..
Koncerti, prijazne natakarice ( Maja, Petra in Anita), slikarske razstave, razstavljeni motorji in posebne akcije za imetnike motornih vozil-  vseh vrst!

Zato vas vabim, da se oglasite :)

Delavnik:
Pon - sre : 7.00 - 22.00

Čet - pet : 7.00 - 00.00

Sob : 8.30 - 00

 

Na naši facebook strani si lahko ogledate najnovejše akcije, prihajajoče evente, slike članov, in še več! ...
www.facebook.com/hdclubljubljana

 

post-48438-0-96191300-1435873146_thumb.jpg

post-48438-0-81676200-1435873170_thumb.jpg

post-48438-0-29112500-1435873227_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kaj ne bi ob MOTO-PIVU za 2 € ponujali še pollitrske brezalkoholne pijače (npr. Cockte) za 1,5€

Običajno se brezalkoholne pijače dražje od piva in že zato marsikdo poseže po alkoholu.

 

Sicer pa pridem pogledat (sploh sedaj, ko ste napisali, kje se nahajate  :closedeyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!