Skoči na vsebino

Yamaha MT 09


MiNa

Priporočene objave

Tam kjer ti ponudijo najugodnejšo verzijo  :OK:  Jaz čakam še ponudbo iz Delta team krško da vidim kaj bodo tam ščarali.  :grim  Že v Kopru na MM je ponudba mi zelo dobra  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste ki zanima mi lahko zs pošljejo, tu so všteta poznanstva.  :glare:  Tako da kupiš tam kjer bolše poznaš. Dejansko na motor zelo malo popusta na vso opremo zraven se pa da zmenit kej dobrega.  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tudi meni ponujajo opremo v Motonautiki in v Motocenteru Ptuj :OK: 

Bom videl kje bo boljše :smoke: 

 

No to je to motorja žal ne šenkajo nikjer  :OK:

 

Zanima me če se dobi kje akrapovič samo lonec titan seveda ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že pri novem ga lahko naročiš

 

ne vem pa če ga uvoznik ali proizvajalec montira, lahko da celo serviser. V glavnem je v njihovem katalogu dodatne opreme, ki jo izbiraš pri prodajalcu

 

LP Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko moderator posebej naredi temo MT 09 TRACER ? 

 

 

že pri novem ga lahko naročiš

 

ne vem pa če ga uvoznik ali proizvajalec montira, lahko da celo serviser. V glavnem je v njihovem katalogu dodatne opreme, ki jo izbiraš pri prodajalcu

 

LP Bajsi

 

Sem gledal katalog pa je Titan samo komplet. Bomo videli.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh ja.... sm se mal poslinu okol Tracerja..... zdej sem pa res totalno bolan..... glede na to da sem samo sedel nanj je.... mah kurc bolan sm totalno, to uglavnem

hočem enkrat imet... ko bodo dinarčki našparani...... 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za letos sem bil prepričan, da bom menjal motor in tale Tracer je bil glavni favorit. Sedel sem na njem v Veroni in edino kar mi ni bilo všeč je zadnji del. Kot da jim je kar od enkrat zmanjkalo idej. Vse ostalo res super. 

 

sem bil pa tudi jaz "bolan".... Pa Hyperstrada, pa Tracer, pa MV Agusta, no končal sem pa na 4valjnem sport-turerju :D hja, denar je sveta vladar 

Popravljeno . Popravil mladench
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za letos sem bil prepričan, da bom menjal motor in tale Tracer je bil glavni favorit. Sedel sem na njem v Veroni in edino kar mi ni bilo všeč je zadnji del. Kot da jim je kar od enkrat zmanjkalo idej. Vse ostalo res super. 

 

sem bil pa tudi jaz "bolan".... Pa Hyperstrada, pa Tracer, pa MV Agusta, no končal sem pa na 4valjnem sport-turerju :D hja, denar je sveta vladar 

najboljš izbira od vseh :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je zadaj tudi všeč ker je tako grobo končana kot super tenere vsaj malo pridiha da ima iz endurota ker vse ostalo je bolj cestno.  :OK:

 

Najbolj pa me zanima kako je vožnja 3 valjnika...  morala bi bit bolj tekoča kot 2 valjnik a malo bolj groba kot 4 valjnik... 

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je zadaj tudi všeč ker je tako grobo končana kot super tenere vsaj malo pridiha da ima iz endurota ker vse ostalo je bolj cestno.  :OK:

 

Najbolj pa me zanima kako je vožnja 3 valjnika...  morala bi bit bolj tekoča kot 2 valjnik a malo bolj groba kot 4 valjnik... 

Čisto fajn je, sem vozil triumpha XC800, se rad lepo zavrti, glas grgrajoč ko en lambo, ni slabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto fajn je, sem vozil triumpha XC800, se rad lepo zavrti, glas grgrajoč ko en lambo, ni slabo

 

Pri enemu na YT ko testira MT 09 pravi da ima glas kot da bi leva brcnil v jajca  :kva1:  potem naj si to vsak sam predstavlja kako zveni  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če bi glih reku da je grgrajoč zvok. 

naš haushold bi takole opisal zvok glede števila cilindru :P

mono - plop plop plop plop (ku en tomo vinkovič)

twin - ra ta ta ta ta (ku en mitraljez)

triple - rrrrrr, k daš gas pa še žvižga zravn :P

štirje - k ena nadležna muha

 

pa še agregat s 3 cilindri je veliko bolj soroden tistemu s 4 cilindri. malo se pozna samo na nižjih vrtljajih ampak, drgač je pa isti šmorn. 

 

drgač pa po moje ni neke "brutalne" razlike med versysom in yamahico

Popravljeno . Popravil cikadina
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja razlika bo v konjaži in navoru  :OK:

 

Ko sem sedel na Mt 09 se mi je pa proti Z750 2004 zdela peresno lahko...  :grim

ma ja brtualna razlika bi bla, če bi si kak evropski litrski dvovalnik umislu :P

 

seveda da je yamahica bistveno lažja oz zja sej je 20kg razlike.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja brtualna razlika bi bla, če bi si kak evropski litrski dvovalnik umislu :P

 

seveda da je yamahica bistveno lažja oz zja sej je 20kg razlike.

 

Dobro brutalna ne bo bo pa malo lažje prehitevanje v dveh z prtljago  :smoke:

 

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro brutalna ne bo bo pa malo lažje prehitevanje v dveh z prtljago  :smoke:

 

:OK:

uf težka bo, slabo bereš moto svet, za v dveh s prtljago more bit pa vsaj 1000 pa minimalno 150 konjev :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf težka bo, slabo bereš moto svet, za v dveh s prtljago more bit pa vsaj 1000 pa minimalno 150 konjev :lol:

 

Sem bil na kawasakiju da bi mi na versysa dali od H2R agregat pa mi nočejo  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se šel tudi povzpet na njo v KMC. Malo me je je razočaralo ker sem s svojimi 175cm ravno malenkost prekratek. Sicer pridem z obema nogama do tal, vendar se peti ravno za centin ne dotikata podlage (/mogoče imam samo tako ogromno moškost da zavzame toliko prostora na sedežu/sarkazem_press :D)

 

Drugače pa lušen motorček. Sploh vsi podatki o konjenici/teži, pa par dodatkov že v serijski opremi v primerjavi z običajno MT9ko.

Popravljeno . Popravil Motocaster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!