Skoči na vsebino

Yamaha MT 09


MiNa

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

Sem bil malo na ogledu... Prvi vtis je bl meh. Balanca je preblizu za naked in preozka za supermoto. Tudi izgleda na fotkah boljse kot v zivo. 

 

Je pa vsaj zadnji blazilec premisljeno montiran da ni treba celega motorja podirat ob menjavi ;)

 

 

post-19800-0-76329200-1385208183_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7.849 € oz. 8.399 € z ABS.

 

Fun fact. 41kg je lazja kot Z800, poleg tega ima aluminijast okvir, 2kW vec...

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7.849 € oz. 8.399 € z ABS.

 

Fun fact. 41kg je lazja kot Z800, poleg tega ima aluminijast okvir, 2kW vec...

zju bo pri prodaji pomagal atraktiven videz veliko bolj kot yamahi specifikacije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7.849 € oz. 8.399 € z ABS.

 

Fun fact. 41kg je lazja kot Z800, poleg tega ima aluminijast okvir, 2kW vec...

 

Cesta ni za zabavo, al kupiš za uporabo ali za šminko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zju bo pri prodaji pomagal atraktiven videz veliko bolj kot yamahi specifikacije. 

Jp, tako bomo tocno locili druzboslovce in naravoslovce. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za sam agregat pravijo da je boljsi od triumphovega 675. Logicno, saj ima 172cc vec, posledicno pa tudi visji navor in moc. 

Je pa vzmetenje katastrofa najbrz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laha so lepo popljuvali :)

 

Opravičijo se, da kljub temu, da je angleška revija, ni to razlog da je triumph zmagovalec, vendar povejo, da je grd, kar je tudi res.

 

Skratka best buy je 2. na testu, kawasaki, vsega dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laha so lepo popljuvali :)

 

Opravičijo se, da kljub temu, da je angleška revija, ni to razlog da je triumph zmagovalec, vendar povejo, da je grd, kar je tudi res.

 

Skratka best buy je 2. na testu, kawasaki, vsega dovolj.

če je zate best buy motor s 40kg več pol pa res ne vem. pa toliko je bilo govora kako ni motor za šminko :? kaj zdej dej se enkrat odločit, a je lepota pomembna al ne? sicer glede na to, da imaš versysa verjamem, da ti lepota in oblika res ne moreta biti na prvem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede cene se strinjam, da je malo prehuda, samo tako to je, ceno samo še rastejo...

 

Moj je stal leta 2011 = 6300 EUR, danes je letnik 2014 = 8258, pa je razen barvne palete vse ostalo popolnoma enako. Za tako ceno ga danes ne kupim nikoli.

 

Podražitev za skoraj 30% napram 2011, to ni normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je zate best buy motor s 40kg več pol pa res ne vem. pa toliko je bilo govora kako ni motor za šminko :? kaj zdej dej se enkrat odločit, a je lepota pomembna al ne? sicer glede na to, da imaš versysa verjamem, da ti lepota in oblika res ne moreta biti na prvem mestu.

 

Nekateri tudi kupujejo ultra težki GSA, ki premaguje težo skozi tehniko.

 

Vse mora bit, lep in dober in to z800 je, za ostale pa bi težko to rekel, glede lepote mi je yamaha na drugem mestu, potem triumph, nazadnje pa talijansko skropucalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za sam agregat pravijo da je boljsi od triumphovega 675. Logicno, saj ima 172cc vec, posledicno pa tudi visji navor in moc. 

Je pa vzmetenje katastrofa najbrz.

posledično bo treba počakati na triumpha 800 stret triple ... bo bolj pošteno razmerje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za sam agregat pravijo da je boljsi od triumphovega 675. Logicno, saj ima 172cc vec, posledicno pa tudi visji navor in moc. 

Je pa vzmetenje katastrofa najbrz.

 

Mah te papirnate cifre....Po tej logiki imata najbolši motor Hayabusa, in ZZR1400, tvoja bemfla pa nit do smetišča ne bi zmogla....

 

če je zate best buy motor s 40kg več pol pa res ne vem.

 

Itaq je! več motorja za manj denarja!

 

Šalo na stran, jaz Zja in MT ne morem lih primerjat. Primerjajte s Fazer 800, ki ostaja v prodaji, direkten tekmec, pa sam ene 15 kil lažji.

 

MT je  nova pasma. 

 

Glede cene se strinjam, da je malo prehuda, samo tako to je, ceno samo še rastejo...

 

Moj je stal leta 2011 = 6300 EUR, danes je letnik 2014 = 8258, pa je razen barvne palete vse ostalo popolnoma enako. Za tako ceno ga danes ne kupim nikoli.

 

Podražitev za skoraj 30% napram 2011, to ni normalno.

 

:eek: Res? to definitivno ni več normalno. A so se umes kej spremenili davki, razen 2%ddvja? 

 

 

Po moje je MT09 čist fajna zadeva. Cenim Yamahin odklon od japonskih univerzalnih motociklov. Čeprav mi je Kawasaki kot brand bol pri srcu, se mi MT01, 03 in 09 zdijo kul ropotala. Od čist novga motorja za 8 000€ prestiža ne smemo pričakovat. Pa duše tud ne. Kar je dobro. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za sam agregat pravijo da je boljsi od triumphovega 675. Logicno, saj ima 172cc vec, posledicno pa tudi visji navor in moc. 

Je pa vzmetenje katastrofa najbrz.

 

aaa, da si greš takoj usta z varikino umit, ker take traparije govoriš! :bum:

 

:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!