Skoči na vsebino

Yamaha MT 09


MiNa

Priporočene objave

Maska podobna r6 l. 99. Lepa sam auspuh mi ne potegne. Me preveč na Vesysa spominja. Bi rajši imel po enega na vsaki strani.

Ma svojih prednosti ta koncept auspuha: za bočne kovčke je tako bolj praktično (ožji motor), sovoznika ne moti pa težišče je nižje in bližje centra. Plus tega je razmeroma drag del skrit in tako dobro zaščiten ob padcu (pri Versysu sploh).

Najslabše (in najgrše) je en ogromen raufnk na eni strani.

Popravljeno . Popravil Fantocci
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nevem koliko od vas že ve da ima Yamaha MT-09 in MT-09 A odpoklic vsled zamenjave kabla za prednjo luč (prekratek in se strga  pri konektorju). Baje postoji nevarnost,da v vožnji ugasnejo luči kar bi bilo ponoči zelo nevarno !

Ps; za več info lastniki teh motorjev pokličite svoj servis .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

...sprednja žarometa maska in vizir niso po mojem okusu, pa tudi na ostalih slikah iz drugih zornih kotov ne pritegne najbolj.

Glede na staro TDM bi rekel, da gre za tehnološko izboljšavo in vozne lastnosti bodo verjetno dobre, vizuelno ji pa po moje primanjkuje neke identitete.

Zanimivejša bi mi bila bolj enduro izvedba na tej osnovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta črna je fj-09 ta oranžna pa mt-09x

tko da to sta dva razlicna mopeda, osnova je pa enaka. vsaj tako pravijo pri visor down.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha pol nej bi kao dva nova modela bla....no jest navijam za mt-09x še mojo barvo gor ruknejo pol grem lohka kr naročit :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vsaj po dizajnu je oranžna naslednica TDM in meni je kr všečna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva že dva.. sej pravi sam še barvo drugo , da nebo glih oranžna... pol pa počas naročit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha pol nej bi kao dva nova modela bla....no jest navijam za mt-09x še mojo barvo gor ruknejo pol grem lohka kr naročit :D

zgleda bo treba do teh sejmu počakat, da bojo kej razkrili, do zdej jim samo slike "uhajajo"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha je z modelom MT-09 na ameriškem tržišču uporabila drugo oznako in sicer FZ-09. Oznaka FJ-09 je tako po vsej verjetnosti (če bo taka tudi ostala) oznaka modela, ki se bo prodajal na ameriškem tržišču. Za evropsko tržišče se domneva, da bo oznaka MT-09x.

 

Verjetno je to en in isti model in ne dva modela (ta oranžen je konceptna slika).

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz sem že kupec, počakam še 2 sezoni, pol mi bo itaq Versys crknu(tko so mi napovedali določeni fomuraši) Yamaha bo pa popravila vse poporodne težave. A so že znani kakšni tehnični podatki? IT, ter DE ne znam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10006295_668639789917839_611904309577805

Spredaj mi še zmeraj nekaj manjka v dizajnu... tako kot na Super Tenere... (ampak ne kljun - bognedaj). Nekako bi morali malo zapolnit tisto praznino med blatnikom in lučmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

190kg, motor od mt09 lahk bi še mogoče mali model nardili... 07? :)

Luštn tale tracer, mislim da bi lahko dobil novo temo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!