Skoči na vsebino

Yamaha MT 09


MiNa

Priporočene objave

- baje dobrim agregatom in kitajskimi plastikami ..

 

Plastike pri Yamahi, kolikor mi je znano, niso slabe. Verjetno si imel v mislih bolj design?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa še ostalo ne tolk dobro :

.

.

.

.

.

 

vsem ki ga boste kupili pa srečno vožnjo..

 

Ja saj to je to: ko jo vidiš iz enega kilometra je še kar, bližje ko si pa postaja vse skupaj tako-tako ... ko berem teste in novinar noče biti preveč direkten z grajanjem pa napiše: "Ja tukaj (npr. menjalnik) in tam (npr. plastika na armaturi) je pa še mnogo prostora za izboljšanje ... "  Spisek takih izboljšav bi bil po moje za Tracerja kar dolg.

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa ne zdi tok grozna. Pač za ta dnar je to to. Če hočeš več pa primakneš 2-3k več pa je. Vprašanje pa je, kolko tega pogrešaš ko maš motor ene pol leta doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je motor za ns mlade, k nimamo dnarja, pa ns tricetrt stvari ne mot. :P

 

kar se dnarja tiče niste tolk slabo stoječi - vsaj tisti brez otrok ne ki z mopedi naredite 15+ tkm na leto in v tem času zamenjate 3 komplete gum ...

če te pa ne moti to da te dva količka v rit bodeta - to je pa že bolj tvoja osebna stvar .... 

bolj sem to primerjal z mojim bonijem - seveda na mestu..čeprav je nisem peljal sem skorak 100% prepričan da ima daleč boljšo lego na cesti kot moj moped ..

vprašanje je , koliko zelo boljše vzmetenje šele pokrije razliko v udobju ...

bo treba počakati na vtis prvega , ki bo s sopotnico naredil v enem dnevu več kot 400km ..pravzaprav vtis obeh po vožnji - to bo po moje bolj relevantno kot vsi testi v medijih..

Plastike pri Yamahi, kolikor mi je znano, niso slabe. Verjetno si imel v mislih bolj design?

saj nisem napisal da so slabe - to se bo samo pokazalo s kilometri uporabe ali bodo dobro zdržale .. nekako na otip in zvok ko potrkaš po njih mi delujejo "kitajske" - tako stereotipno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj to je to: ko jo vidiš iz enega kilometra je še kar, bližje ko si pa postaja vse skupaj tako-tako ... ko berem teste in novinar noče biti preveč direkten z grajanjem pa napiše: "Ja tukaj (npr. menjalnik) in tam (npr. plastika na armaturi) je pa še mnogo prostora za izboljšanje ... "  Spisek takih izboljšav bi bil po moje za Tracerja kar dolg.

Saj bo pri marsikaterem ostal res samo na dolgem spisku želja :kva2:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vozil..ampak po crossturerju in po novi vfr800..mislim da se niso pretegnil in za novega crosrunnerja nardil TC ki deluje tko, da te ne prime srat.Ti pa kar kupi crossrunerja pa ti jest pol iz svoje 18 let stare elefantke dam USD vilce ;)

 

 

aha. je zaribalo, pa prodajaš po delih. sožalje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. je zaribalo, pa prodajaš po delih. sožalje :P

Italijanska jajca delajo ko sus..

Ampak da mal o tracerju govorimo..en k ga je ze kupu je zamenjal za malo tenere. Da je brez veze met tak motor za dvakrat na leto na makadam zavit. In prov ma. Jest mislim da bo dober motor. Upam da mi ga rata peljat

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem včeraj sedel na njemu in meni je motor zelo všeč. Sedež je res ozek in zato takrat, ko imaš noge na tleh boli v stegnih (dimljah). Ko noge dvigneš na tačko, bolečina izgine. Balanca je lepo široka in na  njem se sedi pokončno, kot na kakšni enduri. Skratka motor je res lep in v živo veliko lepši kot na sliki. Tehta pa samo 202kg in poraba pod 5l. Servis na 10.000km ali 1 x letno. Skratka, moje mišljenje je, da je motor super in da bo imel veliko kupcev.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem včeraj sedel na njemu in meni je motor zelo všeč. Sedež je res ozek in zato takrat, ko imaš noge na tleh boli v stegnih (dimljah). Ko noge dvigneš na tačko, bolečina izgine. Balanca je lepo široka in na  njem se sedi pokončno, kot na kakšni enduri. Skratka motor je res lep in v živo veliko lepši kot na sliki. Tehta pa samo 202kg in poraba pod 5l. Servis na 10.000km ali 1 x letno. Skratka, moje mišljenje je, da je motor super in da bo imel veliko kupcev.

 

Mokra teža torej z vsmi tekočinami je 210 kg  :grim

 

Široko krmilo me spominja na supermoto kako se obnese v vožnji bomo videli drugi vikend če bo prispel do takrat  :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem bil danes v Delta teamu, kjer so dejali, da je eden testni motor že zunaj in sicer pri Motosvetu tako, da bo verjetno tudi tukaj kaj kmalu kakšen članek o tem motorju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uauuuu....očitno smo dobili motor vseh motorjev! :BUA:

Tile "magazinci" se pa znajo prodajat.....našli so brezhiben motor! ocena 6/5 :OK:

 

Meni osebno zgleda ok, če ne pogledam "prazne" riti...tisti "privesek" za tablico mi ne sede, pa to da proizvajalec "odsvetuje" tri kufre ?!  Ob priliki ga grem pogledat v živo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ja res bo v naslednji številki Avtomagazina zapis iz mednarodne novinarske predstavitve (isti "dogodek" sem skeniran prilepil par strani nazaj) ... ves navdušen in vzhičen nad Tracerjem je bil Peter Kavčič; mi je pa čudno to, da piše v glavi članka foto: tovarna kar me navdaja z dvomom, če je sploh bil tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je Yamahin KTMov SM-T. Potovaln supermoto. :grim

Ali pa benellijev trek..mali in veliki..pa triumph ma nekaj takega..versys seveda..tko da rey nic novega. Razen za yamaho. Cena je...okej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Top kejsi so out, tut jst ga nimam kam dat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!